Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#166 » ned 22. úno 2015, 10:36

Já jsem také ten starej pes a nemám rád změny. Tato forma fora mi přijde absolutně mimo logiku, vztaženo k tomu co tu a jinde na netu doposud bylo. Forma obdélníku/sekcí a celkové uspořádání či podbarvení a podobně, jde zcela mimo mne a můj zájem a přiznám se, že se od změny ani nepřihlašuji.
Nic méně chápu, že moje forum to není, takže si buď zvyknu, tedy budu to muset přetrpět nebo sem nebudu chodit, co už.
Nic méně vzhledem k tomu, že tomuto webu vděčím za ZP už to dále nebudu hanit, ať se daří.
Jirka



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#167 » ned 22. úno 2015, 22:41

Také se mi změna nelíbila, byl jsem zvyklý fórum vždy postupně projít...
Ale potom jsem zkusil namísto postupného procházení fóra používat funkce "Nové příspěvky" a "Nepřečtené příspěvky", zvykl jsem si velice rychle a spokojenost.



TomSmith
Příspěvky: 63

Příspěvek#168 » pát 27. úno 2015, 17:28

Šlo by pls. opravit chování v Tapatalk-u? Po upgrade fóra to funguje jen tak nějak napůl.
Problém je že nepřečtené příspěvky se pravděpodobně nereportují z podadresářů jednotlivých fór až k hlavním indexům.
Při prohlížení fóra pomocí volby procházet v tapatalku nejsou (ani po vyvolání aktualizace) nepřečtená vlákna vidět zvýrazněně, zobrazí se zvýrazněně až když se zanořím na nejnižší úroveň. Před změnou to chodilo tak jak to funguje u jiných fór. Viz. vložené obrázky.

Mám v Tapatalku nastaveno procházení, a pak zvolím v menu aktualizovat:
download/file.php?mode=view&id=6861

Jenže zobrazené hlavní indexy jsou vždy nevýrazné jako by v nich nebyl žádný nepřečtený příspěvek:
download/file.php?mode=view&id=6862

Před změnou designu a nebo na jiných fórech to funguje Ok:
download/file.php?mode=view&id=6863

Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#169 » pát 27. úno 2015, 18:00

Já bych jen navrhnul dát tlačítko "nové příspěvky" i na spodek obrazovky - pokaždé rolovat zpět nahoru je trochu nekomfortní

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#170 » pát 27. úno 2015, 18:17

poslednich asi 5 dni si vsimam, ze kdyz napisu "rychlou odpoved", tak ve 2/3 pripadu po kliknuti na tlacitko "odeslat" nedojde k odeslani, ale presmeruje me to do full-editoru. ne, ze bych nezvladl jedno kliknuti navic, ale asi to nefunguje uplne dobre

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů