Remington V3 TAC-13



Mazna
Příspěvky: 30

Příspěvek#1 » stř 25. zář 2019, 13:27

Dnes jsem na Hickok45 kanále objevil tuto zbraň. Co si o ní myslíte? Je možnost někde vyzkoušet v ČR?

https://www.remington.com/other-products/v3-tac-13



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#2 » stř 25. zář 2019, 21:05

Nedovedu si představit z toho střelit nějakou těžší navážku broků... Je ale pravda že životnost bude generační, nikdo z toho stejně nedá víc jak pár ran v kuse a odloží to z důvodu bolavých rukou:)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#3 » čtv 26. zář 2019, 06:45

Vzhledem k tomu, že je to relativně novinka, v ČR se zatím neobjevila, stejně jako nová Rem V3 Tactical.

Brokna to není pro každého, ale vzhledem k tomu, že je to samonabíječka s odběrem plynů a "odfukem", chování je o kus přívětivější, než u pumpy Tac 14. Chce to ale určitě potrénovat ovládání zbraně ve správné poloze a kapku muskulatury na prsou a rukou.
Další věcí je, že 14" brokovnice v USA podléhají federálnímu omezení NFA jako "Short Barrel Shotgun" ( v některých státech úplný zákaz, jinak povolení, registrace a federální kolek za 200 USD) a tohle je taková americká švejkovina.
Z právního hlediska to není brokovnice, ale pistole. :) Ovšem výměna Raptor Gripu za pažbu je věcí pár minut, že ano. ;)



Ota85
Příspěvky: 29

Příspěvek#4 » stř 1. dub 2020, 22:38

Tahle malá brokovnice s pažbou od Magpulu je moje ideální představa brokovnice pro zábavu na střelnici a pro případnou ochranu rodiny.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#5 » čtv 2. dub 2020, 20:50

Střílel jsem s podobnou brokovnicí, jen měla pouze pistolovku, a na zábavu bych ji určitě nechtěl. Teda, pokud nejsi ty člověka, který miluje bolavé zápěstí.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#6 » pát 3. dub 2020, 19:07

No když se z takové brokny s Raptor gripem střílí tak jak má, tak to zápěstí ani nějak výrazně nepocítí. ;) Chce to jen trošku muskulatury na rukou a prsou.

To, že kolmá pistolovka je víceméně filmová .okotina a tohle není brokovnice pro zábavu, to je fakt. :)



Ota85
Příspěvky: 29

Příspěvek#7 » sob 4. dub 2020, 01:57

Výměna rukojetě za plnohodnotnou pažbu. To tuhle zbraň posune do nových končin. Její vlastnosti budou najednou úplně jinak.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů