CZ P-10M (Micro)



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#226 » úte 24. srp 2021, 12:25

Ahoj, provozujete ji někdo už dlouhodoběji s nástřelem třeba 1000 a více? Zajímají mne praktické zkušenosti, případně závady a jejich četnost. Dále jak je to s dostupností třeba zásobníků, botek na ně. Prostě tak nějak celkové dojmy z praxe. Za případné odpovědi velmi děkuji.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#227 » pon 6. zář 2021, 15:26

Česká zbrojovka začala model M nabízet zákazníkům v USA
bude fungovat bezproblémově?



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#228 » pon 6. zář 2021, 19:41

Věřím, že už bude, přecijen udělat napodruhé naprosto obyčejný striker plasťák dokáže dneska už úplně každý, tak by to mohla dokázat i CZUB.

Akorát problém je jinde. Četl jsem stovky reakcí a v podstatě všichni se tomu samozřejmě vysmáli. V USA už je doublestack microcompact naprostá samozřejmost, mají na výběr už opravdu velkou hromadu zbraní od každého předního výrobce a najednou jim CZ nadšeně představí žhavou novinku z roku 2012 ... To je přece vážně k pláči.



juanv
Příspěvky: 11

Příspěvek#229 » pát 10. zář 2021, 07:57

Ahoj,
dovolím si v tomto vlákně shrnout mé dosavadní zkušenosti. Nenechal jsem si poradit, nevypsal jsem si reklamační list (viz diskuze nahoře :-)) a v červnu jsem Mko objednal. Zatím mám vystříleno cca 500 nábojů a jsem pořád nadšený.
- Na rozdíl od Ska mě nekouše spoušť
- Na rozdíl od Ska mě nekouše do malíčku mezera mezi zásobníkem a pažbičkou
- Drží se mi líp než Sko - Sko mě tlačilo do kloubu na pravém palci. :-)
- Dobře se mi z ní střílí a míří - sám pro sebe si to hodnotím tak, že se mi na 10 metrů při "obranných dvoj-střelách" (nevím jak se tomu správně říká - prostě zvednout od pasu, zamířit a na dva kruhy poslat dvě střely) spojuje více děr po střelách v terči do jedné větší. :-)
- Zatím jsem používal pouze SB FMJ 124gr (balené a krabice) - dle očekávání všechny bez zaváhání

Klidně by toho času na chození na střelnici mohlo být i víc! :-)



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#230 » pát 10. zář 2021, 08:10

jestli jsi kupoval v červnu,tak to už máš opravenou verzi po svolavacce,takže by snad už mohla spolehlivě strilet, mě se akorát zda,že k tomu jeste zdražovali cca na 15k, dřív byla určitě o neco levnejsi,

každopádně jestli ti sedí a jsi s ní zatím spokojený, uvítáme časem další hodnocení a poznatky :)



LeGrand
Příspěvky: 13

Příspěvek#231 » pát 10. zář 2021, 08:20

Taky si přihodím.
Kupoval jsem minulý rok v březnu, stala 14,5k. Fungovala před svolávačkou i po ní. Nemám teď kvůli práci moc času chodit střílet, ale nosím a už neregistruju, že ji na boku mám. Je pohodlná jak na úchop tak na nošení a s duralovou botkou (už jsem tuším jednou psal) je úchop ještě lepší, (škoda jen, že přidá jen jednu včelku navíc, určitě by našla své zákazníky i botka +2, nebo +3). Jediná závada za dobu do ji mám (a cca 800ran) že špatně podala přebíjenku. Jinak nic :)



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#232 » sob 11. zář 2021, 14:35

Díky za odpovědi:-) Až tu někde v okolí bude předváděcí akce, tak si ji ozkouším a uvidí se.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#233 » ned 12. zář 2021, 09:58

zanedlouho bude předváděcí akce v Krnově



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#234 » sob 2. říj 2021, 10:22

tak CZUB přecenila ceníky a aktuálně ji nabízí za peknych 15990 kc



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#235 » sob 2. říj 2021, 14:01

:-)



Golemus
Příspěvky: 8

Příspěvek#236 » stř 1. pro 2021, 07:58

Zdravím. Našel jsem tu nějaké info, že jste řešili botku +1 na zásobník pro P10M. Můžu se zeptat, kde se dá koupit? Zkoušel jsem hledat na netu, ale na žádnou botku jsem nenarazil. Díky.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#237 » stř 1. pro 2021, 08:23




Golemus
Příspěvky: 8

Příspěvek#238 » stř 1. pro 2021, 09:17

Letec 12: díky díky. Zvažuji svou prvni pistoli pro skryté nošení a P-10M se mi zatím ze všech držela nejelépe. Jen ten malíček ještě na něco opřít. Takže ta botka by mohla pomoci.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#239 » stř 1. pro 2021, 11:37

U jiné pistole stejné velikosti porovnával jsem si přesnost polopudove střelby s oporou malíčku a bez, přesnost soustrel u mě stejná (bez malíčku dokonce drobně lepší ale to jsem prisoudil náhodě)



Golemus
Příspěvky: 8

Příspěvek#240 » čtv 2. pro 2021, 07:06

Audis: no já mám hrozné medvědí tlapy. Hodně lidí mě odrazuje od malé pistole, ale chci ji opravdu na denní skryté nošení. Zkoušel jsem Glock 43, HS H11 a právě CZ P10M. U Glocku i H11 se mi malíček v pohodě vešel, ale i přesto se mi číza drží o hodně lépe i bez malíčku. Pravdou je, že jsem z ní nestřílel.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů