CZ 75 B New Edition

Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#61 » úte 9. črc 2019, 20:50

Broušené plochy náchylné na poškrábání. Používám jen Nontoxy jinak to člověk musí déle drbat. Ale jinou bych nekoupil... :) pořád se mi líbí.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#62 » úte 9. črc 2019, 20:56

to rád slyším , jsem uvažoval o stainless verzi .... a za rozdíl v ceně koupit tritiová mířidla ....ale bojím se té lesklé povrchovky



mat177
Příspěvky: 5

Příspěvek#63 » pát 12. črc 2019, 19:00

Mám New Edition asi dva měsíce a za 25k byla včetně tritiových mířidel. "Zabíhal" jsem továrníma SB asi 500ks a teď už z 90-ti% vlastnoruční přebíjenky cca. 1000 kousků. Nontoxy jsou lahhůdka, ale jsem škrťa :)
Škrábnout se mi ji zatím nepodařilo, myslím že stainless verze bude na to škrábnutí náchylnější.



oldschool
Příspěvky: 18

Příspěvek#64 » pát 12. črc 2019, 19:42

Kdyby měl někdo z ostravska zájem, jsem ochotný svou New edition prodat, kupoval jsem před půl rokem, vystřeleno jen 100 nábojů. Je pěkná, ale blbě se mi drží. Chtěl bych 21 tis.



staniq
Příspěvky: 17

Příspěvek#65 » ned 3. kvě 2020, 11:34

Jako čerstvý držitel ZP jsem tuto zbraň zařadil do užšího výběru první zbraně. Motivací bylo především to, že mi CZ 75 dobře sedí v ruce a New Edition je opravdu hezká. Bohužel ale model, který jsem měl v prodejně v ruce, na mě svým zpracováním úplně dojem neudělal. Jak již uváděli přispěvatelé dříve, za současnou cenu bezmála 25K bylo zpracování ne zcela dotažené - leštění na pravé straně rámu a závěru byla odlišná od levé. Byl jsem se také podívat, jak zbraň vypadá po intenzivním používání. Vím, že tak jak se ke zbrani chovají lidé, kteří si jí na střelnici půjčí, se běžný uživatel určitě chovat nebude, každopádně zašel jsem se na ni podívat do brněnského Triggeru, kde ji mají k zapůjčení a je vidět, že tam dostává dost zabrat. Rýhy v nerezu, zažraná špína v okolí ústí hlavně. Bude to tedy kus přeci jen náročnější na údržbu. Pokud si odmyslím uvedené nedostatky, vypadá opravdu lákavě. Každopádně nakonec jsem ji kvůli uvedenému z vlastního výběru vyřadil.



MaraKM
Příspěvky: 18

Příspěvek#66 » ned 8. lis 2020, 13:55

Zdravím borci, dovolím si toto vlákno oživit...
Mohli by někteří dlouholetí majitelé aktualizovat své zkušenosti po X-letech vlastnictví a tisících vystřelených nábojů? Také ji mám v merku a také váhám zda-li tuto nebo "obyč" béčko...

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#67 » ned 8. lis 2020, 18:23

Chtěl jsem sběratelsky Polished Stainless což je lešténa ségra New Edition. Vůbe mě nenapadlo u podobných kousků řešit věci ohledně přesnosti či nošení, tohle povrvé už poškrábe baba v okýnku na OSZBM. Hodně cholostivé, to jsou kvéry "na poličku". Editionů se ještě pár po krámech válí, Polished už je poslední na prodejne CZUB v Brodě, ale nemá dřevené střenky. Prodavač blekotá, že New Editin měl dřevo a Polished čený plast, hnus, nevím na webu jich v tomto provedeni vidím desítky. Mám si koupit sběratelskou limitku s kusem plastu, to nejde. Přes věškerou snahu (sehnat střenky) je to neřešitelné téma, do fabriky nelze sehnat žádne tel. spojení, líní prodavačí nehnou prstem ve snaze něco řešit. Dost mě to celkově otrávilo poslouchat arogatní řeči z CZUB o tom, at jsme rádi že po amíkach zůstalo pro české chudáky pár neodebraných zbytků ... Pokud bude na Polished nějaká nabídka, tak sem s ní, ale rád bych provedení v origo dřevě.

Obrázek



MaraKM
Příspěvky: 18

Příspěvek#68 » ned 8. lis 2020, 18:56

Vcera jsem je videl u nekoho v eshopu, tusim za 1000,- (strenky)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů