Walther PDP

Glock a spol.


Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#241 » sob 25. zář 2021, 22:49

Zkratim to, zavit nepotrebujes a nechces. Musel bys resit nove pouzdro a to cele by vedlo jen k dalsimu spamovani z tve strany.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#242 » pon 27. zář 2021, 22:40

Honzajan nechapem tvoj prispevok. Tvoj postoj voci mne ani preco ta bavi to co robis. Takze nebudem to ani komentovat.

Tak prislo mi dneska hledi ZEV glock od aliexpressum je to presne to same co za 3 tisicky v CR ale ja som to kupil za zlomok ceny. Je to ocel, velmi pekne spracovane. Som velmi milo prekvapeny. Vdaka pomocke co mi prisla uz davnejsie (opat z aliexpressu za par korun) na vymenu hledi som to hledi odmontoval a namontoval uplne bez problemov, bez klepania, buchania atd

K samotnym mieridlam
Vyzera to moc dobre a krasne sa s tym mieri.
Som zvedavy jak to je nastrelene vzhladom na to ze uz to hledi je pevne a neni seriditelne nejde posuvat tak som sam zvedavy jak to bude strielat.

Mam objednane este aj insie hledi s muskou tak vyskusam najprv to a potom to druhe.

Budem referovat.
Ale uz takto pri samotnom suseni co som postrehol je to lepsie zameratelne. Intuitivnejsie naviest mieridla na ciel.
Ale prax ukaze
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#243 » pon 27. zář 2021, 23:18

Nemas mieridla ZEV, ale cinsky fejk mieridiel ZEV.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#244 » úte 28. zář 2021, 00:17

MRBLUE od coho sa lisi tieto mieridla ZEV cina za 200 kc od tych co sa predavaju u nas za 3 tisic kc? Vyrobna cena 5 kc cnc obrobok nejakeho odrezku. To neni vysokolegovana ocel ktora sa pouziva napriklad v letectve ci kozme, obyc kus zeleza. Je to to same, akurat to niekolko nasobne predrazene. Inak tiez made in china. Je ale pravda ze je to sikovnost nasich predajcov predavat to co nakupia v cine za nehorazne peniaze s nehoraznou marzou.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#245 » úte 28. zář 2021, 01:36

Neni to ocel :-D, ale MIM part - metal injection molding:

https://en.wikipedia.org/wiki/Metal_injection_molding

A je to naprosty shit bo kdyz pominu to hnusne hledi (ktere je stejne hnusne i na origu), tak vlakno v musce je uprostred vysky musky, ne pod horni hranou jako na originalu a vsech ostatnich normalnich hledich (napr. u 10-8 Performance je to pul mm od horni hrany), takze je to uplne naprd, protoze kdyz se budes cumet na vlakno, tak budes strilet do zadele :-D.

Takze zase naprosto zcela mimo...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#246 » úte 28. zář 2021, 01:42

Jakoze i ten origo stoji za starou backoru (porad je nizko), ale aspon to je tenci to vlakno.

https://www.zevtechnologies.com/assets/ ... ard%20Rear).jpg?resizeid=2&resizeh=1000&resizew=1000

A vzhledem k tomu, ze PDP podle zkusenosti majitelu celkem rado strili notne sejdrem, tak sance, ze by ti ty fake ZEV miridla sedely a na 10 m to litalo na flek je znacne mala...

Vyska musky musi odpovidat vysce hledi a to jeste v zavislosti k delce hlavne a laboraci atd atd atd.
Na 34 mam .235" vysokou muchu k .250" hledi, jelikoz .215" klasicka mucha to litalo 8-10 cm vyse na 10 m
(btw rozdil tech dvou ve vysce je 0.502 mm, takze pul mm udela docela dost na 10 m).



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#247 » úte 28. zář 2021, 02:40

Ja strielam na 12 metrov doteraz s origo. Vyskovo hledi som musel dat na najvyssiu uroven co sa tyka stelovatelnosti a ide vsetko tam kde chcem. Mieril som na hornu hranu musky a hornu hranu hledi.

Sam som zvedavy jak bude strielat tieto ZEV mieridla.
Na vlakno nezameriavam (ani na tie biele tecky v pripade origo hledi a musky) som nezameriaval. Vzdy na hornu hranu musky a hledi.
Na vlakno by som asi zameriaval pri obrannej strelbe (ano mas pravdu to vlakno sedi v strede musky) nemyslim si ale ze je problem intuitivne zamerat vlakno na stred muchy pri obrannej strelbe
Zatial chodim len na strelnicu mierenku (este som nebol na ziadnom kurze obrannom, proste neni) a tam teda jak som uz pisal horna hrana hledi a muchy a pif paf a leti to presne. Tak uvidim s tymito



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#248 » úte 28. zář 2021, 07:50

28534864-C707-4028-A650-0D3916890242.jpeg
A tiez je rozdiel ci mas mieridla lakovane, cierneme alebo PVD ci DLC povlakovane… Taktiez zalezi na tom aka zliatina sa pouziva. Od toho zavisi napriklad korozivzdornost ci schopnost drzat povrchovku. Kup si co chces, je to tvoja cesta. Ale to ze sa nieco podoba vizualne este neznamena ze to ma aj rovnake parametre
A nemas ZEV ale cinsky fejk a ked uz tak Truglo fejk (tam si to ZEV asi nechavali robit) lebo ZEV natozdiel od trugla ma po bokoch hledi dva sikme zalisy
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jodo
Příspěvky: 152

Příspěvek#249 » úte 28. zář 2021, 08:58

Když to stálo pár šupů a vyhovuje mu to, pak v pohodě. Za měsíc, dva si může sehnat jiný. Není co řešit.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#250 » úte 28. zář 2021, 09:23

Každý jednou pochopí, že fíky z Ali jsou vyhozené prachy (nefunkční věci, jako např. krytky railů apod. ještě chápu).

MKabar: Jak je myšleno, že PDP střílí šejdrem? Osobně s tímto kvérem zkušenost nemám, ale aby se s tim nedalo nastřílet na 10m? Na tu vzdálenost můžu ty náboje pomalu na terč házet



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#251 » úte 28. zář 2021, 09:33

Mne teda PDP strili naprosto presne, s tovarnima plastovyma.

K tem miridlum - urcite i fake z ali muzou poslouzit vic nez dostatecne.

Jenom furt neopakuj, ze jsou to ty stejne, ve stehne kvalite (ostatne prvni kus ti prisel tak, ze si ho na tu pistoli ani nedostal) a ze prodejci tady nekoho okradaji. Ten obchod prodaval ZEV miridla. Ty neco stoji (jestli jen predrazenou vyrobu v USA a dovoz, nebo i nejakou kvalitu, muze zvazit kazdy) a tvrdit, ze se nekoho snazi okrast 1500% marzi je prinejmensim neslusny.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#252 » úte 28. zář 2021, 16:30

Moje PDP střílí z krabice naprosto přesně, kam chci, tam to letí.
A ano, fejk z Číny je prostě fejk a jeho nákup podporuje zločinný komunistický režim.



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#253 » úte 28. zář 2021, 16:50

Ej, hodte na toho kluka "Eagg" velikou sit :lol: To snad neni mozne. Nechtel bych videt, jake myslenky se mu honi v hlave :lol: :twisted: :wtf:



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#254 » čtv 30. zář 2021, 22:45

Hele rikejte si co chcete mne na vasich nazorech tohto typu nezalezi. Kdyby jo tak uz bych asi sem nikdy neprisel. Toto je vlakno o walther pdp. Tyka se ho to tak sem davam svoje poznatky atd.

Tak nakonec tie ZEV sem vymenil za ty co sem minule reklamoval, protoze mi dorazili vcera a nedalo mi to. Tieto su naprosto uzastne. Stali nejvic kolik miridla muzou na ali stat, neboli za 170 ani za 200 kc. Ale cez 500 kc. Ale jso super. Vid foto.

Ty tecky dole v strede na hledim aj musce v noci sviti. Skousel sem jit jakoze doma uplne po tme a intuidtivne zapichnout na mozny cil v naproste tme a krasa. Akurat trocha treba mirit niz lebo aby sem videl jedni tecku cez druhou musim musku dat vys. Jinak naprosto fantasticky vymysel ktery nikoho nenapad.

P.s. namontovat hledi bol nadlidsky vykon. Nastesti mam tu pomucku s ktorou to sice slo tezko ale bez jedineho buchnutia. Proste 17stka klic ( nebo orech s golou jak pouzivam ja) a kroutit a rvat to tam a hezky (sice pomalu) to tam seda stale dal a dal az nakonec je to v cili
Fakt doporucuju.
Zmysli se mi kdykoliv chcem vymenim si hledi. Nemusim platit zbrojire ani podobne.

No dost kecou. Tady foto.
Takze sem zvedav az to vemu na strelnici jak to bude strilet.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#255 » pát 1. říj 2021, 07:26

Jinak naprosto fantasticky vymysel ktery nikoho nenapad.


Co tím myslíš? Já tohle řešení teda už viděl. Přišlo mi to trochu kostrbatý, mít dvoje různý mířidla na jedné zbraně.
Na druhou stranu, pokud na to fakt přijde a potřebuješ jen doma v noci zamířit, tak je asi dobré cokoliv.

Akorát to co jsem tehdy viděl já mělo v těch nočních tritium. To mě trochu mátlo, protože nevím, jaký má smysl mít to tritium zvlášť vs. před tím světlovodným vláknem.

Ty z ali na tvém obrázku vypadají, že jsou jenom fluorescenční.
Než začneš jásat nad tím, že je to skvěle vidět minutu po zhasnutí lampičky, ověř, jak dlouho to vydrží.
Moje na CZ75 vydrží svítit rozumně tak minutu. Po hodině pod oblečením, nebo doma ve tmě, jako by tam nebyly.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů