CZ 27

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#31 » pon 3. srp 2020, 09:39

Deformace nábojnic nepozoruji ... minulý týden jsem vystřílel posledních 25 historických včelek, z domácích mobilizačních zásob, které jsem si vytvořil v dobách přerodu SNB na PČR :D . Zbraň jsem zakonzervoval a uložil do trezoru, 50 nově pořízených nábojů pro mobilizační účely snad také přežije dalších několik desítek let. Jako novou hračku na nošení si k minirevolveru, resp. místo něj, chystám pořídím nějakého plasťáka ... teď jsem zkoušel G43x, v rukou se to drží stejně dobře, obdobně kompaktní, oproti čz27 to více kope ... ale o dvě včelky víc a nemám obavu, že se mě to rozpadne v ruce :P



rudla
Příspěvky: 8

Příspěvek#32 » pon 21. zář 2020, 15:31

Zdravím, trochu odbočuji, ale nemáte někdo navíc originál šroubek ke střenkám, případně tip kde koupi?



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#33 » pon 21. zář 2020, 18:19

BVS možná má nebo aspoň nedávno mělo, kupoval jsem je tam známému. Za 50 Kč/ks.



rudla
Příspěvky: 8

Příspěvek#34 » stř 23. zář 2020, 10:10

díky, psal jsem tam a už nemaj



rudla
Příspěvky: 8

Příspěvek#35 » úte 29. zář 2020, 14:00

Sehnal jsem nakonec v prodejně v Holešovicích za 35 korun, a to už jsem byl skoro smířenej s nákupem v Německu, kde to dost prodražovala pošta.



rudla
Příspěvky: 8

Příspěvek#36 » čtv 18. bře 2021, 14:12

Ahoj, mám další podobný dotaz, tekntokrát se týká pružiny závěru, občas se mi nabere špatně náboj. Chci zkusit, jestli se to neodstraní pružinou, ale nemám zájem o novovýrobu. Neměl byste někdo náhradní, případně tip, kde ji koupit? díky



GreatLama
Příspěvky: 155

Příspěvek#37 » čtv 18. bře 2021, 20:02

Vzhledem k tomu jak je tahle pistole levná, tak by možné bylo nejlepší si koupit druhou na náhradní díly...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů