Pistole KMR - nové české

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#61 » stř 9. lis 2022, 20:53

Prototyp... Bude se to dělat na zakázku.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#62 » stř 9. lis 2022, 21:01

Ona i ta poloha thumb rest je taková divná (asi bych se tam palcem ani nevešel).. a tenhle kolimátor si na tom taky neumím představit (???). Viděl bych tam spíš něco jako Romeo 3 XL ale samozřejmě dle vkusu každého soudruha. Fotka je stažená z xichtoknížky jen jako taková ochutnávka toho co se chystá.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 586

Příspěvek#63 » stř 9. lis 2022, 22:20

Tak věřím, že na na produkčních kusech to snad bude v pořádku. Já teda cílovka nejsem, IPSC nestřílím a na terčovku mám revolvery. ;-) Ale uznávám, že pro pistoláře ty KMR musí být pošušňání.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#64 » čtv 10. lis 2022, 00:15

Héfa:
ty si dáváš pistoli do pusy, abys to musel mít všechno hlaďonký? Je to na střílení, ne na olizování.
Kdo chce šperk, ten vypadá jinak a lépe a má o řád vyšší cenu.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 586

Příspěvek#65 » čtv 10. lis 2022, 10:04

Kdybych chtěl mít pěkný pistole, nemám Glocky. ;-) U pistole v ceně tří-čtyř Glocků prostě očekávám tak nějak (mimo jiné) i odpovídající finiš povrchu. Ale to už jsme OT. Jak říkám, věřím tomu, že finální verze na tom bude snad líp, jen mě nesedí jedna věc - i u prototypu, zvlášť když ho už prezentuji na webu, bych si dal pozor na viditelné stopy obrábění na vnějších površích. Mě ta pojistka hned praštila do očí. Ano, je to možná blbost, ale je to tak.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#66 » čtv 10. lis 2022, 10:43

Naprostá majorita openů vypadá super na naaranžovaných fotkách výrobce a ještě když se vyndají prvně z krabice.
Celkem záhy jsou z nich odrbaný mrchy, dokutěný tak aby v první řadě seděly střelci, pro něj je to "lopata" ne hračka na koukání
(stopy po fréze na prototypu jsou nic proti stopám od kotoučovky nebo pilníku v reálném provozu).
To, že se výrobce někomu "trefí" setupem do ergonomie je spíše výjimka.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#67 » čtv 10. lis 2022, 10:53

Tak u sportoveho specialu su dolezite primarne ine veci. Kvalita materialu, licovanie zbrane, preciznost uzamknutia, kvalitny vyvrt... Ale je pravda ze kvalita opracovania a povrchova uprava vacsinou napoveda ako vyrobca celkovo pristupuje k vyrobe.
Co sa ceny tyka tak na nase pomery to niekomu moze pripadat vela, ale treba sa pozriet kolko stoja specialy inach vyrobcov.
A ohladne tej poistky, u prototypu a predprodukcnych kusov ide o funkcnost. Na produkcnych zbraniach to bude vylestene.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#68 » čtv 10. lis 2022, 11:09

Nedělal bych závěry podle povrchovky prototypu. Zřejmě ladí sklon a podobu té páčky a prostě nemá cenu na ní dělat kvalitní finiš, když třaba půjde vyhodit. Co bych hodnotil, tak kvalitu seriových kusů a ta je asi prvotřídní.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 862

Příspěvek#69 » čtv 10. lis 2022, 14:12

Hm. Emík... Tak snad to je skutečně pouze koncept, protože ten povrch je nehezký úplně všude.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#70 » čtv 10. lis 2022, 14:42

No asi se spíš ztotožním s 4mike. Jak to vypadá na venek mi je celkem u pr..le. Hlavně ať to maká, nezávadí a vydrží co největší počet ran. Když jsem koupil CZ 75 TS Orange, tak na pohled to byla taky voňavka. Po 7mi sezónách IPSC už vypadá kapku jinak :lol: :lol: :lol: . To že je omlácená mi vadí ze všeho nejmíň. Hlavně že furt dělá co má.
EMIQ mě naopak docela nadchl. Za rok mám kulatiny :?: tak uvidím kolik se mi podaří naspořit do prasátka. Když bude prasátko hubené tak asi Orca ale když se mi podaří prasátko vykrmit pořádně tak si asi udělám radost s EMIQem.



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#71 » pon 14. lis 2022, 10:03

Tak mne by zrovna taková povrchovka nevadila. Pistole by byla taková jako od Rammsteinů.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#72 » pon 14. lis 2022, 13:29

Letec to napsal výstižně. Nikoho nezajímá co je na fotech, občas i popisky na webu mají popletené. Zákazníka zajímá výsledný produkt a ten je naprosto prvotřídní a to ho hnidopich může zkoumat i lupou. Moje nadšení je stále větší, proto budu průběžně doplnovat o další miláčky z firemní KMR produkce.



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#73 » úte 15. lis 2022, 08:37

pro DesertEagle: Jak dlouho trvalo dodání CUDY od objednání? Já jsem objednal ORCU a už se nemohu dočkat.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#74 » úte 15. lis 2022, 09:30

Cox? Chytil jsem poslední volný kus, bylo to bleskově, další Cudy má myslím skladem pražský obchodák. Tady záleží vždy na štestí jak mají co vyrobeno a jaké závazky mají na export. Přesné datum ti nepovovím, objednával jsem více zbraní, tak mi to splývá.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#75 » úte 15. lis 2022, 09:44

DesetEagle, už jsi s tím novým byl na střelnici?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů