Vídeň, střelba u synagogy

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu


pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#181 » úte 10. lis 2020, 17:54

Bavime se o nasi zemi. Jestli z ni nekdo odesel a nevratil se a ma pocit, ze by mel prijmout jine takove, tak to se nas prece nijak netyka. Ty prijme ve sve nove zemi.

Porad nevidim jediny duvod importovat mlade chlapy z afroislamske kultury, kteri nemaji sebemensi vztak ani k CR ani k Evrope.
Zkus mi vysvetlit, proc je tady chces.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#182 » úte 10. lis 2020, 17:56

Jo to je klasický false argument. Třešni nemůžu strčit na 2 dny do výslechovky, nebo zkusit vysledovat její cestu přes Evropu, její rodinu nebo známé třešně a sousedy.

na dva dny nemůžeš strčit do výslechovky ani 30 letého hajzla co o sobě prohlásí, že mu je 17, skočí na tebe ziskovky, nařknou tě z rasizmu a lítáš po soudech



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#183 » úte 10. lis 2020, 18:02

Hlavne ale neni duvod se vubec zabyvat tim, ze horda islamistu by se tady rada usadila....proste tady ne, tecka. Doma zavru dvere a ve state je nepustim bez povoleni a viz pres hranice.
Neni co resit. Nebo je?



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#184 » úte 10. lis 2020, 18:04

MojeTikka píše:False argument je to, na co neumis odpovedet tak, jak se to hodi?

Ale já ti na to odpověděl, že je to blbost :D

MojeTikka píše:1) Zradce nasi zeme je ten, kdo ji opustil a uz se nevratil. Chapes souvislosti?
2) Neni to tezke rict, je to naopak velmi jednoduche a dohledatelne, protoze trestne ciny lidi s dvojim obcanstvim se eviduji, zejmena v USA, Rakousku a Nemecku.

1) Ne, není a nechápu.
2) OK, tak prosím o ty data. Pokud samozřejmě zase nekecáš :)

MojeTikka píše:Tos ale docela slusne domotal :D Ja jsem ten, kdo by je nakopal do prdele vsechny, kdezto ty rikas, ze kolektivni vina neexistuje.

Princip kolektivní viny je zhovadilost hodná leda tak islamisty nebo nácka.

MojeTikka píše:Ja rikam jedno - kdyz pred tim spitalem nebudou zadni lidi, nemuze nikdo z nich vystrilet ten spital. Kapisto?

A proto je tak důležitá odzbrojovací směrnice... Protože lidi budou vždycky a všude.

pavelg píše:Porad nevidim jediny duvod importovat mlade chlapy z afroislamske kultury, kteri nemaji sebemensi vztak ani k CR ani k Evrope.
Zkus mi vysvetlit, proc je tady chces.

Ale to je přece úplně jedno, jestli vidíš nebo nevidíš důvod někoho importovat na základě tvého jednoznačně diskriminačního kritéria, ne? Ten člověk má zájem žít v konkrétní zemi a existují podmínky, které pokud splní, mu umožní v té zemi žít. Jak víš jaký má ten konkrétní člověk vztah k dané zemi? Ptal ses jich všech?

Horda islamistů je poněkud hyperbola, ne? :D

Hujer Viktor píše:na dva dny nemůžeš strčit do výslechovky ani 30 letého hajzla co o sobě prohlásí, že mu je 17, skočí na tebe ziskovky, nařknou tě z rasizmu a lítáš po soudech

Ale můžeš, ziskovka bude držkovat až po delší době :D https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/m ... pravy_lati



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#185 » úte 10. lis 2020, 18:07

Co kdyz chce zit v tvem byte?
Co kdyz jich k nam pujdou miliony?
Co kdyz pro nas predstavuji nebezpeci nebo riziko?

Co kdyz je tady vetsina lidi proste nechce?



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#186 » úte 10. lis 2020, 18:11

pavelg píše:Co kdyz chce zit v tvem byte?

To je trochu absurdní, ne? Stát není ani firma ani byt.

pavelg píše:Co kdyz jich k nam pujdou miliony?

Pokud získají občanství a navýší nám populaci, nebudeme mít silnější pozici při hlasování v EU?

pavelg píše:Co kdyz pro nas predstavuji nebezpeci nebo riziko?

Větší než průměrní čeští vrazi a násilníci?
data.png

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakt ... zou-127420

pavelg píše:Co kdyz je tady vetsina lidi proste nechce?

Kdyby to byla pravda, vyhrála by volby strana s takovou agendou a měla by šanci změnit zákony. Nic z toho se už roky nikde neděje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#187 » úte 10. lis 2020, 18:12

ViralWinter píše:1) Ne, není a nechápu.
2) OK, tak prosím o ty data. Pokud samozřejmě zase nekecáš :)


1) Je to na tebe slozity, tak to pust z hlavy. Zdravy nacionalista chape, ale to neni tvuj pripad
2) Ty tvrdis, ze se to poznat neda, tak dokazuj. Ja se s tim zabyvat nehodlam a zadny cmoudy tady nechci. Easy.

ViralWinter píše:Princip kolektivní viny je zhovadilost hodná leda tak islamisty nebo nácka.

Hypoteza, mas na to nejaky dukaz, nebo zase jen blbe kecas? :D

ViralWinter píše:A proto je tak důležitá odzbrojovací směrnice... Protože lidi budou vždycky a všude.

Skoda, ze nejsi vzdelany, pak bys vedel, ze islamista nepotrebuje nutne strelne palne zbrane.Tezko s tebou pak debatovat, je to devastace casu.

ViralWinter píše:Ale to je přece úplně jedno, jestli vidíš nebo nevidíš důvod někoho importovat na základě tvého jednoznačně diskriminačního kritéria, ne? Ten člověk má zájem žít v konkrétní zemi a existují podmínky, které pokud splní, mu umožní v té zemi žít. Jak víš jaký má ten konkrétní člověk vztah k dané zemi? Ptal ses jich všech?


Pravo ma ten, kdo si ho vybojuje. Tady ho vybojovali pro nas nasi predkove. A pokud my imigranty nechceme, tak je to uzavrena vec a oni zadne pravo nemaji. Finito.[/quote]



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#188 » úte 10. lis 2020, 18:15

MojeTikka píše:1) Je to na tebe slozity, tak to pust z hlavy. Zdravy nacionalista chape, ale to neni tvuj pripad
2) Ty tvrdis, ze se to poznat neda, tak dokazuj. Ja se s tim zabyvat nehodlam a zadny cmoudy tady nechci. Easy.

Chápu, argumenty a data nejsou, takže ti nezbývá, než zbaběle urážet. Škoda, ta data by mě fakt zajímala, nebojím se změnit názor ;)



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#189 » úte 10. lis 2020, 18:17

Co prosazuje pro druhe, bys mel dodrzovat sam, osobne. Mel bys jim umoznit zit ve tvem byte.


Proc si myslis, ze by milionova afroislamska populace byla pro domorode obyvatelstvo prinosem?
Jak si to souziti predstavujes?



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#190 » úte 10. lis 2020, 18:18

ViralWinter píše:To je trochu absurdní, ne? Stát není ani firma ani byt.


Ale notak... kde bere stat penize? Taha je ze soukromych kapes. Stat je pravni konstrukt, ktery je financovan lidmi. Pokud tohle nechapes, pak se dovzdelej.

ViralWinter píše:Větší než průměrní čeští vrazi a násilníci?

Ne. JAKEKOLI riziko. Naso Cikani jsou nasi Cikani, nasi vrazi jsou nasi vrazi. Cizi vrahy nechceme a nepotrebujeme. Nevidel jsem Cikana, kterej by nekomu urezal hlavu (ja jsem byl Cikany dvakrat prepaden a spolupracovnik meho otce byl Cikanem vykuchan. Takze pro mne => splneno, dalsi nepotrebujeme).

ViralWinter píše:
pavelg píše:Co kdyz je tady vetsina lidi proste nechce?

Kdyby to byla pravda, vyhrála by volby strana s takovou agendou a měla by šanci změnit zákony. Nic z toho se už roky nikde neděje.


Zase manipulace. Jsi si jisty, ze vetsina lidi ma nazor, ktery ma vetsina volicu a i ta vetsina volicu ze tento nazor pri volbach zohlednuje?



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#191 » úte 10. lis 2020, 18:19

ViralWinter píše:
MojeTikka píše:1) Je to na tebe slozity, tak to pust z hlavy. Zdravy nacionalista chape, ale to neni tvuj pripad
2) Ty tvrdis, ze se to poznat neda, tak dokazuj. Ja se s tim zabyvat nehodlam a zadny cmoudy tady nechci. Easy.

Chápu, argumenty a data nejsou, takže ti nezbývá, než zbaběle urážet. Škoda, ta data by mě fakt zajímala, nebojím se změnit názor ;)


V poradku, pouzil jsi kondicional pritomny, takze neni se o cem bavit (bavime se cesky, ze ano). Nevim, koho jsem urazil, cmoudy? S tebou je sranda :lol:

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#192 » úte 10. lis 2020, 18:20

WiralWinter

Nejak jsi mi neodpovedel, chces sem tahat emigranty a nedokazes se postarat a potrebne tady u nas.
Dobre, o kolik emigrantu jsi se osobne postaral ty?



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#193 » úte 10. lis 2020, 18:22

@Destructor: dle statistik je v Cesku cca 200 ceskych deti bez domova. Ale ty ViralWintera nezajimaji, on je vice svetovy :lol:



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#194 » úte 10. lis 2020, 18:24

K tomu obrazku...ocividne ti chybeji elementarni znalosti z oblasti vyvozovani zaveru.

Udelej si 10 000 000 bilych tecek a do 10 z nich udelej cerveny puntik. Pak 10 cernych tecek a do peti z nich udelej cerveny puntik.

A pak popremyslej, jaka je pravdepodobnost narazit na toho s cervenym puntikem mezi bilymi a cernymi. Pozor, bilych s teckou je vic.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#195 » úte 10. lis 2020, 18:28

S temito lidmi nema cenu diskutovat, jejich odpoved je ze to vyresi pan SeTo ...
Nikdo SeTo nezna ale je velmi popularni i u nas ve firme natoz u vitacu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů