CZ P-10C



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2761 » pon 11. lis 2019, 21:41

Mam P-10C, zbran nosim miesto G19. Cca 8 tisic ran, mozno uz aj viac. Kto to ma ratat.

Je to jedna z rannych generacii. Mal som v rukach aj HK SFP9, pekny kver ale HK proste nemam rad z jedneho dovodu - ta firma kasle na civilny trh a v USA by si u obhajcov 2. Dodatku svojim chovanim ani nevrzla. Nehovoriac o tazko zohnatelnych dieloch, zasobnikoch a servise celkovo.

Walther PPQ alebo P99? No, to uz je nieco ine…

Podla mojho nazoru sa dnes uz vyslovene sragory v danej cenovej hladine nerobia.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2762 » pon 11. lis 2019, 23:07

SmrtihlavMAGOR: Jen abys za pár měsíců nepsal to samé o HK. ;-)



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2763 » úte 12. lis 2019, 10:14

:shock:
E7CE1B15-8304-4155-AB50-0D1BC86A10E5.jpeg
No a ja nevím co si myslet po 3 na reklamaci
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Miloš 1 dne úte 12. lis 2019, 10:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#2764 » úte 12. lis 2019, 10:22

Třeba to udělal ten hafan, chová se podezřele!



votas
Příspěvky: 7

Příspěvek#2765 » úte 12. lis 2019, 10:40

SmrtihlavMAGOR: Co konkrétně je na zbrani špatné, krom tebou popisované spouště? Už jsi něco reklamoval? Nebo z čeho tak soudíš? V otázce není žádná ironie, jen mě zajímají tvé konkrétní postřehy na tvé zbrani. Jinak kovové vodítko vratné pružiny jsem také viděl na nějakém novějším videu na youtube z USA, zkusím pohledat.
Sám mám P10c na reklamaci (uvolňování čepu zadního kontejneru), a to po první střelbě (zakoupeno minulý měsíc) - 200 ks. Teď si dávám do kupy, zda to opravdu nebyla chyba, ale marné, pozdě :P Mě přes tel. v U. Brodě asi přímo jejich puškař říkal, že z desítek tisíc prodaných kusů ví o uvolňování kolíků jen u 8 ks pistolí. Jen zde na fóru jich napočítám min. 10 :) . Ale byly to první kusy, tak jsem měl za to, že i tuto mouchu odstranili, tak jako jiné prvotní chyby. Říkal mi, že vždy vymění čep a kontejner a už se čep nevysouvá. Prý to vždy celé kontrolovali, přeměřovali, ale stále nikdy nepřišli na to, proč se čepy vysouvají - zvláštní. Jsem zvědav po vrácení z reklamace, hned půjdu střílet a napíšu výsledek.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#2766 » úte 12. lis 2019, 10:46

Pes tam vyje hlady neboť týden nežral, žena se únavou po třech dnech mytí nádobí kácí u dřezu a on si fotí pistol.
Naposledy upravil(a) audis dne úte 12. lis 2019, 10:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#2767 » úte 12. lis 2019, 10:47

Audis zabil! :-D



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#2768 » úte 12. lis 2019, 10:50

Machead píše:Mam P-10C, zbran nosim miesto G19. Cca 8 tisic ran, mozno uz aj viac. Kto to ma ratat.

Je to jedna z rannych generacii. Mal som v rukach aj HK SFP9, pekny kver ale HK proste nemam rad z jedneho dovodu - ta firma kasle na civilny trh a v USA by si u obhajcov 2. Dodatku svojim chovanim ani nevrzla. Nehovoriac o tazko zohnatelnych dieloch, zasobnikoch a servise celkovo.

Walther PPQ alebo P99? No, to uz je nieco ine…

Podla mojho nazoru sa dnes uz vyslovene sragory v danej cenovej hladine nerobia.


Aha, a když jsi SFP9 držel v ruce, kolik jsi s ní odstřílel? A kolik jsi reálně odstřílel s P10? Pokud ne alespoň pár set ran, nebo pár tisíc, tak je brzy na odsouzení zbraně a její spolehlivosti...



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2769 » úte 12. lis 2019, 10:56

Ty psici jsou tam 2 :lol: toho si všimnete ale omláceného zavěru ne :shock: :P Jo a vystrileno něco kolem 3000

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#2770 » úte 12. lis 2019, 11:01

Takže co vlastně měnili, Závěr, hlaveň, nebo s tím nic nedělali?
Jesti je to potřetí, tak nová zbraň?

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#2771 » úte 12. lis 2019, 11:04

Je pravda, že spoušť je z výroby děsná a celkem trvá, než se ochodí do hladkého chodu (u mě cca 2000 ran)
Co jsem měl možnost zkoušet, tak v obchodě ze 4 kusu drhla spoušť u všech. Kamarád si ji pořídil o několik měsíců později a to samé. Tady by měla Zbrojovka zamakat .....

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2772 » úte 12. lis 2019, 11:18

Chlapi a případné dívky..Je třeba si uvědomit, že pokud má někdo vadný kus, rozmázne to po netu na všechny strany :) Těch co výrobek mají ku spokojenosti zdaleka nepřispívá tolik. Já znám majitelů P10 několik ani jeden s ní problém nemá a to jí trápí v IPSC. A potom je tu dost velká spupina CZUB haterů, protože jak jinak si vysvětlit, že nikdo tolik neřve u vadných Sigů, Glocků, Rugerů, SW.... ( ano, výrobky všech těchhle značek jsem ve svým okolí zaregistroval vadné) :)
P10-C není bůhví jak zázračná pistole, a má svoje mouchy, ale aspoň se výrobce snaží je vychytat a staví se k tomu čelem. A to píšu jako nezávislý pozorovatel, sám střílím IPSC ve standardu (P10 jsem si jen porůznu pujčil na vyzkoušení) takže plast u mě nehrozí..



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2773 » úte 12. lis 2019, 11:44

McFly- Já zbraň nehaním jen konstatuji. První reklamace zadní kontejner usměrňovač vyhazování hilzen se někam schoval při vyzvedávaní zbraně následně druhá když zbraň dobitá jak od kováře - nový rám a teď tohle nic více nic méně. Co se týká zbraně za mě super !!!!

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#2774 » úte 12. lis 2019, 12:26

Já P10 nemám, vadil mi povrch, akorát se mi líbil ten pes, tak jsem se taky připojil...



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2775 » úte 12. lis 2019, 15:16

Indian píše:Aha, a když jsi SFP9 držel v ruce, kolik jsi s ní odstřílel? A kolik jsi reálně odstřílel s P10? Pokud ne alespoň pár set ran, nebo pár tisíc, tak je brzy na odsouzení zbraně a její spolehlivosti...


Ale o tom ze by som HK SFP9 odsudzoval nepadlo ani slovo. Nauc sa citat s porozumenim…

Jsme OT.. Zpět k tématu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů