Soutěže KVZ/SVZ



Mack
Příspěvky: 18

Příspěvek#31 » pát 2. lis 2012, 11:01

Ahoj.

JO, jo, trochu jsem to popletl s jiným závodem.
Máš pravdu 10.11.12 se v Jenišovicích nesřílí žádná klasická mířenka, ale to co jsi poslal.
Koukl jsem doma na propozice a sedí to :mrgreen:
Jinak "HOTE" a "GONG" - myslím, že by to mělo být takhle:
"HOTE" = trubka
"GONG" = kovový padací terč

Bude to fakt super postříleníčko 8-)



mezonek
Příspěvky: 41

Příspěvek#32 » stř 2. led 2013, 14:32

Chlapi, co jste s tim KVZ/SVZ zacali - jak dal pokracujete?
Chci to taky zacit letos strilet, ale rikam si, jestli na to vubec mam - zavodne jsem nikdy nestrilel, kdyz mam na 25m vsechno v cernem, tak z toho mam uprimnou radost... Nerad bych byl pravidelne posledni - i kdyz nekdo to delat musi... :-D



Pepa_1978
Příspěvky: 14

Příspěvek#33 » stř 2. led 2013, 22:11

Ahoj, za mě určitě doporučuji, abys začal chodit na závody. Je to super. Já tedy pravidelně obsazuji jedny z posledních míst, ale nikdy jsem zatím neskončil poslední. Honza_LBC střílí ještě líp než já. Mě hlavně utěšuje to, že mám stále prostor ke zlepšení :mrgreen: Trošku líp než střelba na terč mi jdou poppery. Tam se mi líbí, že vím hnedka výsledek. :)



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#34 » čtv 3. led 2013, 00:05

Jj, závody jsou zábava a být poslední prý není ostuda, už se mi to povedlo :-) Kromě klasické mířenky se střílí i různé akčnější disciplíny, třeba ty poppery, gongy, kuželky nebo různé kombinace, takže zábava jistá :-) Odkud jsi?



mezonek
Příspěvky: 41

Příspěvek#35 » čtv 3. led 2013, 15:19

No, me lakaji hlavne ty akcnejsi discipliny - gongy, poppery atp :-)
A pokud strilite tak, jak jste tu psali a i tak se podari byt posledni, nebo mezi poslednima - to se mam na co tesit :-D
Kazdopadne dnes sem si zazadal o registracku, takze ostude vstric celem :-D
Bydlim u Brna, ale puvodem jsem z Liberce a tak si rikam, ze bych nejaky vikend, az se pojedu podivat do domoviny, mohl zavitat i na lokalni zavody.

btw - jak jste si poresili vybaveni? tasici pouzdro, trychtyr atp...
Ja to zatim nehodlam resit, ale radsi zacinam zjistovat predem :-)



Pepa_1978
Příspěvky: 14

Příspěvek#36 » čtv 3. led 2013, 16:51

Já si pořídil origo samosvorné opaskové pouzdro na Glocka za 200 Kč :mrgreen: , pak jsem si koupil pouzdro na dva zásobníku Fobus za 600 a teď mi Ježíšek přinesl další zásobník (celkem mám 3). Nic dalšího kromě sluchátek, brýlí, nábojů a Glocka 19 nemám a pro tu srandu mi to úplně stačí.



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#37 » čtv 3. led 2013, 23:52

Já mám CZ 85 bez úprav, k tomu 4 zásobníky (původně jsem měl 2, ale to občas bylo málo), obyčejné kožené pouzdro, ale uvažuju aspoň o výměně pouzdra za nějaký rychlotasící, na nějaké ty rychlodisciplíny by to trochu pomohlo :-)



mezonek
Příspěvky: 41

Příspěvek#38 » pát 4. led 2013, 12:41

Tak to jsem klidny :-) Diky za info. Myslim, ze pro zacatek mi ta 75, ctyri zasobniky a klasicke pouzdro budou stacit a casem uvidime jestli si zaslouzim nejakou lepsi vybavicku :-)



Raasi
Příspěvky: 51

Příspěvek#39 » pát 4. led 2013, 15:33

Je někde na webu seznam míst, kde závody jsou?



Pepa_1978
Příspěvky: 14

Příspěvek#40 » pát 4. led 2013, 18:48

Seznam závodů je zde:

http://www.svz-cr.cz/cs/kalendar/kalendar-svz-soutezi

Vyber si oblast, kde bydlíš. Ideální potom je se s někým seznámit, kdo Ti bude posílat předem propozice, abys věděl co se střílí a jak.



Raasi
Příspěvky: 51

Příspěvek#41 » úte 15. led 2013, 23:59

Rád bych se zeptal, zda existuji souteze pro full auto? Napr. Sa58...



Mack
Příspěvky: 18

Příspěvek#42 » čtv 21. úno 2013, 13:14

Ahoj.
Tak nováčci. Jak jste se rozhoupali? Budete jezdit na soutěže KVZ?
První závod jizerské oblasti je 9.3.2013 v Hodkovicích.

Tak doufám, že se hodně z vás ukáže.

:) 8-)



Pepa_1978
Příspěvky: 14

Příspěvek#43 » čtv 21. úno 2013, 19:36

Ahoj, určitě rád dorazím na co nejvíce závodů. Lankův memoriál si nesmím nechat ujít :)



Nosac-N1
Příspěvky: 2

Příspěvek#44 » pát 22. úno 2013, 15:49

Ahoj, 9.3. je sice konec jarních prázdnin, ale budu se snažit dostavit :) . Kde by se dalo dostat k propozicím?
Dnes jsem byl dopoledne v Liberci tak jsem se zastavil trochu potrénovat na střelnici pod nádražím.
Ze dvou plánovaných hodin jsem tam nakonec byl 4 hodiny :o
Akce na glocky co tam začíná zítra, začla už dnes :) Ale nelituji, vyzkoušel jsem si všechno možný (i nemožný) :D .
Od kapesních pistolek :P až po děla na medvědy :shock:
(G17, G19, G 26, G34 s kolimátorem, Ruger 44 magnum redhawk, Ruger LC9, atd.)



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#45 » pát 22. úno 2013, 17:52

Zdar, já mám domluvenou návštěvu na předváděčku v neděli, už se na to těším :-)
Až budou rozesílat propozice, tak Ti je přepošlu. A jak šlo střílení, už se to zlepšuje? :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host