ALFA - první zbraň - údržba atd



dejdy
Příspěvky: 20

Příspěvek#271 » čtv 21. bře 2019, 14:14

Tak jsem pistoli odvezl od Alfy, během 1-2 týdnů bych ji měl mít zpátky, dám pak vědět čím to bylo.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#272 » čtv 21. bře 2019, 17:37

Přitom zřejmě stačilo jen 1-2 týdny nechat napáskované zásobníky... Za 2 dny to fakt nepovolí.



dejdy
Příspěvky: 20

Příspěvek#273 » čtv 21. bře 2019, 21:24

Ta závada je ale jiná než byla popisovaná dříve - tam závěr zůstával úplně vzadu, mně se nedovíral jen o pár mm. Navíc jsem na jednom zásobníku zkrátil pružinu, což taky nepomohlo, a ještě ke všemu mi to školní náboje nedělají, což už je úplně divné :D. Jedinou stejnou závadu co někdo na netu popisoval spravila právě až oprava komory, v alfě mi taky říkali, že to bude tím. Ale kdyby to přece jen byly zásobníky, tak budu rád, ale nevěřím tomu :D každopádně všem moc díky za rady, dám vědět jak dopadnu :)



Otik Platenik
Příspěvky: 82

Příspěvek#274 » pát 22. bře 2019, 07:41

Jiz v minulosti jsem tady popisoval svuj problem s Alfou Defender, pri pouziti slovenskych naboju ZVS (original nejsou to prebijenky) dochazelo k tomu, ze po prvnim vystrelu se zaver nevratil do puvodni pozice a zustal o par mm vzadu. Po rozborce jsem zjistil, ze naboj nezapadne uplne do komory. S jinym strelivem to nedelalo ani s prebijenkama. Naboje sem dal kolegovi, kteremu to CZ75 bez problemu vzala. Pravdepodobne ma Alfa az prilis tesnou komoru a nektere naboje to nevezme.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#275 » pát 22. bře 2019, 13:13

Alfy muzou mit problem s tesnou komorou, pripadne spatne vylestenou. Nastesti maji vyborne fungujici servis, takze problemy se daji rychle resit. Muzes sem prosim dat foto nabojnice? Mam pocit, ze ma Alfa mela stupnovanou komoru.



dejdy
Příspěvky: 20

Příspěvek#276 » pát 22. bře 2019, 19:49

Bohužel teď u sebe žádnou nemám, ale je to tovární S&B 115grs, ze sypané krabice. Jestli jsi myslel nabojovou komoru tak taky nemůžu, protože krochna je už v Alfě. Ale souhlasím, ze servis zatím vypadá super, jen je to z Prahy trochu z ruky, no :D



dejdy
Příspěvky: 20

Příspěvek#277 » úte 23. dub 2019, 11:52

Tak si právě vezu opravenou pistoli z Brna domů. Oprava nakonec trvala měsíc, a musel jsem je trochu popohnat, jinak bych možná ještě čekal, ale co se dá dělat. Na pistoli zvětšili vůli závěru, který byl prý příliš těsně slícován a proto občas nedovíral, prý už to zbraň nedělá. Ještě jsem to nezkoušel, ale snad mají pravdu :)



dejdy
Příspěvky: 20

Příspěvek#278 » úte 23. dub 2019, 16:01

Tak jsem byl na střelnici, dal jsem 80 ran bez jediné závady, takže zřejmě opraveno. Díky všem za pomoc :)



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#279 » úte 1. pro 2020, 07:26

Alfa Proj ma velky vyprodej skladu:

Kvůli stavebním úpravám v zázemí naší prodejny uklízíme naše sklady a připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku!

V omezeném množství nabízíme pistole ALFA Defender a Combat za neuvěřitelné ceny

Rezervujte kdykoliv zde na FB přes zprávu, v otevírací dobu obchodu na telefonu 519 790 997 nebo se k nám rovnou zastavte.

Ceny platí do vyprodání zásob a aktuální stav můžete sledovat v popisku níže

• Pistole ALFA IRON COMBAT 40 S&W černá 113mm | 8 900,- K dispozici

• Pistole ALFA IRON COMBAT 40 S&W chrom 113mm | 9 900,- K dispozici

• Pistole ALFA DEFENDER r.9mm Luger černá 93mm | 8 900,- K dispozici

• Pistole ALFA IRON COMBAT 38 SA černá 93mm | Vyprodáno

• Pistole ALFA DEFENDER 40 S&W černá 93mm | 7 900,- K dispozici

• Pistole ALFA COMBAT 40 S&W černá 113mm | 7 900,- K dispozici

• Pistole ALFA FT7 7.65 černá | 4 900,- K dispozici
zdroj: jejich facebook.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#280 » ned 10. led 2021, 16:13

To bude jen s jedním zásobníkem, ne?



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#281 » pon 11. led 2021, 09:26

Kdyz jsem pred lety kupoval svoju, tak jsem dostal 2. Jak to je/bylo u tehle akce, to nemam poneti.

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#282 » čtv 14. led 2021, 14:33

Jsem si říkal, že podle obrázku je mě ta ALFA FT7 7.65 povědomá, jen jsem nevěděl odkud, navíc na stránkách Alfa o ní není bližší zmínka. Pak jsem si uvědomil, že na Slovensku se prodává jako Tanfoglio a že ji vlastní bývalý přeshraniční kolega jako kapesní hračku na procházky v tamních luzích a hájích. Měla by to být toto:
https://italianfirearmsgroup.it/defense-semi-auto-pistols/115-ft-7-f.html
Mít to ještě kam dát, nebo o ní vědět v době, kdy jsem nedávno sháněl malou lehkou kompaktní špuntovku, bych do toho za ty peníze šel :D, je to docela fajnes do ruky padnoucí kapesní prdítko. Jen jsem jelen z toho, kdože a kdeže to vlastně vyrábí :shock:



Kotas21
Příspěvky: 1

Příspěvek#283 » čtv 20. led 2022, 23:40

Pokud by jste chteli pouzdra na pistole Alfa Defender atd tady je odkaz na výrobce
https://www.omegaholsters.cz/kydexova-p ... e-owb.html



richie
Příspěvky: 10

Příspěvek#284 » pon 2. kvě 2022, 19:20

Ví někdo, kde by se dal najít oficiální manuál Alfa Combat s kompletní rozborkou jako PDF?



richie
Příspěvky: 10

Příspěvek#285 » čtv 5. kvě 2022, 08:22

Odpovím si sám:
Stačí napsat mail panu Pekaříkovi do Brna. Manuál přišel obratem. Opět se potvrdila vynikající pověst brněnské Alfa-prodejny.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů