Jak byste se zachovali tu už máme... ale co tohle?

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu


Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#1 » čtv 16. črc 2015, 21:58

Pachatel na Florenci ubodal jiného muže
Přibližně ve čtvrt na dvě odpoledne přijali policisté oznámení o incidentu, který se odehrál mezi dvěma muži na autobusové zastávce poblíž ulice Za Poříčskou bránou.
Prohlédnout galerii

Jeden z aktérů utrpěl při incidentu zranění, kterým přímo na místě události podlehl. Druhý pak, ještě před příjezdem policistů z místa utekl.

Po tomto muži policisté okamžitě zahájili pátrání jak s využitím pozemních policejních hlídek, tak například i vrtulníku a policejních psovodů. Toto pátrání bylo prozatím neúspěšné.

Na základě konkrétních zjištění prošetřují celou událost kriminalisté 1. oddělení pro podezření z trestného činu vraždy.

Poškozeným, tedy mužem, který na místě události podlehl zraněním, je čtyřiatřicetiletý Lotyš.

Hledaný je s největší pravděpodobností občan ze zemí bývalého Sovětského svazu, který je přibližně 185 cm vysoké, sportovní postavy. Po incidentu měl pravděpodobně zakrvácený obličej a krví potřísněné tričko.

Kriminalisté prošetřováním zjistili, že v době potyčky měla stát opodál incidentu skupinka lidí, kteří si šarvátku nahrávali na mobilní telefony, nebo tablety.

Pokud tyto osoby skutečně disponují záběry incidentu, prosíme je, aby nám je pro jednoznačné objasnění celé události poskytly, za což předem děkujeme.

Videozáznamy mohou občané kriminalistům předat prostřednictvím kterékoliv policejní služebny, nebo přímo v budově Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy, na adrese Kongresová 2, Praha 4.

Děkujeme za pomoc a spolupráci.

http://policejnidenik.cz/pachatel-na-florenci-ubodal-jineho-muze-kolemjdouci-si-incident-nataceli-na-mobilni-telefony/



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#2 » pát 17. črc 2015, 07:04

Jednoduse, mezi rvouci se smazky a bezdomace na Florenci bych se nemichal...
EDIT: pro ty, co to tam neznaji, zvlast za pekneho pocasi je to tam obsancovano "elitou"



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#3 » pát 17. črc 2015, 07:50

No.. nejde asi jen o to se motat mezi kohouty... ale ještě o ty "filmující" přihlížející.. To mi přijde už jako docela dost hustý...



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#4 » pát 17. črc 2015, 08:00

Ja bych do toho nesel, ale chapu, ze z pohledu vysetrujicich je to zajimava alternativa "dalsiho kameroveho systemu zdarma" a zlepsuje to sanci, ze nekde bude pouzitelny zaber na utocnika...



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#5 » pát 17. črc 2015, 18:24

no ja bych zavolal policii a z povzdali co se da delat jinyho riskovat kriminal (použitim zbrane) bych si dovolil jedine pokud by šlo o blizkeho kamarada nebo rodinu



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#6 » pát 17. črc 2015, 18:41

Otázku jsem myslel spíše obecněji, než jen na použití zbraně... :-)

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#7 » pát 17. črc 2015, 19:27

Já bych se šel přihlásit jako svědek. Abych pak hnil roky v base, jako Nečesaný. Tak určitě!

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#8 » sob 18. črc 2015, 07:29

Obvineny ma narok na seznameni se spisem a tam se lehce docte tve jmeno a adresu...



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#9 » sob 18. črc 2015, 07:32

Svědek, pokud vím, může být i utajený??

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#10 » sob 18. črc 2015, 07:51

u vrazdy by se na to pravdepodobne kladl vetsi duraz. co ja mel kauzu, tak tam bylo uplne vsechno. dokonce i telefonni cislo si na me sehnali, a to snad ani v tom spisu nebylo



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#11 » pon 20. črc 2015, 11:21

Pokud bych svědčil, tak jedině anonymně. Poskytl bych informace vedoucí k odhalení pachatele, k soudu by mě ale nikdo nedostal. Při stavu dnešní justice důvěřovat institutu utajení svědka mi přijde riskantní.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů