Žádost

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


AdamXXX
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » ned 1. lis 2009, 19:25

Nazdar Marku, psal jsem ti to e-mailem, vzkazem a ještě to napíšu tady. Rád bych tě požádal, abys zde smazal informaci o tom, že mi byl udělen BAN a abys smazal veškerá off topic vlákna která se zabývají mojí osobou či která jsem založil já. Opravdu mi není příjemný když se mě někdo z mých známých ptá proč tady tohle je, protože kdokoliv si u nás chce dělat ZP je odkázán na tyhle stránky... Snad není možné smazat z databáze můj účet a já ti dávám slovo, že už sem nikdy nic nenapíšu ani sem nebudu chodit. Doufám že se zachováš rozumně, smažeš můj účet i tenhle příspěvek a nebudeš to zhoršovat, díky Adam.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 1. lis 2009, 19:55

Nejsem tvůj zaměstnanec, abych tady trávil čas s vyhledáváním tvých problémů. Mám práce i bez tebe dost.

AdamXXX píše:Rád bych tě požádal, abys zde smazal informaci o tom, že mi byl udělen BAN a abys smazal veškerá off topic vlákna která se zabývají mojí osobou či která jsem založil já. Opravdu mi není příjemný když se mě někdo z mých známých ptá proč tady tohle je, protože kdokoliv si u nás chce dělat ZP je odkázán na tyhle stránky...

Ta vlákna jsi založil ty sám, nikdo tady úmyslně témata proti tobě nezakládal. Smazáním tvých příspěvků vznikne guláš, ve kterém budou příspěvky ostatních odpovídat na nic. A mazat příspěvky ostatních kvůli tvému chování nebudu.
Tak to těm tvým známým vysvětli, jak jsi se tu choval.

Že poté, co pro tebe něco udělám, se 1) začneš chovat slušně nebo 2) sem přestaneš chodit dělat bordel jsi sliboval už mnohokrát.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 1. lis 2009, 20:15

Kdyby ty tvoje zvasty mely zachranit jen jediny zivot pred tebou, tak maji smysl! :lol:



Adam111
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » ned 1. lis 2009, 20:25

Jde mi pouze o smazání příspěvku kde veřejně oznamuješ udělení BANu a také těch vláken z názvem "Off Topic1", "Off Topic2" atd. Vlákno "Pár hloupých dotazů od začátečníka" považuji za kvalitní a v budoucnu jistě pomůže spoustě uchazečům. Ale ty se rozumně dohodnout nechceš, zablokoval jsi mi další nick a další IP adresu, ani jsi mi neumožnil reagovat. Myslíš si že se sem jako nedostanu? Já mám jednoduše pocit, že ti dělá dobře o někom veřejně něco psát... Jinak bys to jednoduše smazal.

admix: Tvoji stupidní poznámku beru s nadhledem, v minulosti jsi mě už několikrát přesvědčil, že jsi hlupák.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 1. lis 2009, 20:31

Zajímavé, že dřív jsi si naopak stěžoval na to, že ti určitě tvoje komentáře smažu a že je to hrozná cenzura. Takže jsem přesně dle tvého gusta nemazal nic a nechal jsem to kde to bylo.

Já jsem se snažil s tebou rozumně vyjít od začátku, ale můj čas i moje trpělivost jsou omezené, takže už na tvoje sliby a "dohody" neberu.



Adam222
Příspěvky: 2

Příspěvek#6 » ned 1. lis 2009, 20:43

Tobě není trapný mi pokaždý zabanovat IP adresu a nick? Stejně se sem dostanu, to budeš banovat tisíce IP adres? Když bych chtěl, vytapetoval bych ti to tady že by ses v tom nevyznal a nakonec zavedeš registraci přes SMS. To je ale pod mojí úroveň, ale koukám že pod tvojí úroveň se do někoho veřejně navážet už není. Chci jenom, abys smazal ten příspěvek kde informuješ o zabanování + vládka "off topic 1-3" nic víc nechci. Zvaž to.



Adam222
Příspěvky: 2

Příspěvek#7 » ned 1. lis 2009, 20:48

Já to tady vážně nechci spamovat a tapetovat, nechci škodit nikomu kdo si chce udělat zbrojní průkaz, protože je i v mém zájmu aby nás bylo co nejvíce. Ale jestli ten ban mám mít zaslouženě, tak ať ho teda zaslouženě mám. BAN mi nevadí, nechci sem už chodit přispívat, navíc by mi stačilo změnit si jméno a podle IP mě nepoznáš. Chci jen odstranit ten pomlouvačný výrok, nic víc.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » ned 1. lis 2009, 20:56

Žádný pomlouvačný výroky tu nejsou, všechna vlákna na která si stěžuješ si založil sám.
To je holt riziko toho, když se člověk na veřejnosti nechová slušně. Ano, i internet je veřejnost.



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 2. lis 2009, 02:02

Jestli se k tomu smím vyjádřit, popsal bych situaci asi následovně:

Lidé se poměrně často vymlouvají a spoléhají na to, že internet je anonymní medium a je jedno jak a co píšou. Čistotou jazyka počínaje a obsahovou stránkou věci konče. Problém je, že si neuvědomují, že právě tyto věci o nich na internetu, kde nejsou vidět fyzicky vypovídají nejvíce. Dle mého názoru, by se člověk měl za každých okolností (chat, forum, e-mail a spousta dalších možných způsobů komunikace) chovat tak, jako kdyby s dotyčnými jednal osobně z očí do očí. Osobně tak taky jednání ostatních beru. Výsledkem je, že se vše řídí starým dobrý moudrem, že:

"JEDNOU VYPUŠTĚNÉ SLOVO NELZE ZAVOLAT ZPÁTKY".

Takže Adame, pokud tady někde visí něco, za co se stydíš, pak to není ani vina fora, ani vina admina. Je to jen a jen chyba toho, kdo to napsal a to jsi byl ty. Když ve společnosti proneseš větu, za kterou se stydíš, tak ji taky už nemáš jak vzít zpět.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#10 » pon 2. lis 2009, 09:20

Doporučil bych všem prostudovat a vštípit si do paměti etiketi na internetu, jejichž vycuc jsem dal do pravidel. Slušní lidé jsou a zůstanou slušní při jakémkoliv způsobu komunikace kdežto hulváti kteří se navenek dokážou přetvařovat mají pocit, že na internetu můžou vše. U Adama nemám pocit, že by chtěl stáhnout příspěvky jen proto, že by se za ně styděl.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#11 » pon 2. lis 2009, 20:38

Ne, Adam se nestydi za sve vyroky, jenom za to, ze dostal banana. Proto to chce zatajit. ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 2. lis 2009, 21:36

Pánové, nechme to spát, k ničemu to nevede. Tohle fórum je o zbraních, ne o Adamovi.
A i Adam nám bude vděčný, když tato témata zapadnou do dějin ;)

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pon 2. lis 2009, 22:14

Ja osobne nepotrebuju, aby mi byl vdecny, ale kdyby se mi podarilo nasrat ho do ruda, jo to bych mel dobrej den :D
Urcite nic nemazat.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » úte 3. lis 2009, 00:08

admix, ale jsem to nedával v diskusi, ale jako oznámení - nech to bejt!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů