CZ Shadow 2

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#46 » pát 22. dub 2016, 20:01

Několik foteček.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#47 » pát 22. dub 2016, 20:22

Za 11 dní bych jí měl mít doma :-)

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#48 » pát 22. dub 2016, 20:25

Já taky ;)



Lucenzo
Příspěvky: 1

Příspěvek#49 » ned 24. dub 2016, 12:56

Kdy má být v prodeji Shadow 2 ??

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#50 » ned 24. dub 2016, 14:33

Vypadá to na začátek června..



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#51 » pon 25. dub 2016, 11:53

Včera jsem ji měl v ruce a vystřílel asi 50 ran. Coby střelecké embryo jsem odcházel nadšen. Krásně se drží, i když je velká. Při výstřelu se chová stabilně a nerozhazuje pozici, takže i já jsem na 15m udržel nástřel 20 ran v černém bez nějakého velkého snažení. Dovedu si představit, že kdo střílet umí, dovedl by vysypat celý zásobník do černého opravdu vysokou kadencí - spoušť k tomu přímo láká.
Na 25 už to bylo o poznání horší, ale pořád řádově lepší než střílím se svou GP1s. Byla to varianta s pryžovými střenkami, mně se držela lépe než Orange. Rozborku jsem tam přirozeně nedělal, tak o dílenském provedení na místech oku skrytých nemůžu říct zhola nic. Pocitově kus poctivého železa, které sakra dobře střílí.
Moje nadšení ochladil až pohled na ceník :-)

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#52 » pon 25. dub 2016, 12:33

Kde jsi z ní střílel?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#53 » pon 25. dub 2016, 12:56

Jak se drží ten zkosený závěr?



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#54 » pon 25. dub 2016, 13:31

Včera byla předváděcí akce na střelnici v Drahanech, tak tam.
Zkosený závěr ... no já jsem fakt začátečník, takže nemám grify zažrané v automatické motorice. Za závěr jsem tahal jen při natahování a při zvědavém nakukování do komory. Chytal jsem "arabsky" levou za zadek závěru a přetahoval tahem. Úchop jistý, neklouže, odpor přiměřený, zvuk kovový, krásné klapnutí, prsty to nedrápe, chodí to pohodově, v podstatě teď nevím, co psát.
Netuším, jaké mají nároky opravdoví IPSC střelci, předpokládám, že závěr přetahují obrácenou rukou (tlačením) nebo nějakým jiným, ještě efektivnějším grifem, takže moje postřeby asi nebudou opravdovým střelcům moc platné.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#55 » pon 25. dub 2016, 13:49

Zkosený je právě proto, že většina střelců praktické střelby natahuje dlani. Měkkou části dlaně mezi palcem a ukazovákem. Není to taktické, nesmíš mít velký odpor vratné pružiny a zpocené nebo mastné ruce. Ale je to nejrychlejší způsob a dlaň, kterou natažení provadiš se dostane nejrychlejší a nejkratší cestou do postavení při střelbě.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#56 » pon 25. dub 2016, 14:01

Tak takhle nikdy nechytám. Buď tak, jak jsem popsal, nebo, když si chci zkusit jiný způsob, chytím zadek závěru zase mezi palec a ukazovák, ale ruku mám opačně (malík směrem k hlavni) a přetahuju tlačením (jak levou k sobě, tak vlastně i pravou vpřed). Pořád mám možnost silou sevření prstů fixovat úchop, když je závěr kluzký, nebo pružina moc silná.
Ale pružina na SH2 určitě není moc tuhá, natahovalo se to snadno a mělo to hladký chod.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#57 » pon 25. dub 2016, 16:00

Už se nemůžu dočkat. Ještě týden. Odložil jsem proto i nákup Kimbra 1911. 2 pistole najednou by doma neprošlo.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#58 » pon 25. dub 2016, 16:12

Mě i s tou jednou posadí doma manželka na elektrické křeslo, nějaký ten waterboarding, možná mlácení hadici a tak. Znáte to :-)

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#59 » pon 25. dub 2016, 16:47

Ja bych přežil raději zbíráni zubů zlomenýma rukama než řeči typu tolik peněz za takovou obyčejnou pistoli. ☺ Ještě bude žena prosit ať ji dám z toho Shadowa 2 prasknout. A to je lepší střelec než ja.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#60 » úte 26. dub 2016, 10:11

Tak mam nový termín dodání od Robina 23.5. :(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů