Pistole KMR - nové české

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#76 » úte 15. lis 2022, 09:56

Nemám PZ (na Praza 5 tradičně 14 dnů) a za pár dní odlítám :-(



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#77 » úte 15. lis 2022, 10:08

Za info dík, já jsem si naporoučel nějakou customizaci, takže to bude trvat asi dýl.



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#78 » pát 25. lis 2022, 15:03

Můžete prozradit co za customizaci jste si naporoučel u výrobce ?
Díky za osvětu.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#79 » pát 25. lis 2022, 15:34

Také bych se rád inspiroval



cox
Příspěvky: 18

Příspěvek#80 » sob 26. lis 2022, 08:40

Chlapi, nekoukejte na oficiální stránky výrobce, ty nejsou moc aktualizované. Koukněte na facebook na skupinu KMR Precision Arms a uvidíte, co je možné si přát a co vše dokážou udělat. Jakmile bude hotová - snad před Vánoci, dám sem foto.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#81 » sob 26. lis 2022, 17:38

Snazim se nekde najit jestli u KMR existuje neco jako 4" hlaven, rail, optic ready (ale tak aby tam zustaly zadni miridla) a decocker. Z vas co uz jste objednavali nevite jestli by takovy kombo umeli (nez budu kontaktovat primo je)?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#82 » sob 26. lis 2022, 19:53

Tak na Facebook se nekouknu...



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#83 » sob 26. lis 2022, 19:54

U kmr jsem o vypouštění kohoutu ještě neslyšel. Docela by mě zajímalo, proč by mělo být potřeba.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#84 » sob 26. lis 2022, 22:01

Na noseni, tam je podle me pojistka jenom na skodu. Ale asi jo nejspis to vedou jako ciste sportovni zbran a tam se davaji pojistky. Moc necekam, ze by to delali, ale ze zajmu se ptam :)



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#85 » sob 26. lis 2022, 22:31

Mám jednu pistoli sa/da s vypouštěním. Na nošení a časté nabíjení a vybíjení je to pohodlné. Jeden by se skoro mohl odnaučit bezpečné vypouštění kohoutu. Pak mám druhou menší pistoli na nošení, která je dao. Ještě pohodlnější na nošení. Pak mám další pistoli, která je sfa. Všechny bez pojistek. Nemám rád pojistky. Podle mě na zbraň pojistka nepatří. Na dlouhých zbraních pojistky mám na všech. Tam prostě byly a hotovo. Problém je, že velké pistole se dělají primárně pro sportovní disciplíny, kde, mám za to, je třeba při sa bití mít zajištěno, aby šlo startovat s nábojem v komoře. Takže holt pojistka. Fakt je, že na páčku pojistky se položí palec pohodlněji než na páku vypouštění, takže i když pojistku nikdy nepoužiješ, máš kam aspoň dát palec. Vyjma klasické zamykací pojistky (a ozubu) jsem u kmr neviděl žádný jiný bezpečnostní prvek, jako třeba blokaci zápalníku nebo něco takového. Zase. Není to primárně na nošení, je to na sport, tam je menší množství hejblátek výhodou.

Máte někdo pro kmr s opěrkou palce vnější kydexové pouzdro? Pokud ano, které, odkud, za kolik? A vlastně i klidně vnitřní, přeci jen to může někdy člověka napadnout nosit...



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#86 » ned 27. lis 2022, 11:44

Než se najde někdo s pouzdrem, přidám pár nedávných fotek modelu cuda v 9mmL, který jsem měl možnost si krátce prohlédnout. Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#87 » ned 27. lis 2022, 11:53

A ještě pár obrázků modelu spectra ve 45ACP.ObrázekObrázekObrázek
Obrázek



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#88 » ned 27. lis 2022, 12:33

Ta objimka hlavne je z akeho materialu? Mosadz? Titan? Ocel s TiNi povlakom?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#89 » ned 27. lis 2022, 14:38

Asi to bude bronz, ale ruku do ohně za to nedám, netestoval jsem to. Překvapilo mě na můj vkus poměrně hrubé obrobení prstýnku a taky by se mi více líbil slinutý povrch u kluzné objímky. Ale jako technické řešení uložení hlavně se mi to velice líbí, pro jednoduchost a funkčnost. Divné taky je, že od objímky jsou vidět stopy na hlavni.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#90 » ned 27. lis 2022, 14:57

Copak nemáš doma kousek magnetu?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů