CZ Shadow 2 OR - Závady při podávání náboje do komory.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#16 » čtv 9. bře 2023, 10:31

To Joker: to bylo na TSko. Najdu a v případě zájmu sem (do příslušného vlákna) nascanuju at snilci procitnou. Stále zapomínáte na fylozofii CZUB. Český zákazník nás neživí ani nezajímá. Jsme světová firma, kterou živí army tendery a exporty především do zámoří. Budte rádi, že vám tady laskavě prodáme zpřebytky v neeportovatelné kvalitě.



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#17 » čtv 9. bře 2023, 10:42

JYbour píše:Hmm, takže vypláznout 40tis. a obratem preventivně dát na reklamaci, aby měl člověk jistotu, že vše bude ok. No hrůza. Třeba jen páteční kousek.

Obávám se, že to nebude pátkem, ale ošizeným výrobním postupem, kdy se šetří čas a hledá se hrana co se ještě dá ošidit, aniž by se to negativně projevilo. Co jsem za poslední dobu slyšel, mi připadne, že tu hranu číza nejenže našla, ale jaksi překonala. Upřímně lituju, že jsem si tu zbraň koupil. A to i přesto, že teď po reklamaci hodí perfektně. Já si jí totiž kupoval jako krásné technické dílo. Něco jako železná kvalitní pistolová a trochu "patriotická socha". A právě ten punc technické a řemeslné dokonalosti za dané peníze to ztratilo. Už je z toho po reklamaci jen dobrá pistole. Ale radost z ní už nemám. Dokonce přemýšlím, že se jí i se ztrátou zbavím..
PS: Pro srovnání u Glocka 17 gen 5 mám "najeto" tak 7000 a počet závad 0. Slovy nula! S různým střelivem. A to mu chudákovi ještě tak trochu hanlivě říkám "Lopata". :D



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#18 » čtv 9. bře 2023, 11:17

To CzechJoker: To je fakt ostuda.



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#19 » čtv 9. bře 2023, 11:19

DesertEagle:
Ano, přesně takový pocit z toho mám. A procitnutí? Už jsem procitl... :D



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#20 » čtv 9. bře 2023, 11:33

To xor: To mi hlava nebere.



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#21 » čtv 9. bře 2023, 11:42

To ossan81:
To je dobře. Však u bouchačky za 40 tis jsem to také předpokládal. Máš také OR verzi? Ta má totiž jiný závěr, než "klasická" verze. Třeba to má na závadovost vliv.



ossan81
Příspěvky: 75

Příspěvek#22 » čtv 9. bře 2023, 11:53

preky: Mám základní S2 blue, není to OR. Možná je to tedy v tom, kdo ví.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#23 » čtv 9. bře 2023, 13:29

Strelecká Revue, TS2 článek v patřičném vlákně nahraný, když už o tom tady mluvíme. Edit viz nahoře už mám zamčený.
viewtopic.php?f=16&t=12959&p=288332#p288332



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#24 » čtv 9. bře 2023, 15:10

To je neskutečné. Tohle bychom přece kritizovali i u nějakého Taurus lowcostu za 8900, ale tohle má být prémiový výrobek. A jestli při reklamaci zmetku výrobce řekne, že si nemáme co stěžovat, protože zmetek je přece každý druhý kus... Jsme v nějakém bananistánu nebo co? Kéž by se ti lidi obraceli masivně na média a ČOI. Stejné problémy pak platíme i v předražených státních zakázkách s pochybným nebo neexistujícím výběrovým řízením.



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#25 » čtv 9. bře 2023, 16:41

To LordSakix: Tak v mém případě naštěstí reklamace proběhla dodře. Byť i u mě se snažili alespoň část viny hodit na mě. Prý nemám přibržďovat závěr. :D To si mohli odpustit.



pH13
Příspěvky: 96

Příspěvek#26 » čtv 9. bře 2023, 20:51

Patřím mezi ty, kdo mají Shadow 2 rok výroby 2022 a zatím bez problémů, zchroustal i STV Golden Bee bez zakolísání.
Řekl bych, že situace není tak špatná, jak to vypadá (viz výběrový efekt, spokojení nejsou vidět), ale zároveň je dost špatná, aby to byla ostuda. Já jsem vědomě šel do loterie, protože Shadow mi přišel pro mě ideální, a vyhrál jsem.
Přístup ČZ mi připomíná přístup stavebních firem, který jsem zakusil na vlastní kůži a posléze mi jej nezávisle potvrdilo několik (niže postavených) lidí přímo z firem u piva. Je to jednoduchá ekonomika, řešení reklamací vyjde levněji než zvyrábět/stavět kvalitně.



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#27 » čtv 9. bře 2023, 23:09

To pH13: To je dobře, že ti bouchačka maká. Mě už maká taky. Holt si musela projít reklamací a stálo mě to nějaký čas a hlavně radost z nové bouchačky.
Jasně, že jsou vidět většinou nespokojení. To platí všude. Je ale otázka, zda máš verzi OR, nebo standard. Na střelnici mi profíci říkali, že viděli dost S2 bez přípravy na kolimátor a všechny prý v pohodě. Na ten můj aušus koukali jak na zjevení a vypadlo z nich: "Možná se ser.. jen ty OR verze, protože ten závěr je jiný."



pH13
Příspěvky: 96

Příspěvek#28 » pát 10. bře 2023, 16:38

Preky: Mám standard. V tom to možná bude.



Preky
Příspěvky: 14

Příspěvek#29 » pát 10. bře 2023, 19:06

Tak jsem dnes vyzkoušel i ty nejproblematičtější nontoxy 8g, 2 krabičky a bez jediné závady. :clap: Navíc jsem zkusil i nějaké mexické 1 krabku a pak standard SB 1 krabku a také bez zaváhání. Po reklamaci to je fakt jiné kafe. Život bych na ní určitě nevsadil, ale na vše ostatní již nemám výhrad.
Takže pokud někomu OR verze zlobí už na začátku, neváhejte, na nic nečekejte a hodtě jim to nahlavu (na reklamaci). Pokud to pořádně dodělají jako mě, tak pak nebudete mít problém. :thumbup:



cloudy2
Příspěvky: 10

Příspěvek#30 » stř 6. zář 2023, 10:59

Ahoj, čtu tady o zasekávání CZ Shadow 2 a polévá mě horko, protože mi toto začalo minulý týden, a to zcela brutálně. Dovolím si zde ignorovat horké hlavy okřikující diskutující se slovy ať "nešíří bludy", protože mám na vlastní kůži vyzkoušeno, že to bludy nejsou. (S takovou bychom toto fórum mohli rovnou zabalit.) Nicméně - debatu na téma typu nábojů nepovažuji za úplně relevantní. Pokud zbraň vyrobil podnik, který by měl mít jakési zkušenosti a schopnosti, je k smíchu, aby klienti běhali po obchodech a sháněli "ty konkrétní" náboje, které nějakou shodou okolností v této zbrani fungují. Používám Aguila, střílel jsem i profesionálně přebíjenými, a také se Sellier & Bellot... a nemyslím si, že by to se závadou jakkoli souviselo. Prostě se jednoho dne zbraň vzbouřila. Pravdou je, že jsem to v inkriminované době přehnal s mazáním. Což mi sice přijde jako směšný důvod k závadě zbraně (mému starému Compactu to nikdy nevadilo), ale budiž. Přečištěno... a chystám se na střelnici, kde je zkušený zbrojíř. Dám vědět, jak to dopadlo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů