Zkušenosti s kursy



JMX
Příspěvky: 47

Příspěvek#1 » pon 13. led 2020, 10:09

Dobrý den, prosím Vás, jaké máte zkušenosti s pokročilými "nesoutěžními" kursy:

Army Arms Liberec
THOR Tactical Hrádek nad Nisou
Trigger Brno
www.aegisteam.cz

Díky!



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#2 » pon 13. led 2020, 11:09

S Aegis jen ty nejlepší. Troufám si říct, že Aegis je u nás špička. Mám od nich téměř všechny kurzy a dodnes si gratuluju za správnou volbu. Střílím s nimi víc než 10 let. Nakonec to, co se po republice vyučuje, je většinou kopie Aegis. Někdy přiměřeně zdařilá, ale většinou spíš ne. Ale určitě nejsou jediní kvalitní. Záleží, co očekáváš a co chceš.
Army Arms nemám zkušenost, u Thoru bude záležet, kdo bude instruktor a nevidím důvod, proč by na Triggeru neměli být schopni spáchat kvalitní kurz.



JMX
Příspěvky: 47

Příspěvek#3 » pon 13. led 2020, 12:50

Tomak píše:S Aegis jen ty nejlepší. Troufám si říct, že Aegis je u nás špička. Mám od nich téměř všechny kurzy a dodnes si gratuluju za správnou volbu. Střílím s nimi víc než 10 let. Nakonec to, co se po republice vyučuje, je většinou kopie Aegis. Někdy přiměřeně zdařilá, ale většinou spíš ne. Ale určitě nejsou jediní kvalitní. Záleží, co očekáváš a co chceš.
Army Arms nemám zkušenost, u Thoru bude záležet, kdo bude instruktor a nevidím důvod, proč by na Triggeru neměli být schopni spáchat kvalitní kurz.


Předběžně plánuji v Triggeru vzít ty dva kursy: ZÁKLADNÍ STŘELECKÝ KURZ 1. STUPNĚ S KRÁTKOU PALNOU KULOVOU ZBRANÍ - ZSK 1K. ma pak dvojku a potom si zajet bud do Hrádku nebo na Aegis.

No naučit se od profesionálů, co si i v praxi něčím prošli, něco co si samouk sám nedá.
Netoužím ani moc po soutěžení, v práci pořád pracuji s lidmi, střelbu jsem si vzal m.j. (nejen proto) i na samostatné odreagování.



Radhagupta
Příspěvky: 117

Příspěvek#4 » pon 13. led 2020, 14:26


Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#5 » pon 13. led 2020, 14:58

Aegis je bez pochyby nejlepší, ale není snadné se tam dostat (málo termínů a rychle se zaplní).



JMX
Příspěvky: 47

Příspěvek#6 » pon 13. led 2020, 15:31

Radhagupta píše:http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?t=5583


Díky, přehledl jsem. Tak se toto tady dá smazat.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#7 » pon 13. led 2020, 16:56

Přidal bych tam ještě HardTask a Gryf z Arény v Liberci.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#8 » pon 13. led 2020, 20:29

Já doporučuji kursy K-shooting.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#9 » pon 13. led 2020, 21:08

Radek Nedoma dela prijemne kurzy, pokud nechces vylozene taktiku. Tireur.cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti