CZ TS 2



DEATHWIN
Příspěvky: 6

Příspěvek#31 » sob 21. lis 2020, 17:13

Střelec: a co by jsi volil za pistoli za +-45 tis.? Každopádně určitě napište jaký budete mít pocity až si někdo nový ts osaha.
Třeba starý Tsko se mi blbě drželo, jak mělo tlustý střenky ale stačilo je vyměnit a byl jsem spokojeny,ts orange mi sedí perfektně.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#32 » sob 21. lis 2020, 18:17

Za mě nevypadá vůbec špatně, docela by mě zajímalo srovnání s Bulem 2011, řešit srovnání s STI asi nemá smysl, letos hodily závodní modely přes palubu. Pokud bude v konfigurátoru dovedu si představit že nejvymazlenější verze bude atakovat cenou nejlevnější verzi Aliena...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#33 » sob 21. lis 2020, 18:46

Ohledně ergonomie úchopu, která se zde probírá, ve smyslu "až to budu mít v ruce a vyzkouším" apod. Jsem přesvědčen, když na to koukám, že úchop je naprosto totožný s verzí TS Orange. Rozdíl bude trochu se spodní plochou lučíku. Pak samozřejmě opěrka a pojistka. To je ale věc kterou si beztak každý střelec přizpůsobuje. Každý komu v ruce sedí TS Orange bude mít podobný pocit s TS 2. Tvar závěru je kapitola sama o sobě. Ten je samozřejmě zcela jiný, nic méně ergonomicky odpovídá Shadow 2. Spoušťák předpokládám bude beze změn, stejně jako zásobníky, naváděcí trychtýř, mířidla atd. Takže po stránce ergonomie úchopu, když to shrnul, bude jiný tvar lučíku a závěru. Víc bych toho tam nehledal.



DEATHWIN
Příspěvky: 6

Příspěvek#34 » úte 1. pro 2020, 22:06

V leiku už mají dva kousky k ošahání.
Zatím jsem se bavil pouze s prodejcem a ten spíše doporucoval starší TSorange.

https://www.leiko.cz/zbrane/kratke-zbrane/cz-ts-2



j0ska
Příspěvky: 12

Příspěvek#35 » stř 2. pro 2020, 20:58

V podnikovce v UB už mají taky jeden kousek.
Do ruky padne krásně. Pěkný kus železa. Parádní průběh spouště na vystaveném kousku. Hodně podobný jako na TS1. Krásně lehká spošť.
Vedení vratné pružiny má podobné plastové pouzdro v závěru jako je na TS1
Na obrázkách jsem si toho nevšiml, ale pistole za 40k nemá stavitelné hledí. Ani výškově!
Zatím, je dostupná jenom základní verze. V podnikovce prý nebudou jinou verzi mít minimalně do února.



j0ska
Příspěvky: 12

Příspěvek#36 » čtv 3. pro 2020, 09:12

Ještě jeden postřeh. Zásobníky jsou stejné jako do CZ 75 TS.



DEATHWIN
Příspěvky: 6

Příspěvek#37 » ned 6. pro 2020, 07:25

Dostala se ke mě informace že po novém roce zdraží TS orange na 46 990,-Kč. Doufám že k tomu nedojde.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#38 » ned 6. pro 2020, 09:10

Tak hlavne orange s ts2 konci. Prece si nebudou kanibalizovat ts2.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#39 » ned 6. pro 2020, 13:29

No smysl by to davalo...kolega taky vybira a prodejce mu rikal, ze rovnez zaslechl o zdrazeni



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#40 » ned 6. pro 2020, 16:29

DEATHWIN: Všechno od CZ min o 10% nahoru a doufat, že se tak nestane je zbytečný.



j0ska
Příspěvky: 12

Příspěvek#41 » ned 6. pro 2020, 18:27

Ano, zdražení o cca 10% je jisté.
Doufat, že se zdražovat nebude je zbytečné.
Třeba Shadow2 bude stát 33 tis.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#42 » ned 6. pro 2020, 23:58

antonspelec
SP-01 Shadow Orange tiez neskoncila prichodom Shadow 2. Dokonca sa SP-01 Orange po prichode Shadow 2 este aj trocha modernizovala. Az po prichode Shadow 2 Orange sa SP-01 Orange stratil z ponuky. Myslim ze rovnake to bude aj s TS Orange a TS 2.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#43 » pon 7. pro 2020, 07:24

Shadow 2 vs shadow 1 orange byly 2 rozdilne zbrane, takze mozna bylo treba dobrat dily atd. Ale hlavne shadow 2 byl lepsi zbran,co se chovani i obsluhy tyce, ale clovek, co chtel utratit co nejvic penez nemel za co. To neni pripad tska.
Kdezto ts orange je krome tvaru zaveru to same jako ts2. A CZ maji v nabidce drahsi variantu pro lidi,co chteji za ts2 utratit co nejvic penez.



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#44 » úte 19. led 2021, 13:09

Uz su na predajniach prve kusky - drzal to niekto, co by vedel porovnat?



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#45 » úte 19. led 2021, 18:54

Měl jsem ho v ruce v prosinci v Pražské podnikovce, kde jsem si ho srovnával s TSO. Zatímco TSO mi do ruky sedlo jako prdel na hrnec, tak TS2 vůbec. Na spodní zadní straně rukojeti mi prostě chyběl materiál a nemohl jsem přitisknout dlaň ať jsem dělal, co jsem dělal. Největší rozdíl by mi ale připadal ve spoušti. TS2 na ní mělo vyšší odpor a trochu drhla.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů