Bump fire

Původní i klony


kastanx
Příspěvky: 24

Příspěvek#1 » stř 22. črc 2020, 22:13

Zdravím, koupil jsem starší 1911 která byla kdysi přestavěná. Má hodně lehkou a krátkou spoušt. Při prvním výstřelu k mému překvapení jsem proděroval strop na střelnici když pistole vystřelila podruhé. Testoval jsem to pak jen s nábojem v komoře a bez zásobíku jestli zůstane kladivo napnuté. Vada na zbrani to není, když se závěr vrací tak to bump firuju díky hodně lehké spoušti. spoušt má v sobě ten červíček, jde tím změnit délka resetu nebo k čemu to je? Jde tohle nějak vyřešit? Ke konci už jsem to zvládal bez bump firu, nesmím vynakládat velký tlak na spoušt.



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#2 » stř 22. črc 2020, 22:18

Kontrola úhlů na searu a kladivu, a síly pružiny spouště. Esli do toho někdo šikovně nehrábnul.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#3 » čtv 23. črc 2020, 14:19

Možno by stačil pevný úchop, aby zbraň necestovala v dlani :?



kastanx
Příspěvky: 24

Příspěvek#4 » čtv 23. črc 2020, 18:34

Update, není to úchopem, je to opravdu ve zbrani.
1. stává se to jen s pevným uchopem když spoušt drzim primacklou cely cyklus
2. kladivo nezustane po pretazeni zaveru vzadu a samovolne se spusti
3. pokud se snazim nedrzet primacklou spoust cely cyklus tak to nespusti znova, takze bump fire zpusobeny lehkou spousti to nebude.

Muj tip je bud obrouseny sear nebo kladivo nebo pruzina searu. Spis se priklanim ke spatne pruzine,



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#5 » pát 24. črc 2020, 19:01

Takže to je závada zbraně a ne bumpfire. Ten je totiž právě lehkým držením a "práci" s resetem.
Tobě to "standardně kulometí".



kastanx
Příspěvky: 24

Příspěvek#6 » pát 24. črc 2020, 22:01

Jj, je to zavada, dival jsem se na sear a disconnector a vypadaji vporadku, pruzina je nejaka zarezla, ohnul jsem dopredu prvni a druhy list zleva, ted je to trosku lepsi, ale porad to pada nekdy, jen ne tak casto. Uz nevim co vic s tim



kastanx
Příspěvky: 24

Příspěvek#7 » pát 24. črc 2020, 22:52

Tak mi to nedalo a rozebral jsem to znova a prihnul trochu vic levy list. Ted mi to spadlo mozna jednou z asi 30 pokusu, ale i tak asi budu kupovat novy sear, disconnector a spring. Nejake doporuceni?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#8 » ned 26. črc 2020, 20:48

Doporuceni? Pridej jeste kohout.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#9 » pon 27. črc 2020, 06:47

disconnector mužeš vynechat, tohle je o searu, kladivu a trojpacce
začni novou trojpackou např. willson bulletproof

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů