Pistole KMR - nové české



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#31 » stř 6. dub 2022, 11:15

Nepochopil si. Vysledkove listiny z pretekov su verejne dostupne. Takze je jasne ze dany clovek striela. Tak preco by mal niekto potrebu tajit cim striela? Tajis to akurat ty, aby nebolo mozne porovnat ako sa umiestnuju "BMW" proti "Velorexom" ci inym horsim zbraniam. Kedze dva roky sa poriadne nestrielalo tak nemam pfehlad s cim kto momentalne sutazi v Cechach. V maji idem na CNC, tak tam to uvidim. Teda ak nechodia s KMR len na tajne preteky.



aifel55
Příspěvky: 29

Příspěvek#32 » stř 6. dub 2022, 12:01

Střílí se skoro pořád, uz letos byla spousta závodů. Nepodsouvej mi něco, co není pravda, proč co tajím atd. A jestli si myslíš, že kvalitní pistole posune špatného střelce na špici závodního pole, tak jsi na omylu. V Čechách na startovní listinu nepíšeme, čím kdo střílí.
Končím tuhle neplodnou diskuzi.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 863

Příspěvek#33 » stř 6. dub 2022, 17:42

Nevím jak teď, ale před nějakou dobou, když jsem si pistolí kmr všiml, jsem po pracném hledání našel, že základní modely stojí cca 35 - 70 tisíc Kč. Horší bylo, že jsem nenašel, kde by byly ve větším počtu k osahání a vyzkoušení. Jedna je snad v Plzni na Leiku k půjčení, jestli to je ještě pravda. Ale to je celkem jedno, problém je, že když nejsou běžně dostupné v prodejní síti a ani není vůbec jasné, proč by měly být významně lepší, než ty, které dostupné jsou, není asi ani důvod se jimi na základě pár fotek na webu a chabých nedávno zveřejněných videí nějak moc zabývat. Třeba 6tipalcová cuda by mě hodně zajímala a kdyby mi šla do ruky lépe než Shadow 2 orange a ještě se líp chovala, klidně bych ji vzal. I když nulová dostupnost a žádná historická zkušenost hovoří spíš zatím proti. Teď si kupme, co je, nebo čekejme dál, co bude. Jestli bude.



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#34 » stř 6. dub 2022, 18:38

Akurat posledny vikend boli na Bathory Cup 2022 v Cachticiach na SVK a mali predvadzacku.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#35 » stř 6. dub 2022, 18:51

No, zasa dalsia zbran opradena tajomnom.
aifel55
Zijem na Slovensku, do Ciech chodim len na vacsie zavody. Posledne dva roky koli opatreniam to take jednoduche nebolo. V startovnej listine sa sice nepise kto cim striela, ale ked na preteku som, tak to vidim.
KMR si glorifikoval ty, vyzdvihol si ze je rozsirena a ze su na nu medzi strelcami skvele ohlasy, ze to je oproti konkurencii BMV vs. Velorex...
dusky
Na Bathory som si dal pauzu, lebo teraz budu tri velke preteky po sebe, Slovak Extreme, Mosquito a CNC. Ale keby som vedel ze tam bude predvadzacka KMR tak mozno idem.



Radomir
Příspěvky: 53

Příspěvek#36 » stř 6. dub 2022, 18:55

Jake tam byly pistole k videni?

Take by me zajimaly ceny pistoli - je mozne zjitit cenu v .45 acp? A pak jaka je realna dostupnost



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#37 » čtv 7. dub 2022, 11:31

MRBLUE - ja som tiez nebol :/ KMR mi cinklo lebo som niekoho videl s hashtagmi, ze mu to dali skusat - nespomeniem si kto to bol.

Na instagrame maju info, ze tam budu, boli a promofotky - tak posuvam. Bude fajn sledovat ich instagram, mozno budu v predvadzackach pokracovat
https://instagram.com/kmr_arms

V storke z dneska maju aj jedneho zo strelcov na stage ;)

Radomir - napis im, urcite radi odpovedia - lepsiu odpoved ako od nich zrejme na dostupnost a ceny nedostanes.



Radomir
Příspěvky: 53

Příspěvek#38 » stř 8. čer 2022, 05:02

Videl jsem nedavno nejake modely - jako povrchova uprava nic moc teda, vyhazovac zasobniku se dost viklal.. takto pistolky ze slavicina jsou na tom vyrazne lepe



oldFord
Příspěvky: 79

Příspěvek#39 » stř 8. čer 2022, 07:51

Muj dojem z prakticke prezentace KMR na Leiko v Plzni byl velmi priznivy. Dal jsem asi 300 ran napric sortimentem (luger i 22lr) a podle me je KMR střelecky i zpracovanin o neco lepsi nez CZUB Shadow Orange, ktery mam.
Zaujalo mě, že KMR má uzamčení hlavně do výhozního okénka, nikoliv příčnými žebry do vybrání v závěru.
Slavičín (Arma Zeka?) jsem v ruce zatím neměl, tak to srovnavat nemuzu.



fulldeaths
Příspěvky: 40

Příspěvek#40 » stř 15. čer 2022, 11:26

Dával jsem poptávku přímo firmě KMR, tam mě s objednaním i cenou odkázali na jejich distributory.
Psal jsem tedy do Leiko a dostal odpověď - cena modelu KMR Arms L-02 Orca 54 900 Kč, cca 2 měsíce čekačka a záloha předem. Když vidím co za ty peníze nabízí zbrojovka, tak se mi nezdá tak špatná. Líbí se mi hlavně obrábění z plného materiálu a jinak řešené uzamčení hlavně.



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#41 » pon 4. črc 2022, 21:48

Mám otázku. V čem je lepší obrábění z plného materiálu?



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#42 » pon 4. črc 2022, 22:11

Lepší obrábění z plného materiálu oproti čemu? Oproti odlitku, nebo oproti zápustkovému výkovku? Jako ex-strojař, pokud bych dostal na vybranou, tak bych šel nejradši po zápustkovém výkovku, pak po obrobku z plného materiálu, a nakonec bych si nechal odlévaný polotovar.
BTW, tuzemská kvalita odlitků byla na takové úrovni, že leta letoucí se polotovary závěrů a rámů odlévaly ve Španělsku. :)

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#43 » úte 5. črc 2022, 09:02

KMR .22 konečně doma, od pondělí i včetně PZ. Odjíždím na moře, po prázdninách řádně zrecenzuju. Na prvni pohled zpracování moc pěkné, v setu sada pružin. Těším se, jak se ukáže s různě výkonným střelivem. Zakoupeno v Lenikusu, chlapík nadstandardně ochotný.



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#44 » ned 17. črc 2022, 09:11

Dobrý den, může mi někdo vysvětlit, jak u této zbraně dochází k bojovému přebití? Nikde nevidím záchyt závěru, kterým se závěr vypustí po vložení plného zásobníku. Děkuji.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#45 » ned 17. črc 2022, 10:57

Ake to je "bojove prebitie"?
Je takticke, ked menis scasti vystrielany zasobnik za plny vo vhodnej chvili, vtedy zaver nezhadzujes.
Klasicke prebitie, ked menis vystrielany zasobnik za plny. Vacsina zbrani KMR zachyt zaveru ma, mozes pouzit ten. Niektore upravy maju len cap, vtedy to riesis stiahnutim zaveru. Rovnako taky cap bez zachytu pouziva aj CZ uz roky...

Minuly tyzden sa mi konecne dostala do ruk KMR pre PDO. Pistol pekna, dobre urobena, fajn spust v DA aj SA. Prefrezovanie zaveru vo mne evokovalo trocha pocit ako ked som drzal ZEV. Paradna pistol, ale nemyslim si ze by som dostal za vyssiu cenu nieco viac ako od Shadow 2 Orange. Ale je fajn ze sa rozsiril trh. Tych par stoviek pre cloveka co zavodne striela je nepodstatnych.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů