CZ TS 2



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#76 » úte 15. lis 2022, 19:17

fulldeaths píše:Dnes nebo zítra se cena objeví na stránkách a je stanovena na 69 990Kč. - info přímo od CZUB

Sedm petek :lol: :lol: :lol:

A ja se za tu svoji pred par lety kroutil dat nejakych 36k :mrgreen:



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#77 » úte 15. lis 2022, 20:10

Rys píše:Tak to se ve zbrojovce pos*ali. Mám pistole CZ rád, i když třeba Shadow 2 byla kopáč a pistolí se stala až po několika návštěvách u puškaře. Ale dát za ní 70k, to si raději pořídím něco jinýho.

Kolko si predstavujes cenu za ladeny special do STD?
A aku zbran podobnych parametrov do STD by si kupil?



hunter240
Příspěvky: 231

Příspěvek#78 » úte 15. lis 2022, 20:48

TS 2 ORANGE bude jen v ráži 40SW?



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#79 » úte 15. lis 2022, 21:18

9mm a .40. Zasobniky: 20 ran v devitce, 17 ve čtyřicítce.



hunter240
Příspěvky: 231

Příspěvek#80 » stř 16. lis 2022, 11:25

Na stránkách CZUB ji mají jen ne čtyřicítce

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#81 » stř 16. lis 2022, 11:58

Ale prd.. je tam roletka s volbou ráže :)



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#82 » stř 16. lis 2022, 12:50

MRBLUE píše:Kolko si predstavujes cenu za ladeny special do STD?
A aku zbran podobnych parametrov do STD by si kupil?


Mám zbraně z Brodu rád, jsem patriot. Do IPSC mám Shadow 1, po vydutí hlavně předělanou do STD - nová hlaveň, SA, atd. Zbraň byla koupená v 2008, nemá cenu porovnávat se současnými cenami.
Dále Shadow 2 do PRD. Po koupi těžké zklamání. Na DA snad 4,5 kila, vůle na hlavni jak ve předu, tak vzadu (proč jsem ji neodmítl je věc jiná). Slogan Competition reday bych bral spíš jako parodii. Zde se projevilo to, že se jedná o domácí produkci - najdeš puškaře, kteří vyrábí a ladí tyhle pistole. Takže návštěva u dvou puškařů (jeden neměl prostor na vše) - výměna vodícího kroužku, vyvaření hlavně, poladění spoušťáku, mikrometrická mířidla . Cena (+-) v 2018 28500 + cca 5000.
Nové TS pro mé ruce není - nedosáhnu na záchyt závěru. To mě zaskočilo, ale nevadí, rám by šel upravit, a stejně neplánuji kupovat.
Další věcí je ladění. Dle mého názoru má smysl to, co jsem popsal výše. Vymezení vůlí mezi rámem a závěrem smysl nemá. Že je to lidem nabízeno, no...
Celkově jsou současné ceny z Brodu, no řekněme nemalé. K tomu poladění ala Orange (dle mého názoru ne vždy účelné), no a je z toho 70 k.

A teď něco, co říkám nerad. Dva roky zpět jsem koupil Bula. Cca 43 k. Vytáhl jsem z krabice a mohl závodit. Žádný puškař, žádné ladění.

A poslední poznámka - před rokem mi prasknul záchyt závěru na S1. Objednal jsem ho že Švýcarska. Cena včetně poštovného byla nižší než z Brodu.



AntonŠpelec
Příspěvky: 95

Příspěvek#83 » stř 16. lis 2022, 13:03

Přesně - vůle rám-závěr. Všichni to řeší a přitom je to úplně jedno. Jediné na čem záleží je vůle hlavně v závěru a ta se krásně odstraní přesným vedením hlavně. Investice 1500,-Kč a je z toho zbraň na mířenku.



hunter240
Příspěvky: 231

Příspěvek#84 » stř 16. lis 2022, 19:56

McFly píše:Ale prd.. je tam roletka s volbou ráže :)

Už jsem to našel,bude i v devítce :)

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#85 » sob 26. lis 2022, 13:06

Česká zbrojovka oficiálně představuje nový speciál pro IPSC střelbu
Česká zbrojovka a.s. uvádí na trh novou sportovní pistoli CZ TS 2 ORANGE . Jedná o první sportovní zbraň autentizovanou na blockchainu. Pro představení tohoto modelu si vybrala letošní mistrovství světa IPSC Handgun World Shoot v thajském městě Pattaya a Česká zbrojovka a.s. je hlavním sponzorem tohoto závodu.

Zákazníci, kteří si model CZ TS 2 ORANGE zakoupí, automaticky získávají prostřednictvím NFT tokenů možnost prodloužené záruky, doklad autenticity, přístup do platformy členských benefitů, exkluzivní obsah a další výhody balíčku Performance. Stačí si svou CZ TS 2 ORANGE zaregistrovat na blockchainu.

Mimo to si mohou připlatit za exkluzivní sadu Elite. S ní získává zákazník za nevelký příplatek všechny výhody balíčku Performance a navíc osobní výrobní číslo, personalizovaný popis na zbrani, individuální živé online školení Erica Grauffela (sedminásobného mistra světa v IPSC střelbě). Dále možnost vyhrát dvoudenní IPSC kurz v nové multifunkční indoorové střelnici EG-CZ Academy ve Francii a další hodnotné benefity. O dostupnosti balíčku Elite bude zbrojovka informovat někdy v budoucnosti.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#86 » sob 26. lis 2022, 13:39

Snad im tie benefity budu fungovat. Lebo zatial to bola slabota a hanba. Mal som SP-01 Shadow Orange, ten som vymenil za Shadow 2 Orange. Rovnako mam CZ 455 Thumbhole Yelow. Cize kupujem premiove produkty zbrojovky. Napriek tomu mi zbrojovka nevedela dodat nahradne oranzove botky zasobnokov na Shadow ani zlte botky na malorazku.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#87 » pát 9. pro 2022, 12:35

když jsou to dle Vás takový krumply, jak je možný že ve světovým IPSC se jim tak daří a má je tolik střelců?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#88 » pát 9. pro 2022, 18:36

Rys
Co sa spustaku tyka, BUL je naozaj super. Ale to je skor vynimka co sa produkcnej zbrane tyka, Ale ladeny BUL na IPSC ts aj tak vyde 60 a viac tisic korun. A vo finale as musis pohrat aj tak s kazdou buchackou a dotiahnut si ju na strelivo co pouzivas.
U DA/SA cezety mas 4,5 kila na DA koli tomu aby zbran fungovala aj v extremnych podmienkach. Nevycistena, v mraze,s tvrdymi zapalkami, s vojenskym strelivom... Je to myslim konfiguracia 13lb. vratna, 16lb. bicia a 0,8mm pruzina spuste. Na preteky s faktorovym strelivom a udrziavanou zbranou ides u pruzin na nizsie hodnoty, co sa prejavi na odpore spuste.
K tym zachytom, z akeho shopu vo Svajci objednavas?



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#89 » sob 10. pro 2022, 07:54

MRBLUE píše:Rys
U DA/SA cezety mas 4,5 kila na DA koli tomu aby zbran fungovala aj v extremnych podmienkach. Nevycistena, v mraze,s tvrdymi zapalkami, s vojenskym strelivom...
K tym zachytom, z akeho shopu vo Svajci objednavas?


S první částí bych polemizovat. S2 je konstruovaná a prezentovaná jako závodní speciál. "Competition Ready", vytáhnout z krabice a závodit. To ani náhodou. (jsme OT, S2 je jiný vlákno, aby admin neúřadoval...)

Ten nákup byl jednorázová záležitost před rokem, nějak jsem to vyguglil. Už k tomu nic nenajdu.



kocúr
Příspěvky: 12

Příspěvek#90 » čtv 22. pro 2022, 20:33

Takže som novým majiteľom TS2 Racing Green. Výrobky CZUB majú rôznu reputáciu, je to moja prvá zbraň od nich, som sa rozhodoval medzi nejakým lepším klonom 1911ky na mierenku a "niečím iným" čo nájdem na preriedenom slovenskom trhu a čo sa bude dať použiť aj na praktickú streľbu typu IPSC alebo LOS . Sebakriticky som si priznal, že na 1911ku mám malé ruky, TSko si ma získalo najmä ergonomiou - veľmi dobre mi sedí v dlaniach, dočiahnem prstami všade kam potrebujem a ukazovák pri položení na spúšť mám kolmo na os hlavne. Páči sa mi aj (vyššia) váha zbrane a aj rovná spúšť mi vyhovuje viac ako "polmesiačiková". Odpor, reset a chod spúšte hodnotím ako vynikajúci (ale s takýmto typom zbraní mám malé skúsenosti, to môže skresľovať). Škoda len, že cieľnik nie je nastaviteľný aj stranovo, ale len výškovo. Svetlovodnej muche som veľmi neveril, keďže preferujem klasické mušky, ale je to dobrá vec. Doteraz som strieľal len mierenku a zatiaľ mám za sebou len prvý nástrel, ale zbraň sa chová veľmi kultivovane aj v mojich neodborných rukách, neskáče veľmi, vyzerá, že by sme mohli byť kamaráti :-))) Takže už len trénovať a sledovať videá s Robom Leathamom :-D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů