CZ P-07



LubosK
Příspěvky: 5

Příspěvek#436 » ned 28. bře 2021, 22:13

Takže myslíš neřešit? Je pravdou že ať to zabrousí nebo vymění, stejně to po čase bude ve stejném stavu. A taky jsem si říkal, že by se to mohlo časem usadit. Přeci jen si to vytvoří nějaký náběhový rádius a nehledě na to, že dojde k "zhutnění" materiálu. I když samozřejmě by tohle vše mělo být již z UB. Jen si nejsem jistý s tím vlivem na funkčnost. Co by to mohlo mít za následek?
Díky za názor!



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#437 » ned 28. bře 2021, 22:47

Hele, ted ti to nic neudela. Jsem ti psal, zacni z toho vic strilet a sleduj, zda se to bude zvetsovat...Ale i tak, bych pred ukoncenim zaruky, hodil pistoli na reklamaci.
Oni to neresi modernizovanou zmenou soucastky, protoze techto kontejneru maji najebanych XXXXXXXX a kdyby se rozkriklo, ze maji novejsi kontejnery, tak by je kazdy pozadoval vymenit a CZUB by byla jeste vic v pasti.

Pro ne je jednodusi, delat na oko, ze zadny problem na zbrani takovy neni. A kdyz jim das pistoli k reklamaci, tak ti vymeni kontejner.
Pri predani ti reknou: Povidku pohadek od Ceske Zbrojovky Uhersky Brod... :mrgreen: :lol: :D



YoukimKudoh
Příspěvky: 1

Příspěvek#438 » čtv 22. dub 2021, 11:22

Mám dotaz týkající se CZ P07 / možná jen ruční zbraně obecně. Právě jsme si koupili tuto pistoli a milujeme ji. Má však jeden nepředvídatelný problém, který jsem nikdy předtím neviděl a neviděl jsem ho na střelnici. Při nabíjení zásobníku s plně vysunutým sklíčkem - pokud je zásobník zasunut domů, může to způsobit, že se skluzavka při stejné akci vysunula dopředu do palebné polohy.

Jsem schopen to reprodukovat VELKOU silou - nebo občas NÍZKOU silou. To vyvolalo u mě poplach, když jsem sledoval, jak moje přítelkyně nabije zbraň a vystřelí ji na dostřel. Podařilo se jí to dosáhnout a já jsem vyskočil opravdu rychle.

Je to očekáváno? Procházejí ostatní majitelé P07 stejnou věcí nebo zde máme chybu?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#439 » čtv 22. dub 2021, 11:44

CZ:
Ahoj,
jedná se o fyzikální záležitost, kdy razantnějším doražením plného zásobníku dojde k odlehčení závěru zbraně a následně se uvolní záchyt.
EN:
Hi,
This is basically a physical problem, not a defect. When the magazine arrives, the slide is relieved and the catch is released.
see: https://youtu.be/ZHupX4B54h8

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#440 » čtv 22. dub 2021, 17:15

Nikdy se mi to nestalo.
Ale, pokud zasouvám zásobník, tak bych stejně neměl mít prst na spoušti, ne ?

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#441 » čtv 22. dub 2021, 20:25

Prejaví sa to obvykle, ak je záchyt záveru a zub v závere vzájomne vyhladený častým zhadzovaním cez záchyt a nie "slingšotom". Ďalšou podmienkou je dostatočne razantné zarazenie plného zásobníka a aj uhol úderu dlaňou do botky - ak smeruje kolmo na os hlavne - nemusí zhodiť, ak však pôsobí sila na zadnú stranu botky a šikmo dopredu - môže zhodiť.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#442 » ned 25. dub 2021, 09:56

Zkoušel jsem to několikrát na své 5 let staré 07 a při normálním doražení to nespadne, při hodně silném doražení spadne.



FájfSevn
Příspěvky: 33

Příspěvek#443 » čtv 30. pro 2021, 09:39

Zdravim, koupil sem P-07 a mám problém s výměnou Decocku. Muže mi někdo poradit jak to vyndat ven? Dělal sem to podle videa přímo ze zbrojovky i podle jiných videii na Youtube. Jakmile zatlačím na vyhazovač tak ten decocker povyjede ven ale to je tak všechno. Zkoušel sem i šroubovák (tak to dělají ve videu) ale bojím se do toho dát více síly. Nějaké nápady? :|

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#444 » čtv 30. pro 2021, 11:48

Nikdy jsem to nedělal, měl jsem tam vypouštění rovnou.

Stavil bych se na prodejně, kde jsi to kupoval a nechal si to přehodit tam,
většinou ty základní věci umí.



FájfSevn
Příspěvky: 33

Příspěvek#445 » čtv 30. pro 2021, 11:53

Jj, to sem udělal ale nebyl tam majitel takže možná až v pondělí. :roll:

Dělal sem to podle videa a proste to nešlo.

https://m.youtube.com/watch?v=hoIh9rfXu8Y



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#446 » čtv 30. pro 2021, 12:06

Raci bych taky zasel tam, kdes to koupil. Stalo se mi pri vymene pojistky, ze vyrobek problizneho strojirenstvi, presneji pojistka nefungovala, protoze byla rozmerove mimo a tak se mi obrousila ta plastova polohova aretace. Proste czta.



FájfSevn
Příspěvky: 33

Příspěvek#447 » čtv 30. pro 2021, 12:20

Jak píšu. Odnesl sem to tam a v pondělí uvidím. Každopádně na prodejně sem si vzal novou zbraň a zkusil vyndat ten decock tam a taky to nešlo. Tak buď sem tak levej nebo to zbrojovka udělala "nerozebíratelné" :lol: :roll:



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#448 » čtv 30. pro 2021, 13:09

Honzajan - CZUB dokonce vymezuje nedokonalosti ve spoušťáku P-07 pomocí tavného lepidla :D Já jsem to tak měl u své P-09.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#449 » sob 8. led 2022, 20:15

Zkoušel jste někdo kydexová pouzdra pro P-10, jsou kompatibilní s P-07? Konkrétně uvažuju o Dasta 932.



Kábul
Příspěvky: 27

Příspěvek#450 » sob 8. led 2022, 21:11

P-07 do pouzdra P-10 nedáš

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů