Zbroják za úplatu

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


cipis
Příspěvky: 2116

Příspěvek#31 » sob 25. lis 2023, 00:21

Ano, teoreticky by měly být zbraně všechny stejné.
Třeba destruktivní závada na zbrani? A zraní se střelec/komisař/policajt? Nebo dojde ke škodě na vybavení?



Střelec
Příspěvky: 1673

Příspěvek#32 » sob 25. lis 2023, 11:31

marinakus píše:DesertEagle : Mohl bys mi vysvětlit, jak bych mohl podvádět i kdybych 100x chtěl, když sám nevím kdy a kam půjdu ke zkoušce a kdo tam bude jako uchazeč? Kam půjdu já a kdy se dozvím cca 14 dnů předem a koho budu zkoušet až na místě. Přihlášky doveze policie a zapisuje si výsledky jak teorie tak praxe u každého účastníka jmenovitě. Že někde funguje systém jinak a podvody možné jsou jde za tím, kdo tomu šéfuje odshora. Někdy mám dojem, že každý kraj je asi v jiném státě a platí v něm jiné zákony. Takže asi nikdo nikde nepsal, že to nejde ale že to nejde v některých krajích. A je dobře, že to nejde.


Vzhledem k tomu, že to smetlo policisty, kteří určují kdo a kdy bude, tak je myslím, že je dost zřejmé, jak to asi probíhalo.



skagerak
Příspěvky: 1007

Příspěvek#33 » sob 25. lis 2023, 11:57

@Cipis, na jedne strelnici jde pistole rozebrat lehce, na druhe silou, co ty na to?

Nebo stejnou zbran jen v ramci jednoho terminu?
V cem je rozdil...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4579

Příspěvek#34 » sob 25. lis 2023, 12:10

Střelec : Policisté to mají všichni nedbalostní. Takže sice porušili nějakou povinnost ale neúmyslně. To znamená, že by tam nebyla vědomá spolupráce ale pouze špatná kontrola. To se samozřejmě ještě může změnit.



cipis
Příspěvky: 2116

Příspěvek#35 » sob 25. lis 2023, 18:10

Co bych na to měl říct? A proč já?
Odstranila se jedna naprosto zřejmá a jasná neférovost konkrétní zkoušky.
Nikdy neodstraníš všechny mouchy.

Plus zjednodušila odpovědnost za škody.

skagerak píše:@Cipis, na jedne strelnici jde pistole rozebrat lehce, na druhe silou, co ty na to?

Nebo stejnou zbran jen v ramci jednoho terminu?
V cem je rozdil...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron