Pistole KMR - nové české



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#166 » pon 13. úno 2023, 16:25

Jednou sem to zkusil. Ostatně, na zásobníku je kontrolní otvor 17. Je to naprosto shodný zásobník s SH2. A tam u zásobníku píší 18 ran (i když s botkou). Mi by stačilo v Spectře i těch 16, kdyby to chodilo spolehlivě a dalo se to vůbec dostat do komory.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#167 » pon 13. úno 2023, 17:06

To ze je zasobnik rovnaky nehra ulohu. Zalezi ako je riesene vnutro zbrane,
Ked ti robia zavadu plne zasobniky, skus ich necha ulezat plne napaskovane. Pripadne ich rozober ci vnutri nie je nejaky bordel alebo nerovnosti ktore by brzdili podavac. Pripadne skus niekoho pouzivane zasobniky zo Shadowa.
Jo a u sportovych zbrani je bezne ze si s niektorymi strelami nerozumeju. A tam zbran “nepresvedcis”. Musis prisposobit strelivo.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#168 » pon 13. úno 2023, 17:26

Zásobníky jsou uvnitř O.K., podavačům taky nic není. Zkusím nechat nějaký čas napáskované na plný počet. S tvarem střely je mi to jasné, pokud to bude spolehlivě chodit s FMJ ogiválem, budu spokojený.



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#169 » stř 15. úno 2023, 10:57

Mám ORCU. Výrobce udává na 20 ran. Okénko ukazuje na 19 ran. 19 nábojů narvu, ale stejně, jak je napsáno výše, to nefunguje. Správně má být uvedeno zásobník na 18 ran. Pak to funguje spolehlivě.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#170 » pon 20. úno 2023, 08:28

Včera dalších 100 ran. Zásobníky nechány týden napáskované na 17 ran. Na střelnici bezproblému natažení, zasunutí náboje do komory a střelba celého zásobníku. Týden napáskované sem měl dva, třetí nechal bez nábojů. Ten bez nábojů závady, jak sem popsal výše. S komolým kuželem jsem zkusil napáskovat 13 do zásobníku a natažení O.K. Vypadá to, že problém je vyřešen a pistole bude chodit s ogiválem FMJ na 100%.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#171 » stř 5. dub 2023, 20:51

V lednu jsem tu psal, že dám vědět, jestli koupím kmr nebo zeku. Tak nakonec vyhrála Arma Zeka P1 Super Optics 2. Pro zeku rozhodl úchop, spoušť, tvar závěru, povrchy, ovládací prvky a celkový vzhled. Pro kmr by podle mých priorit mluvily snad jen koleje v plné délce, protože závěr zeky jezdí po kontejneru s kolejemi v cca poloviční délce. Kdyby koleje byly aspoň tříčtvrteční, neremcal bych.
Každému, kdo chce koupit kmr, velmi doporučuji se napřed na zeku aspoň podívat. Budete vědět, že jste si nakonec vybrali to lepší, i kdyby to měla být kmr, protože i to je skvělá volba.
Například spark, kterému se tak už nesmí říkat, prakticky nemá konkurenci. Kdybych chtěl malorážku, tak s tlumičem za 30 je to pro mě asi první volba.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#172 » čtv 6. dub 2023, 09:21

Koukám, že u Sparka se objevily montažní díry na rámu. Mám 3KPRáky a miluju je. Přesto musím kostatovat, že uplně nechápu marketing firmy. Na webu byly zpočátku řady chyb a nepřesností, ted už zase SparK není Sparkem, dealeři občas neznají odpovědi na otázky, ... z mého pohledu tyhle zmatky zbytečně degradují skvělý výrobek.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#173 » čtv 6. dub 2023, 11:44

Dotazoval jsem se jednoho dealera na 3 věci. (záměrně neuvádím jméno protože mu nechci dělat ostudu). Na jeden dotaz jsem odpověď nedostal vůbec, na další způsobem: "no to tam asi nepůjde, nevím ale asi ne" a na třetí způsobem "hele nevím přesně"



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#174 » čtv 6. dub 2023, 12:24

Mám s jedním dealerem podobnou zkušenost. Přes jeho výborný přístup, důvěru a otevřenost k dříve neznámému potenciálnímu zájemci a ochotu tlumočit požadavky výrobci, se kterým má zřejmě velmi nadstandardní vztahy, se žádný z mých požadavků nepodařilo usadit na úrodnou půdu. Až se skoro cítím provinile, že po tom všem otravování a času, který mi věnoval, jsem koupil Zeku a ne KMR. Otevřeně jsem to ale dopředu avizoval, že vybírám a váhám mezi dalšími alternativami.



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#175 » pát 7. dub 2023, 16:54

DesertEagle píše:Koukám, že u Sparka se objevily montažní díry na rámu. Mám 3KPRáky a miluju je. Přesto musím kostatovat, že uplně nechápu marketing firmy. Na webu byly zpočátku řady chyb a nepřesností, ted už zase SparK není Sparkem, dealeři občas neznají odpovědi na otázky, ... z mého pohledu tyhle zmatky zbytečně degradují skvělý výrobek.


Spark už není Spark, protože na pana Rezka prý zaútočil Vortex, že má jméno ve zbrojním průmyslu zaregistrováno pro svůj kolimátor. Mám jednoho z posledních, co má na závěru ještě Spark, i s montážními dírami.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#176 » sob 8. dub 2023, 16:40

Všechny naše kusy jsou ruční kusová výroba, mám 3 a každý je nečím jiný. Kolik lidí má např. Sparka v 6" ? Ted už snad pojedou seriovku, aby to ekonomicky dávalo nějaký větší smysl. Kámoš chtěl Sparka pro syna a momentalně udajně vyprodáno.



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#177 » sob 8. dub 2023, 19:10

Jde o to, jestli Spark v 6" dává nějaký smysl. Teď je to 5,5", smysl by to dávalo, kdyby udělali na 6" SA spoušť. Jinak, abych řekl za sebe, tak mám Sparka na trénink a Orcu na pořádný střílení. A Sparka mám čím dál radši. Kdybych si mohl nechat z těch dvou KMR jenom jednu, nevím nevím, která by to vyhrála.



matkoo
Příspěvky: 184

Příspěvek#178 » sob 8. dub 2023, 19:17

Mam sparka ktory nema napis spark ale je tam S-01
Je to super hracka

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#179 » ned 9. dub 2023, 14:24

To cox: jasnačka, máš pravdu, ale mám tu značku rád, 6" se vyrobil v pár kusech tak ho prostě musím mít :-)



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#180 » ned 9. dub 2023, 17:34

Ten 6" spark má delší i závěr, nebo jen hlaveň?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů