SP-01 Shadow - Neobvyklé chování závěru



Hitokage
Příspěvky: 16

Příspěvek#1 » stř 21. črc 2021, 12:35

Zdravím,
možná se jedná o začátečníckou otázku ale při dnešní střelbě se mi stalo, že mi dvakrát závěr nezůstal v zadní poloze po vyprázdnění zásobníku a cvakl jsem tak naprázdno. Nevím zda to s tím souvisí, nebo se jedná o standardní chování, kterého jsem si poprvé všiml až dnes u své zbraně, ale raději ještě uvádím: když do zbraně se staženým závěrem vrazím zásobník trochu silněji, tak se mi automaticky zatáhne. Dřív jsem pokaždé vložil zásobník a až pak závěr uvolnil pro střelbu.
Provedl jsem čištění doma, možná to už bude OK ale pro jistotu bych prosil nějaké názory od zkušenějších :) .
Díky!



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#2 » stř 21. črc 2021, 12:46

Nekolik moznosti, bud sis pridrzel zachyt nevedomky pri strelbe nebo mas omackane podavace v miste kontaktu se zachytem nebo je ochozena pruzina zasobniku. Co se tyka shazovani zaveru, tak to muze byt zpusobeno poslednima 2 problemama nebo se jen pistole pekne zajela.



Hitokage
Příspěvky: 16

Příspěvek#3 » stř 21. črc 2021, 12:50

Díky moc, jo teď si říkám že jsem si jej skutečně možná přidržel při střelbě protože jsem dneska trošku experimentoval s pozicí prstů, nenapadlo mě. Takže to shazování je jinak OK?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#4 » stř 21. črc 2021, 13:35

Shazování závěru při prudkém dorážení zásobníku je vlastnost většiny pistolí, nejen Shadow... Zkus si s prázdnou pistolí se závěrem vzadu jen dlaní (bez zásobníku) praštit ze spodu do zásobníkové šachty...



Hitokage
Příspěvky: 16

Příspěvek#5 » stř 21. črc 2021, 13:40

Děkuju, mám zbraň něco přes dva roky a dřív jsem to právě nepostřehl nikde tak jsem byl trochu překvapený dneska :D. Asi jak říkal kolega výše tak nebyla ještě pořádně zajetá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 20 hostů