Zákrok policie proti bezohlednému motorkáři

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu


kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#31 » úte 9. zář 2014, 08:45

Je fakt, že kopat do něj asi neměli. Já osobně práci PČR naprosto respektuju a dokážu pochopit, že zasahujícím policistům trošku ujeli nervy. Ale předpokládám, že policista, který do něj kopal v tu chvíli nějakým způsobem dokázal vyhodnotit situaci a viděl, že motorkáři nic vážnějšího není.

Každopádně nechápu, že ten haj*l má ještě tu odvahu vystupovat v televizi, to je neskutečné ... :roll: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » úte 9. zář 2014, 09:00

Asi takto: promiňte, pane, cítíte se dobře? Nemáte nějakou frakturu či vnitřní zranění? Víte, já že bych si tak trochu kopl :mrgreen:
Já jsem tedy jisté kvality policistům nikdy neupíral, ale to vyhodnocení stavu na místě (kuk noch einmal na video) je zřejmě vyšší škola. A jestli boříkovi nic nebylo, tak proč si nekopnout?
Jistě, postižený má odvahu vystoupit v médiích. Nic ho to nestojí - stádo má teď jasnou oběť. Ze zmrdíka je ubohý zkopaný, na policajty se snáší kýble mrmlů a můžou si za to sami.
Jestlipak bude mít podobnou odvahu i ten policajt?



lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#33 » úte 9. zář 2014, 09:03

Chlapy, jak uz jsem uznal, nekoho v afektu koupnout neni dobre,ale budiz...muze se to stat....
Ale ty dve rany do hlavy co mu dal, to uz asi v afektu nebylo.



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#34 » úte 9. zář 2014, 09:04

Já vím, je to asi blbost. Ale částečně něco málo vyhodnotit mohl, např. že se motorkář v klidu hýbe (nemá poraněnou mýchu), nekrvácí. Pochybuju, že by si kopl do člověka, který by tam nehybně ležel.

lanasxxx: Jo to souhlasím.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » úte 9. zář 2014, 09:14

Nějaká krev tam prý byla, ale to tedy asi až po zákroku :idea:



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#36 » úte 9. zář 2014, 10:32

nepřijatelné chování policie

i kdyby po nich ten kluk předtím ten kluk střílel, nemůžou se takhle chovat

že byli nasraní, protože se nepřipoutaní potloukli se dá pochopit, ale reakce byla naprosto mimo

jediný co můžou je se omluvit a posypat si hlavu

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#37 » úte 9. zář 2014, 11:03

No, nevím, nevím ... na jejich místě jsem nebyl, ale asi škoda, že tam byla ta kamera ... nevěděli o ní a stejně ho přece nezabili, spratka jednoho namyšlenýho. Takže u mě je to v ok. Omluvit se (kvůli pseudohumanistům), dát jim srážku ze mzdy a příští měsíc prémií dorovnat. Hovada (myšleno ty co porušují zákony a ujíždějí,...) se mají bát/ vědět, že když rovnou zůstane, je to lepší než zkusit ujet a pak vyžadovat stejný přístup jako kající se týpek ... Já s policií vždy vyšel slušně- mám respekt a oni nemají potřebu mě "vychovávat", pokud jsem hustej, musím být připraven na horší následky.

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#38 » úte 9. zář 2014, 11:12

chtěl bych jenom poznamenat, že výrok "Hovada (myšleno ty co porušují zákony" se týká i těch dvou policistů

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » úte 9. zář 2014, 11:15

petrx píše:i kdyby po nich ten kluk předtím ten kluk střílel, nemůžou se takhle chovat

Kdyby po nich střílel, měli by střílet taky.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » úte 9. zář 2014, 11:19

Urdo von Fuj píše:chtěl bych jenom poznamenat, že výrok "Hovada (myšleno ty co porušují zákony" se týká i těch dvou policistů

V tomto konkrétním případě navíc udělali tu chybu, že se chovali hovadněji, než hovado na druhé straně a navíc se při tom nechali zmédyjnit.
Tož néni to win-win strategie...

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#41 » úte 9. zář 2014, 11:37

Když se policajt neumí ovládat ,tak nemá dělat policajta ,ale má chodit někam do kolbenky. (tam by ale zas nedostal výsluhu)



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#42 » úte 9. zář 2014, 11:46

graver - čti to celé - píšu předtím střílel

když někdo leží zraněnej na zemi a nikoho neohrožuje, tak se do něj nestřílí, nekope, netluče

to všechno už je msta a vybití si vzteku

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#43 » úte 9. zář 2014, 12:47

scorpions.cz píše:Když se policajt neumí ovládat ,tak nemá dělat policajta ,ale má chodit někam do kolbenky. (tam by ale zas nedostal výsluhu)


No, mně právě přišlo, že se docela ještě krotil. Kdyby se neovládal, dopadlo by to asi jinak.

Trochu bych to shrnul:

1) Za jízdu bez řidičáku by určitě měl přijít trest. Souhlasíte? Nikde se nepíše, že by to byla opakovaná jízda bez řidičáku, takže by stačilo mu třeba symbolicky zakázat řízení motorových vozidel na půl roku (pochopitelně až si odsedí trest za obecné ohrožení), ale muselo by se to hlídat a v případě porušení tvrdě trestat.

2) Ujíždění před policií je, podle mě, docela vážný přečin, a to hlavně proto, že to je nebezpečné, a to jak pro zasahující policisty, tak i pro případné motoristy a chodce, kteří by měli tu smůlu, že by mu ve špatný čas na špatném místě zkřížili cestu. Skoro by to měl být důvod ke střelbě. Prostě prvořadým cílem by mělo být zastavit pachatele za každou cenu, a to dřív než se on zastaví o někoho jiného. A samozřejmě, cokoliv by se stalo v důsledku protiprávního jednání pachatele, by šlo automaticky na vrub dotyčného.

3) Kopat a bít ho policisté nemuseli, ale plně chápu, že jim ujely nervy. A argumenty typu: "To se jim stávat přece nesmí apod." jsou lehce absurdní. Uvědomte si, že jsou to lidi z masa a kostí, jako jste vy. Supermany policie pořád ještě nezaměstnává. Na druhou stranu, kdyby ten hajzlík dostával občas trochu nařezáno doma, nemusel by dostat nařezáno od policie. To, jak ze sebe dělá v televizi chudáka je navíc úplná drzost. Takže by měl dostat pár let natvrdo + zaplatit všechny škody a policistům zaplatit bolestné a ušlou mzdu (předpokládám, že jsou mimo službu). Policisté sice trochu přestřelili, ale myslím, že místo řešení důsledků by se měla řešit spíš příčina. A příčinou bylo ujíždění. Kdyby zastavil a omluvil se, tak by se ho ani nedotkli. To bych se klidně vsadil. Takže policisty nechat ve službě a bez trestu.

Jinak na ten pseudohumanismus jednou dojedeme. Když se nejprve řeší práva gaunerů, je asi něco špatně.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#44 » úte 9. zář 2014, 12:54

Každopadne to že policista ujel s nervama nemení nic na tom že ten motorkař ujel na motorce a mohl kohokoli zabit ted se z nej pomalu dela nevinátko a jeste leze do televize smrad.... ano policista udelal blbou a velkou chybu ale jezis on taky tak proč se to staví jako že on je ta chudinka kterymu každej ubližuje kdyby předtim na motorce při ujiždeni zabil dite na přechodu tak by se už mluvilo jinak

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#45 » úte 9. zář 2014, 13:11

Asi mi blbne počítač a místo na ZBRANĚ KVALITNĚ jsem se přihlásil na nějaké POLICEJNÍ FORUM.
Nic to ale nemění na mém pohledu.(Neobhajuju toho hajzla co ujížděl)Ale tohle si policajt dovolit nesmí.A pokud zde někdo napíše,že je to běžná praxe,tak je taky někde něco špatně.Klidě po něm mohli střílet a nevadilo by mi to,měl zastavit. Kopat do někoho kdo je na zemi a pak mu nadělit pár pěstí je něco jinýho.Já bych toho dotyčnýho poldu vyhodil.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů