Praha - zásah kriminalistů se střelbou

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#1 » pát 15. říj 2021, 11:05


Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#2 » pát 15. říj 2021, 11:12

Chápu fízly, že šli razantně. Co ale nechápu, že když něco poserou, tak se snaží uhrát to napadení veřejného činitele. To jako že by to nakonec tak neposrali? Co když byli opravdu neoznačení?

PČR se chová jen jako další gang. Kulhánek je vizionář.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#3 » pát 15. říj 2021, 11:35

Nikdo jsme tam nebyli, navíc reportáž byla jednostranná

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 587

Příspěvek#4 » pát 15. říj 2021, 13:53

Mám podobnou zkušenost asi 15 let zpět - zásah PČR, spletli si naše auto s autem nahlášeným u LP. Vytáhli nás s kolegou ze služebního auta a museli jsme stát s rukama na zdi jak správní zločinci. Poté, co se vše vysvětlilo a s klukama jsme dali pokec, jsem je hned hezky sprdnul, že mě ani pořádně neprohmátli a nenašli u mě G17 na opasku. Byli to chudáci takový mladý trdla a byli možná více vystresovaní jak já s tím kolegou.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#5 » pát 15. říj 2021, 15:22

Divny, vetsinou rvou Policie apod. Sice je fakt, ze takle rvat muze kdekdo, ale jako divil bych se kdyby ne... ze by nevedel, ze jsou to cajti.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#6 » pát 15. říj 2021, 16:51

já myslel že řvou kurva kundo, ale tohle byl možná němej oddíl



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#7 » pát 15. říj 2021, 19:19

Nebo neřvou nic a pak se diví, že to na ně letí.



milanvpg
Příspěvky: 88

Příspěvek#8 » sob 16. říj 2021, 08:40

On tvrdí, že nebyli označení, ne jestli řvali nebo neřvali “policie”. PCR si nedělá záznam z akce?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#9 » sob 16. říj 2021, 09:23

Milanvpg : Samozřejmě že ano. Ale ne pro veřejnost. A policista se může označit za policistu prostě zvoláním. Nekoukej na blbé filmy. Možná to bude podobné jako ta Plzeň. Pán dobře věděl, že jde o policisty ale přece on je king. Proto také bylo následně rozhodnuto soudem jak bylo.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#10 » sob 16. říj 2021, 10:29

Ked zastavuje policajt v sluzbe auto, vojde do vozovky , da prichadzajucemu vozidlu znamenie k zastaveniu a stiahne sa k okraju cesty, aby v pripade neuposluchnutia vyzvy, alebo nevsimnutia si vyzvy zastavovanym vodicom nedoslo k ohrozeniu zivota alebo zdravia policajta... Zhruba toto je metodika zastavovania aut uniformovanym prislusnikom. Skok pred vozidlo neni sposob zastavovania ale debilita policajta pretoze sa umyselne ohrozuje. Este horsie je ak takto kona policajt v civile. Vodic totiz ziadne vykriky neoznaceneho policajta nemusi pocut. Staci mat hlasno pustene radio, uz len napriklad viacvrstvove determalne skla vyrazne znizuju priepustnost zvuku do interieru. Tiez hluk okolia ci hluk prevadzky mozu znemoznit vnimanie pokriku. A to ze netrenovany clovek v ohrozeni moze mat "vypnute " vnimanie podnetov okolia a len sa snazi zachranit je tiez normalne. Takze policia sa mala chlapovi omluvit a odskodnit ho.



milanvpg
Příspěvky: 88

Příspěvek#11 » sob 16. říj 2021, 17:06

marinakus: Nevim cos myslel těmi blbými filmy. Jestli si policie pro sebe dělá vždy záznam (což jsem nevěděl), tak je asi vymalováno. Pochybuju, že by se voláním ani jeden z těch policajtů neprokázal, tak blbí by snad nebyli. Takže buď má pán máslo na hlavě a reportérům NOVY kecal (nikde jinde nepíšou, že by záah byl neoprávněný) anebo se spletli a pak se předpodkládám omluvili a náhrada bude. Každopádně, pořád je to jen tvrzení jedné strany...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#12 » ned 17. říj 2021, 11:45

milanvpg : Přesně jak píšeš. Jinak z takovýchto akcí se záznam pořizuje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 4 hosti