Vypadávání vývrtu CZ-P07,09



dvdmann
Příspěvky: 19

Příspěvek#31 » ned 4. pro 2016, 12:11

Vystříleno cca 1500 kousků SB, hlaveň stajná jako Werewolf a Jezevec :D. Kontejner mám taky "ukouslej", ale nezvětšuje se to. Mám P-07



Eneru
Příspěvky: 6

Příspěvek#32 » ned 18. pro 2016, 18:08

CZ P 09 z roku 2014 vystříleno cca 4000 SB a více přebíjených limitů, hlaveň vevnitř jako zrcadlo. Jinak deformaci na předním uzamykacím bloku mám taky. Cena nového kontejneru dle CZUB cca 500,- Kč. Neřeším.



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#33 » úte 20. pro 2016, 20:29

Shadow2, do 1000 ran, vetsinou prebijenky slabsi laborace..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#34 » stř 21. pro 2016, 20:12

Sidewinder píše:Shadow2, do 1000 ran, vetsinou prebijenky slabsi laborace..


Děkuji za příspěvek, konečně někdo z CZ.
Už jsem myslel že jsem fakt jediný. Určitě jej pošlu na zbrojovku.
Ve kterém roce jste ji kupoval ????



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#35 » stř 21. pro 2016, 21:41

Jeste to nejsou ani dva mesice..



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#36 » sob 18. úno 2017, 17:48

Sidewinder- tak na reklamaci asi můžeš zapomenout.
Mě jeden servisní technik sliboval novou hlaveň, že ať to hned v lednu pošlu a oni tu vydrolenou budou zkoumat pod mikroskopem atd.
Místo toho se tím vůbec nezabýval a předal to někomu jinému. Ten dotyčný, druhý techni, tu hlaveň nechal upnout do svěráku a pravděpodobně podle stop v hlavni tam nechal točit mosaznej kartáč ve vrtačce.
Potom mi napsali, že hlaveň prohlédli průmyslovým boroskopem a že nenašli žádné pochybení a to skoro stylem že je to málem moje chyba že pistoli řádně nečistím. Přitom i prodejce, přes kterého ji mám, do ni koukal a pouhým okem viděl, že je hlaveň jen brutálně přeleštěna a nese pořád známky drolení materiálu.
Po telefonickém rozhovoru s druhým technikem mi bylo řečeno, že on má taky cz p07 a má to tam údajně také a jedná se pouze o optickou vadu, která nemá na funkci a přesnost žádný vliv.
Prvním technikem mi bylo řečeno, že bych stejně dostal hlaveň ze stejného materiálu, kterou bych za půl roku reklamoval znovu a mám prostě smůlu protože jsem jediný kdo takovou závadu reklamuje.
Tímto shrnuto, postoj zbrojovky mě hodně zklamal a další svoji zbraň u CZUB kupovat nebudu a to nemluvím o tom že jsem neřešil odřený vyhazovač a ty požvíkané kontejnery. :evil: :evil: :evil:
Další zbraň beru od Grand Poweru.



jaryn
Příspěvky: 32

Příspěvek#37 » ned 19. úno 2017, 17:43

Tak to já mám docela kliku P-09 hlaveň zrcadlo vystříleno 7230 tři roky stará.Asi 2500 celopláště zbytek přebíjenky poplastované olovo.



Šáma
Příspěvky: 1

Příspěvek#38 » ned 20. led 2019, 23:14

Zdravím pánové a dámy, uvažuji nad koupí CZ P07. Mám tu fotky hlavně, bohužel né úplně dobré, ale myslím, že tenhle kousek má stejný problém. Pokud ne, tak mne opravte. Předem moc díky za info.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bubinekj
Příspěvky: 21

Příspěvek#39 » pon 21. led 2019, 13:10

Moje P 07 má nalítáno 7400 ks a hlaveň je řekl bych OK

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#40 » úte 22. led 2019, 01:14

Šáma: Tezko posoudit, ta fotka je nic moc. Napis prodejci, jestli tu hlaven cistil bronzovym kartackem atp. Jestli ano, tak ocividne to bude problem vyvrtu. Kdyz ne, muze to byt bordel po olovu atp.
Takhle na dalku to stejne nevyresis. Nebo mu napis primo, ze se ti zda, ze ta hlaven ma ve vyvrtu nejaky stopy...Jestli se nahodou nejedna o tuhle vadu ? Treba se ti prizna :D

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#41 » stř 23. led 2019, 10:27

zdarec, jsem z jiného gangu (Walther ppq), ale můj vývrt je na tam podobně. Jen by mě zajímalo jak dokážete tu hlaveň takhle hezky vyfotit? A jak bezpečně poznat, jestli jsem hlaveň blbě vyčistil nebo je prostě v rozbitá :D



pskorec
Příspěvky: 86

Příspěvek#42 » sob 26. led 2019, 17:30

Peru: nevím jestli si koupí Grand Power pomůžeš.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#43 » sob 26. led 2019, 19:02

Nepomůže, tohle drolení se řešilo u více značek mj. taky u Glocku. Tam taky odpověděli, že to nemá vliv na funkci ani přesnost. Nehnidopišit..., střílet!

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#44 » ned 27. led 2019, 20:32

Tak u GP K100 vypadavani vyvrtu neni. Takze v tomhle smeru by si pomohl. Ale K100 miva ponekud jine problemy :D



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#45 » sob 2. úno 2019, 21:30

Pokud to nemá vliv na funkci rostlináře, střílel bych dál a neřešil, pokud to výrobce neoznačuje za vadu, která by snížila přesnost a nebo bezpečnost...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů