falešný policista

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#1 » pát 19. čer 2020, 10:34

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-pra ... vedky.html

Proč má rozmazaný obličej, to ho mají svědci poznat jen podle oblečení? Co když se převlékl.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#2 » pát 19. čer 2020, 10:40

Benga ale nehledají jeho, nýbrž osobu, která mu svůj doklad ukázala.
Copak jí asi budou chtít povědět?

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#3 » pát 19. čer 2020, 10:44

Ho už mají, takže mu zakryjí obličej, ji nemají ani ji neznají a nic nezákonného neudělala ale obličej ji nerozostří.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#4 » pát 19. čer 2020, 10:47

Působí docela důvěryhodně už od pohledu. Rozmazaný obličej má určitě jen z důvodu, protože bude je z chráněné menšiny. Holka byla jen mladé tele, tak se nechala.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#5 » pát 19. čer 2020, 10:53

A to jí jako chtějí na fízlárně dát školení, že i když pán vypadal jak agresivní dement a uměl lhát a vyhrožovat jak profesionál, tak k nim nepatří?

Vážně by mě zajímalo, proč ji hledají .. kdyby jí ty doklady ten falešný kolega sebral, tak tam mají adresu a jestli jen ukázala, tak to snad z její strany není přestupek, ne?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#6 » pát 19. čer 2020, 10:57

On by u každého přestupku měl být i oznamovatel. Je na tom něco nepochopitelného?

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#7 » pát 19. čer 2020, 11:00

"..Ti opravdoví už ho našli a zadrželi, hledají ale dívku, kterou o doklad požádal. Nic totiž neoznámila, učinila tak žena, která byla jednání falešného policisty svědkem..."

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#8 » pát 19. čer 2020, 11:03

Asi to aktualizovali:
"hledáme právě ji (jelikož tuto skutečnost doposud neoznámila) a další očité svědky," - což je nehoráznost jak prase, co měla oznamovat, že mu uvěřila že je policajt?
To že pachatele rozmažou jasně řeknou že jedná o čmouda.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#9 » pát 19. čer 2020, 11:21

Tak ještě jednou. Není žalobce, není soudce. Není v tom žádná represe vůči postižené. Právě naopak. kde to žijete?

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#10 » pát 19. čer 2020, 11:29

Tak ještě jednou - co by měla oznamovat, když si žádného nezákonného jednání (ani svého ani někoho jiného) není vědoma? Pokud by ji hledali jako svědka budiž, ale to "jelikož tuto skutečnost doposud neoznámila" je jako důvod nehoráznost.
BTW: oznámila to jiná svědkyně, tak ta má zřejmě i podklad proč tak učinila.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#11 » pát 19. čer 2020, 11:39

Hledají ji jako svědka, je to podle mě jen blbě napsané, že to vypadá, že jí to vyčítají. Chtějí tím imho jen zdůvodnit, proč její totožnost ještě nemají.
https://www.policie.cz/clanek/sprava-hl-m-prahy-zpravodajstvi-vydaval-se-za-policistu.aspx



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#12 » pát 19. čer 2020, 11:47

To znamená, že kolega zapírá a oni jsou v důkazní nouzi?

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#13 » pát 19. čer 2020, 12:45

rumburak18: když ji hledají jak svědka tak to tak mají napsat. Fakt je to tak složité "... hledáme neoprávněně legitimovanou za účelem podání svědecké výpovědi"?
BTW: mě takto "hledat" tak jim to zjednodušovat nebudu ...



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#14 » pát 19. čer 2020, 12:48

Já bych napsal: "prosíme, aby se osoba z videa přihlásila na policii, potřebujeme její svědectví k usvědčení pachatele"... ale já jsem jen prostý pobíječ much s civilními návyky.
Kdybych byl elitní policista, začal bych asi "kurva ty kundo"



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#15 » pát 19. čer 2020, 12:55

Vzdyt to tam je.
...hledáme právě ji, ......a další očité svědky....Jejich svědectví je pro nás velmi důležité.


Akorát jak říkám, mohlo to byt napsaný líp, to jo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů