Zastřelil souseda

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#16 » pon 21. zář 2020, 15:45

47 let a stařecká dememce?

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » pon 21. zář 2020, 15:47

Vzhledem k tomu, že píší o dlouhodobých sporech tak to bude spíše jen kombinace "plného poháru" a alkoholu. Tedy pokud nedošlo k potyčce a nestřílel v obraně. Nicméně vyléz pod vlivem z baráku a se zbraní...no, uvidíme co vyšetřování.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#18 » pon 21. zář 2020, 16:12

Jo, sousedske vztahy jsou obcas pekne o hubu. Ale strilet kvuli tomu, tak to uz musel mit v hlave dobre nas*ano.



poloventilator
Příspěvky: 259

Příspěvek#19 » pon 21. zář 2020, 16:23

Kdeco se deje... Jeden na Morave zastrelil manzelku, sel se nasnidat a pak se sel udat. Ja ho chapu. Ja bez snidane take nedam ani ranu...



kapikacz
Příspěvky: 86

Příspěvek#20 » pon 21. zář 2020, 17:25

A co dělal zastřelený na cizím pozemku? Neřeší náhodou rušení nočního klidu policie a přestupková komise?



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#21 » pon 21. zář 2020, 17:36

prestupkova komise asi vyresila velky kulovy, zjevne.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#22 » pon 21. zář 2020, 18:15

Rušení nočního klidu asi příčinou nebylo (píšou, že se to stalo v 19:30), jak jsem psal, chce to více informací. Ono i ten druhý článek moc mimo domněnek místních nesděluje.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#23 » pon 21. zář 2020, 20:08

ano nemohl rusit nocni klid ale proste to asi souseda sralo a rusilo tak na nej vlitnul... klasika



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#24 » pon 21. zář 2020, 20:10

v bedne rikali neco o sousedskych sporech a vzajemnem udavani, asi se meli radi, ze by se laskou sezrali...



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#25 » pon 21. zář 2020, 20:21

Podobný vztah znám taky, trvá to léta a při pohledu z odstupu je vidět, jak to ty lidi mění, jak blázní čím dál víc. Často si vzpomenu na Studnu.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#26 » úte 22. zář 2020, 07:25

Jasně,že to lidi mění,je to něco,jako mít doma šílenou nepříčetnou ženskou,kterou dřív nebo později stejně někdo zapíchne a potom klasický přeteklý kalich i v sousedských vztazích. Mít souseda nahovno je fakt nahovno,někteří lidé jsou naprostí magoři se kterými prostě nejde vyjít a podlejzat a ustupovat celý život taky nejde



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#27 » úte 22. zář 2020, 08:32

Me tam hlavne bavi to jak se pise o tom ze tam hrali ruske pisnicky a vyvesovali ruskou vlajku, to taky uz mluvi za sve, nic proti rusakum, ale vyvesovat vlajku?
U nas by taky mohli sousedi vykladat, kdyz si manzelka pusti ukrajinske porady na televizi a nedelam si iluze kdyz od sousedu slysime televizi obcas, ze nase neni slyset k nim obcas.

Ale tak proboha chlastat a jeste vzit pistoli a strilet na souseda... no nevim, taky jsem kdysi mel souseda kterymu bych nejradeji dal poradne pres hubu, tahalo se to po uradech, nikde zastani, policajti tam jezdili pravidelne kvuli ruseni nocniho klidu, kdyz pustil "hudbu" v 2 rano ozralej na mol, ze se pomalu klepali sklenicky.
Ale, ze bych na nej sel s pistoli :roll: jak rikam, to musi byt dobrej material v ty hlave misto mozku.

A ted mi reknete, jak takoveho cloveka poznat, ze je nezpusobilej tu zbran mit ... to naridime psychologicke vysetreni jak se clovek chova v opilosti?

Je pravda, ze ja jsem taky prakticky abstinent co mam zbrojak.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#28 » úte 22. zář 2020, 09:00

Já si tak představuju článek z roku 1955, kde by charakterizovali zloducha, který zastřelil souseda tak, že si pouštěl americké písničky, měl doma i americkou vlajku a uměl americky!



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#29 » úte 22. zář 2020, 09:14

radeji nic ...

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#30 » úte 22. zář 2020, 10:34

https://tn.nova.cz/clanek/sousedske-spo ... useda.html

zastřelený schytal celkem 5 ran.

z toho deníku mne zaujala pasáž
„Dělal jsem zrovna seno a oni už byli podnapilí, slavili, ale byli to takoví rypáci furt a ženská od střelce vzala dalekohled a pistol a už mířila na velkou kočku, co je jejich sousedů a chodí sem na louku. Ještě říkám kamarádovi, co tam byl se mnou, podívej, tady bude zle, oni střílejí po kočce. No a za nějakou dobu, bylo asi osm večer, sousedka křičí, že se tam střílí, tak jsme tam šli a už bylo pozdě, mladý lidi a tak si zničit život, “

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AntraX a 8 hostů