CZ83



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#121 » čtv 28. črc 2016, 08:53

Velice dobré.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#122 » čtv 28. črc 2016, 10:30

Už se těším na svojí :)

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#123 » sob 30. črc 2016, 04:47

Linux: To není pocit, ona opravdu každá stříkačka zaváděná do výzbroje pocházející z Brodu stála a stojí přesně za ten příslovečný exkrement (obzvláště v porovnání s případnou konkurencí - v dobách například vz.70 a vz.82 tedy v porovnání třeba s PM, dnes (nejen) s G).



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#124 » sob 30. črc 2016, 17:28

Rexi,ještě jednou.Na mezinárodní terč,a na 25 metrů s nevyladěnou pistolí vzor 83 v ráži 7.65 je to výborný výsledek.Nezapomeň,že i střelivo má vliv na výsledky.

Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#125 » ned 31. črc 2016, 13:14

Bruno, díky za rady tobě i Milanovi... nakonec jsem s tím hledím vergloval doma sám, dostat se k puškaři je pro mne složité časově.
A mám ji v devítce browning. Střílím standartní SB, na jiné jsem ani nenarazil. Ta pistole mně baví, sedla mi a přestože je to omlácená bazarovka, je spolehlivá. Párkrát se mi šprajcnul náboj, na tuty to bylo slabé držení. Nemám mířenkářské ambice, jen si testuju co s ní dokážu. Zkouším víc rychlou střelbu na deset i méně metrů bez přesného míření, v tom se mi moc nedaří, jsem rád když mám všechny v papíru.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#126 » ned 31. črc 2016, 21:01

Biggles píše:Linux: To není pocit, ona opravdu každá stříkačka zaváděná do výzbroje pocházející z Brodu stála a stojí přesně za ten příslovečný exkrement (obzvláště v porovnání s případnou konkurencí - v dobách například vz.70 a vz.82 tedy v porovnání třeba s PM, dnes (nejen) s G).

To je ale blbost.



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#127 » pon 1. srp 2016, 15:00

Rexi,poslal jsem Ti soukromou zprávu.Není to tajné.Jestli chceš tak to sem do vlákna klidně dej.Pouze jsem Ti napsal část tréninku,který jsem prodělal a přizpůsobil jsem si ho jak mi vyhovoval.
Snad nevadí,že jsem to dal sem.Jestli ano,tak sorry.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#128 » ned 11. zář 2016, 05:22

Tak klidně si to Georgu mysli, ovšem fakta hovoří jinak.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#129 » ned 11. zář 2016, 12:57

A jaké konkrétní fakta máš na mysli ? Nebo to je jen tvůj subjektvivní názor ?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#130 » ned 11. zář 2016, 13:55

Biggles píše:Tak klidně si to Georgu mysli, ovšem fakta hovoří jinak.

Mám poci, že nechápeš, co znamená slovo fakt.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#131 » sob 17. zář 2016, 01:14

Octopussi, věř že to vím, to že ty je neznáš, neznamená, že neexistují. Pro začátek doporučuju zavítat na konkurenční fórum. Pokud ti něco nebude jasné, klidně se zeptej.
edit: To platí samozřejmě i pro Georga.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#132 » sob 17. zář 2016, 06:13

Přibrzdíme!

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#133 » úte 20. zář 2016, 20:03

Ak by si si dal tú námahu a vyhľadal "Monografii střelecké revue červen 2012", dozvedel by si sa z prvej ruky a naozaj objektívne fakty o CZ 82 (scivilnenej ako CZ 83) pod názvom "Trudná sága čs. pistole vz.82".
Ak si následne na "sousedním či konkurenčním střeleckém servru" vyhľadáš príspevky od DPMS v obdobnej sekcii CZUB..., dozvieš sa aj viac o priemyselnej katastrofe, zvanej "Závody přibližnýho strojírenství a následně CZUB" v minulom aj súčasnom období :ugeek:
Vieš, ono z makropohľadu nejde o tú Tvoju zamilovanú hračku, ale o štatistiku poruchovosti a nekvality desaťtisícov zbraní dodaných armáde a polícii z pohľadu zbrojárov, ktorí ten marazmus musia riešiť! :evil:



FunkyF
Příspěvky: 4

Příspěvek#134 » pon 3. říj 2016, 17:48

Dobrý den.
Jsem čerstvým vlastníkem ZP. Zbrojní průkaz jsem si pořídil, protože mě velmi baví střelba z malorážky, kterou si budu v budoucnu kupovat. Ovšem jako první zbraň si chci koupit z druhé ruky CZ 83 cal.9mm Browning. Zdá se mi, že je to dobrá pistole na nošení a zároveň na občasnou střelbu. Článek o této pistoli z druhé ruky jsem si už pročítal. Zajímají mě jakékoli rady jako začátečníkovi. Čeho se vyvarovat, na co si dát pozor atd.

Děkuji

Přesouvám do tématu CZ83. Peggy



dfgdsster
Příspěvky: 109

Příspěvek#135 » pon 3. říj 2016, 19:25

FunkyF: kdyz uz jsi ochotny nosit celoocelovou pistoli bez blokace uderniku (tj. de facto bez padove jistoty), tak bych si priplatil par tisic za jetou CZ75/85.

Taky jsem zacinal na CZ83 9 mm Br. kr. a vzhledem k cene tovarniho streliva a konstrukcnim vadam zbrane se to fakt nevyplati.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů