Mladík střílel sousedovi do okna. Policie pak našla zbrojní arzenál

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu


xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#16 » pát 3. pro 2021, 08:21

no kolega byl pekny prase - chudaci ti policajti co musi todle resit a chodit do takovejch brdlohu

na druhou stranu - vsadim se ze vsichni zakazovaci a dokladaci sou ockovani ...

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#17 » pát 3. pro 2021, 09:44

cipis píše:Jo, ale to nebyla reakce na tebe, ale na ty zakazovače. Ehm, dokládače.


Promiň, to byla reakce na "KK" a editoval jsem to na telefonu a nevšimnul jsme si že je to jiný příspěvek.
Ještě jednou omluva ...



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#18 » pát 3. pro 2021, 10:30

Destructor: psal jsem, ze s tim nesouhlasim s nejakym dokladanim, ale proste v takovych pripadech... jasne ze to pak muze skoncit i u toho ze budem dokladat proc to potrebujem, ale proste nevim no. Proste kvuli takovym idiotum jako zde v tomhle pripade to tak muze dopadnout :(



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#19 » pát 3. pro 2021, 12:42

Pro jedno kvítí slunce nesvítí ... Ví to všichni, ale stejně se po všech zveřejněných průserech ozvou "předposraní", ten nám to zase zavařil, ten to a ono, udělají to a to, doufám, že to nebyla legální, ...
Už jsem na tyhle řečičky alergický, protože prostě nic nevyřeší a jen šíří blbou náladu.
V čase se nikdo vrátit nemůže, změnit události nelze, tak takové brečení, stahování kalhot, když brod není vůbec v dohledu, tak jsou akorát demoralizující, jinak naprosto k ničemu, tudíž naprosto zbytečné.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#20 » pát 3. pro 2021, 13:25

Chvílemi mi připadá, jakoby se všichni zabývali hlavně množstvím "aresenálu", a ne tím, co se tam vlastně stalo. Kdyby ten tatík těch zbraní neměl víc, tak by nemusel mít trezor, a ten střílející synáček by si tu tatíkovu pistoli vytáhl ze šuflete u stolu.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#21 » sob 4. pro 2021, 10:46

na videu jsem viděl jeden či dva trezory či plechové skříně na zbraně. Takže možná zrovna větral aby mu to nezplesnivělo či nezrezlo :lol:



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#22 » sob 4. pro 2021, 11:12

popravde me trosku mrzi zes s touhle novinkou neprisel ty tomasku ... co se deje?

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#23 » sob 4. pro 2021, 12:11

Já to dával do střeleckých událostí, ale z tama to zmizlo, asi se to objevilo dříve tady



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#24 » sob 4. pro 2021, 12:33

no uz sem se lekl zes dostal nakej informacni kunvid!

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#25 » sob 4. pro 2021, 13:31

kolombo : To, že se ti zdálo, že vidíš několik zbraní akt. A-1 ovlivňuje situaci jak?



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#26 » sob 4. pro 2021, 15:22

tomasek píše:na videu jsem viděl jeden či dva trezory či plechové skříně na zbraně. Takže možná zrovna větral aby mu to nezplesnivělo či nezrezlo :lol:
Anebo prostě na výzvu otevřel plechovky a policajti si přepočítali obsah.
Také jsem (možná chybně) nabyl dojmu, že si odnesli pouze jednu zbraň - tu, ze které se střílelo.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#27 » sob 4. pro 2021, 15:52

Nechutné se mi jeví to, že si to nejen celé natočili, ale že to video a fotky zveřejnili. Pokud by se držitel zbraní dopustil vážné trestné činnosti, tak bych to ještě pochopil. Ale ze strany držitele to mohl být jen přestupek, a pachatel střelby, tedy jeho syn, nebyl držitelem těch zbraní. Mohli nanejvýš zveřejnit zbraň, ze které se střílelo, ne všechny zbraně a náboje, které byly legálně držené. Nikde se nepíše, jak se mladík k pistoli dostal, zřejmě někdo chce, aby to vypadalo jakoby měl přístup ke všem těm zbraním, což nemusela být vůbec pravda.
Naposledy upravil(a) iloveguns dne sob 4. pro 2021, 16:01, celkem upraveno 1 x.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#28 » sob 4. pro 2021, 16:00

iloveguns: to je pravda, neví někdo na jakém základě může policie takové fotky zveřejnit? Pokud udělají šťáru v drogovém doupěti, tak to chápu, ale zde platí jak je uvedeno výše.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#29 » sob 4. pro 2021, 16:06

Piggy píše:
tomasek píše:na videu jsem viděl jeden či dva trezory či plechové skříně na zbraně. Takže možná zrovna větral aby mu to nezplesnivělo či nezrezlo :lol:
Anebo prostě na výzvu otevřel plechovky a policajti si přepočítali obsah.
Také jsem (možná chybně) nabyl dojmu, že si odnesli pouze jednu zbraň - tu, ze které se střílelo.


Taky jsem bral jako možnost, že to video vzniklo až po výzvě policie pro předložení zbraní ke kontrole, že to takhle vyskládané prostě držitel ZP mít nemůže. Já řádně zabezpečuji zbraně i munici, nic nemám vystaveno ani na zdi ani ve vitríně. Dokonce mám na munici jiný trezor než na zbraně.

P.S.: Ví se z čeho prostřelil to okno? Ta díra je dosti velká.



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#30 » sob 4. pro 2021, 17:13

Asi to zapadá do kontextu. Je tu nová vláda. Možná více proevropská, tak se zase rozjíždějí kolečka aktivistické + mediální štvanice na legálně držené zbraně. Na mém oblíbeném Deníku N za poslední týden vznikly dva naprosto absurdní články o střelbě a o držení zbraní v americe. Nepřekvapil by mě po novém roce nový pokus o dotažení šroubů.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů