ALFA - první zbraň - údržba atd

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » pon 26. bře 2012, 12:22

Kup normální ogivály (google napoví), vyjdou levněji a dost možná se to "samo vyřeší". Tohle je exot, i když, pravda, ideální pistolka by měla být všežravá.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#32 » pon 26. bře 2012, 12:30

Ogival je tvar strely, treba bezny 8gram fmj SB jsou ogivalni.
Je to zajimavy, ale to se asi neochodi a bude nutna reklamace. Ja tipuju problem v zasobniku, kdyz naboj zustava v nem. Jeste me napada vratna pruzina, ze by nemela silu ho vytahnout a s tim, jak napaskujete 10 a vic je potreba sila o neco vetsi.

Edit: Urcite bych vyzkousel pouze ogival, ale na druhou stranu kdyz uz by se mela tahle strela kousnout, tak v nabehu do komory, ale mozny je vsechno.
Tak dejte vedet, jak to dopadlo;)

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#33 » pon 26. bře 2012, 12:51

Ok tak koupim ogival, na střelnici zkusim v pátek nebo v sobotu, takže podám hlášení :), jestli to ale bude dělat zase, tak ji donesu rovnou do obchodu na reklamaci



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#34 » pon 26. bře 2012, 15:50

Namazáno máš? I zásobníky? Já ty Librovky střílím (Combat a Defender) a bez problémů. Pokud někde zlobily (CZ Compact) sekaly se na skluzavce. To co popisuješ nábojem nebude. Zkus si půjčit ČZ75 zásobník.

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#35 » pon 26. bře 2012, 17:30

Právěže ten můj způsob střelby (jeden výstřel, 5 minut hrabání v pistoli) zaujal pár střelců kolem včetně správce střelnice a promazat zásobník bylo první, co je napadlo, bohužel to nepomohlo.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#36 » úte 27. bře 2012, 17:49

Asi bych vyzkoušel nechat pár dní plně nabitý zásobník, třeba se to péro trochu pounaví a půjde to pak všechno tak nějak lehčeji... :shock: ...killing me softly :P

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#37 » pát 30. bře 2012, 16:23

Tak teda vlno, díky :) , od reklamace jsem upustil

Dneska jsem byl na střelnici a zasekla se jen jednou když jsem ji natáh... A pak už jsem střílel i s plnym zásobníkem a nezasekla se už ani jednou :D . Nechal jsem přes noc plný zásobník a ono to vážně bylo tou pružinou...



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#38 » pát 30. bře 2012, 16:32

To natazeni muze byt zpusobeno tvarem strely, jestli jste mel zrovna napaskovane ty, co jste odkazoval. Subsonic s plochou spickou taky nejdou tak ochotne do komory, ale potom uz prebijeji v pohode.

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#39 » pát 30. bře 2012, 16:37

Jo měl jsem ty plochý jako minule, ale já doufám že to bylo tou pružinu, protože už při dávání 14.-15. náboje to jde hodně ztuha, resp. šlo, teď to jde trochu líp, takže ono možná to ani pistole nemohla vytáhnout ze zásobníku, ale nevim jestli teď neřikám nesmysl...



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#40 » pát 30. bře 2012, 17:03

To je klidne mozny, proto jsem psal, jestli neni vadny zasobnik. To opravdu vypada, ze nezajety zasobniky maji tu pruzinu tak tuhou, ze pri tech >10 nabojich to nedokazalo nabit. Asi pocitaj s tim, ze to hned kazdy napaskuje plny a bude nosit:-D



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#41 » pát 30. bře 2012, 20:26

:P :P :P
lester555: jak se ti s ní střílí, jak se trefuješ, střílíš na 15 nebo 25m

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#42 » pát 30. bře 2012, 21:30

No jak se mi střílí... Střílí se mi dobře, ale protože jsem střílel jen s cz75, u zkoušky s Vikingem a teď s mojí Alfou, tak to nemá moc vypovídající hodnotu. Ale tak určitě mi kope míň než cz75. Ale je možný, že jsem zlepšil úchop atd. Střílím na 15 metrů, když se hodně snažim tak je to v černym, když si chci jen z legrace zastřílet a nebo střílet rychle, tak to mám okolo v bílym. Ale jak řikám, na přípravě jsem měl cz 75 a dal jsem 100 ran, zkouška 8 ran a teď s alfou mám za sebou 200, takže jsem ten poslední koho by ses měl ptát :) .
Jinak jsem s ní spokojenej a až na ten zásobník, kterej stačilo "vytahat". A hlavně se mi líbí, což se nedá říct o cz75. Prostě si myslim, že do začátku je to postačující zbraň a když je o 5 tisíc lacinější než cz, tak neni co řešit :) .



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#43 » pon 16. dub 2012, 09:05

Obnovuji tema, zajimalo by me, jestli uz je vsecko v poradku s tim zasekavanim? Ptam se proto, ze o vikendu jsem vytahnul druhy prakticky nepouzivany zasobnik, napaskoval do nej 16 naboju a stalo se mi, co vam :-D
Po prvni strele mi zaver zustal vzadu a pres okno vidim naboj v zasobniku pouze castecne posunuty... no hned me napadlo, ze to je tim, ze ten druhy zasobnik byl jeste panic a nikdy v nem nelezelo 16 naboju. Stacilo zaveru rucne pomoct a pri zbyvajicich 13 nabojich uz to zacalo prebijet samo. Takze ho necham par dni odlezet doplna napaskovany...

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#44 » pon 16. dub 2012, 12:07

to je přesně ono, první zásobník je už v pohodě a když jsem zkusil druhý, tak další zásek - takže zase jsem ho nechal plně naložený přes víkend a už se taky spravil :D



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#45 » pon 16. dub 2012, 12:31

Mohli by to aspon uvest v navodu, aby predesli zbytecnym reklamacim a rozladenym zakaznikum.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů