Střelnice Ostrava "u ferony"



Filo
Příspěvky: 36

Příspěvek#1 » pon 15. dub 2019, 19:50

Zdravím
Mám dotaz především na Ostravské (a blízké) střelce.Nevite někdo jestli ještě a pokud ano v jakém režimu funguje střelnice u ferony naproti hospody Gulka?.Myslím tedy tu část co ještě nespadla :-) Měl jsem za to že je nepouživana, nicméně nedávno jsem u ní z pracovních důvodu asi hodinu stal ( v cca 8 ráno)a z místa se ozývaly výstřely.Podle rány a četnosti na 99% předovka.
Ještě jeden dotaz na Ostravské: je v blízkém okolí Ovy nějaká jiná venkovní střelnice než Stará Bělá a Skalka?Hledam něco do 25 metrů pro střelbu z perkusaku.Moc díky všem za odpověď

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2 » pon 15. dub 2019, 20:03

Petřvald je venkovní, až 100m draha, kamery u terčů, neomezenost střelby co se týče raži, pak až v Karviné Bazantnice a nebo Třinec je super. Uvidíme jak dopadne Orlová Lazy, pak je ještě v Orlové jedna ale tam se střílí jen sobota dopo. Toť asi vse co je mi znamo od Ostravy smerem na karvinou a dál.



Filo
Příspěvky: 36

Příspěvek#3 » pon 15. dub 2019, 22:37

Orlová Lazy...taky doufám že se ta trapná peripetie už konečně ukončí.Samozřejmě znovu uvedenim do provozu.Celá ta zależitost už začíná být dost nechutná.O Petřvaldu jsem nevěděl,nemá to co dělat s firmou 4shooters?

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#4 » úte 16. dub 2019, 04:57

Nemá to nic společného s 4shooters, ten Petrvald není špatný. Mě nejvíce vyhovuje Karviná Bazantnice, sice tam nelze střílet že samopalovych raži, ale zase ta vybavenost a ten klid co tam je. Členové už tak často nestrili a víc než střelbě se věnují údržbě. A je to škoda nevyuzivat tak rozsáhlou a vybavenou střelnici.



Otik Platenik
Příspěvky: 82

Příspěvek#5 » úte 16. dub 2019, 05:11

Strelnice v Ostrave u ferony je funkcni, neverejna a vyuziva ji strelecky klub policie CR. Asi tak nejak...

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#6 » pon 6. kvě 2019, 16:20

A ještě střelnice Corado.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#7 » pon 6. kvě 2019, 17:40

A v Opavě je venkovní střelnice Svatá Anna (za psychiatrickou léčebnou), která patří SSK Ostroj Opava. Perkusáky se tam bez problémů střílejí 25 i 50 m.
Odkaz: http://www.sskostrojopava.ic.cz/verejnost.htm



neznalek
Příspěvky: 108

Příspěvek#8 » pát 10. kvě 2019, 18:10

Ty kamery u terčů na střelnici v Petřvaldě ještě nejsou. Ale pracuje se na tom a mají být na 100m dráze.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#9 » sob 11. kvě 2019, 08:04

zdenys73 píše:A ještě střelnice Corado.


Dotaz byl na venkovní ;-)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#10 » pon 13. kvě 2019, 00:50

Relativně dostupná z Ostravy je střelnice v Příboru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů