Pojištění

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#1 » sob 20. kvě 2017, 17:39

Ahoj, koukal jsem na různé soutěže, hlavně skeet a na jedné střelnici, teď už nevím která, bylo uvedeno skupinu C nebo B s pojištěním.
Chtěl bych se zeptat, jak tyto soutěže fungují a na jakých úrovních, kdybych se třeba chtěl účastnit, třeba i krátkou kulovou, jestli je potřeba nějaké pojištění, popř. jaké konkrétně nebo jestli se to řídí nějakými všeobecnými pravidly. Rozumbrady prosím bez komentářů. Našel jsem nějaké příspěvky, ale všechno 2012 a starší, rád bych něco aktuálnějšího, díky.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 20. kvě 2017, 18:25

Jediné pojištění o kterém vím já je pojištění odpovědnosti se střelnou zbraní. Mám ho u ČP a kryje mi náhodný výstřel, poškození věcí výstřelem, úraz osob výstřelem, náklady léčby, odškodné atd. Prostě komplet balíček pro držitele ZP a ZL přidanej ke klasické pojistce odpovědnosti občana.



iloveguns
Příspěvky: 1406

Příspěvek#3 » sob 20. kvě 2017, 19:46

Cítím tlak pojišťoven, aby tento komplet balíček byl uzákoněn podobně jako povinné ručení. To, že se pojištění jako podmínka začíná vyskytovat v propozicích závodů, může být vlivem pojišťovnické lobby. Evropská komise se tohle pokoušela vměstnat i do nové směrnice.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti