1911 v ráži 9mm luger?

Původní i klony
Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#166 » stř 16. pro 2020, 08:45

KarelSmid píše:...... jednom bodě se mi zdá že lehce drhne. ......

dokážeš ten bod upřesnit ?



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#167 » stř 16. pro 2020, 09:29

Nerad bych Karovi ukrad pozornost, ale máte někdo v Praze a okolí Bul 9mm v government velikosti? Moc rád bych si z toho vystřelil.



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#168 » stř 16. pro 2020, 20:23

No ten bod je cca v polovině dráhy chodu spoustě. Bohužel se mi zdá že ne vždy je to stejné. Zkusím rozebrat a vyčistit a mrknu na případné otřepy nebo nerovnosti. On je ten reset a celková drahá spoustě dost krátká. Nebo ztoho vyklepu pár stovek ran a uvidím. Ladění spoustě je pro mě velká neznámá a jsem velký odborník spíše na to něco zkurvit :)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#169 » čtv 17. pro 2020, 13:22

není uplně vzácné že přidrhává rámeček spouště o zásobník, čli zmizí to bez vloženého šuplete ?
ten rámeček, je díl naohýbaný z pásku plechu, čili může být křivý nebo úzký, může být i lehce vyosené jeho vedení v rámu
a klidně může v okně přidrhávat hmatník, co je na tom rámečku nasazený ale to by bylo konzistentní co do polohy kdy to nastane



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#170 » čtv 17. pro 2020, 21:04

No vlastně to drhne po celé dráze. Jak se supletem tak bez něj. Když mačkám naprázdno tak je chod plynulý, ale když natáhnu kohout tak to drhne. Takže zásobníkem ani hmatníkem to nebude. No asi to rozložím a podívám se kde je to ošoupané. Já jsem odborník na rozebrání věcí :) se složením je to horší.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#171 » čtv 17. pro 2020, 21:18

Jestli jsi z těch, co jim při skládání vždy něco zbytečného zbude, tak to hlavně nevyhazuj. On už se najde někdo, komu tam i tak, bude ještě něco chybět!
PS.: dost pomáhá si každý krok fotit (někomu stačí do paměti v hlavě) ti ostatní mohou s úspěchem využít dnešní techniku.



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#172 » čtv 17. pro 2020, 22:15

Jo. To je dobré. Naštěstí videa složení a rozložení 1911 je na webu dost. Nejhorší je že ještě včera to trochu drhlo ale jak tomu řešíme tak mě to začalo srát a už se mi zdá že to drhne strašně moc :) no rozeberu a nafotim co to bylo.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#173 » čtv 17. pro 2020, 22:54

No tak kimber stainless target 2 ma blokaci zapalniku tak jestli to nebude ten problem.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#174 » pát 18. pro 2020, 06:57

Nebude, protoze blokaci zapalniku ovlada dlanova pojistka. Ta nema vubec zadny vliv na chod spouste.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#175 » pát 18. pro 2020, 09:08

Existuje i oblakace ovladana rameckem spouste, nicmene nevim jakou dava kimber, byla to prvni vec co sla z te pistole pryc tak jsem to ani nezkoumal.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#176 » pát 18. pro 2020, 10:45

Kimber Stainless Targer II jsem mel a blokaci zapalniku ovlada dlanovka.



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#177 » pon 21. pro 2020, 21:05

Zdravím. Takže po rozebrání zbraně jsem zjistil že vnitřkem se v kimberu moc zrovna nezabývali. Vedení táhla spoustě opravdu střihnuté z plechu a dost humpolácky opracované. Disconnector mim technologií vyrobený měl na straně kde se dotýká táhla spoustě otřepy jak prase a drhlo to o sebe. Hmatník spoustě drhnul o hrubé opracované hrany rámu u lučíku. Takže vše co drhno jsem přeleštil. Jediné co bylo vyrobeno pěkně byl bicí kohout a sear. Teď vše šlape jak má. Po rozebrání jsem alespoň pochopil jak vše funguje :)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#178 » úte 22. pro 2020, 09:15

styčnou plochu disconnectoru na kamínku zahladit, na rámečku lehce taky pak mírně sleštit horní hranu toho rámečku v místě styku
totéž rámeček, kde jezdí ve vybrání rámu shora i zdola,
velké plochy (boky) nebývají až tak zásadním problémem poněvadž na ně není prakticky vyvíjen tlak
u disconnectoru není od věci zahladit lehce i tu šikmou plošku, co jezdí po třípacce a na třípacce zaoblit kamínkem ten konec, co na disconnector dosedá
netuším , jak vypadá Tvůj disconnector ale nasimuluj si funkci v kontaktu se závěrem a taky tam určitě najdeš přechod , který nějaké zahlazení uvítá, bacha ať to nepřeženeš a nezkrátíš ho, nemusel by rozpojovat (dostatečně vyjíždět z pod searu)



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#179 » úte 22. pro 2020, 11:23

musím říct, že od Kimber bych tohle nečekal :(

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#180 » úte 22. pro 2020, 12:23

proč ne ? neřešíme custom kvér za 3k doláčů ale masovku, co se dobře prodává poněvadž sexy vypadá a je za lidovou cenu

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů