Canik TP9 (SF, SFx, SF Elite, V2, ...)

Glock a spol.


Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#136 » sob 30. říj 2021, 10:14

Tak Škodu jsem vyřadil na základě recenzi a Mercedes přesně proto ,že Mercedes se stejnou výbavou ( závit na hlavni, příprava na kolimator) byl cenově kapku jinde. A na "Dacii" :)) byly pozitivní recenze, hlavně ty z USA, domácích jsem moc nenašel . No a po vystřelení cca 200 nábojů svého rozhodnutí vuuuuuubec nelituju, naopak jsem rád, že jsem si vybral Kaňoura :)
PS: Reklama na krám to není :) Předání zbraně proběhlo z dodávky na parkovišti u Tesca :))) Sever Moravy je prý slabý aby tady zrizovali kamennou prodejnu. Joo.. havíři si vždycky raději dali přes hubu než aby po sobě stříleli :))))



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#137 » sob 30. říj 2021, 10:48

CZ a HK jsem měl možnost si osahat, CZ mi pocitově moc nesedla, HK ano a Canik jsem držel v ruce až při koupi. Ano, trochu jsem se toho rozhodnutí zvolit Canik a ne HK bál ale teď už vím, že zbytečně :)

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#138 » sob 30. říj 2021, 12:29

Ale prosimte, vetsina americanu si Canik nekoupi, protoze nebudou podporovat Turecko.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#139 » sob 30. říj 2021, 19:07

Drahý flame.... prošel jsem tvé příspěvky, zde na těchto stránkách , a opravdu, opravdu se divím, že někdo jako ty, zde může stále psát....

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#140 » sob 30. říj 2021, 20:07

Rika novacek, ktery ma stejnou vetnou skladbu, jako mistni prodejce Caniku.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#141 » ned 31. říj 2021, 07:33

Napodobit byvaleho prezidenta Klause mi přišlo vtipné:)) Aspoň pořád jen nekritizuji a neurážím. A už stačí, tohle nemá se zbraněmi nic společného ;)



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#142 » úte 9. lis 2021, 00:00

Dají se už někde najít rozkresy Caniku? Díky

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#143 » pon 15. lis 2021, 13:08

2 flame: tím jsi chtěl naznačit, že jsme si tu zakládáme farmu účtů na podporu prodeje? :D

2 Jakoli: zajímá tě konkrétní model? máme některé v elektronické podobě z zaběhlých modelů. Canik teď frčí docela dost nový modelů a variant, takže nemáme ještě všechny.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#144 » pon 15. lis 2021, 15:50

Mám Canika Elite Combat, tak bych měl zájem o něj :)



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#145 » úte 7. pro 2021, 12:32

Jaký tip vývrtů maji ?



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#146 » úte 7. pro 2021, 19:48

Já měl drážkovaný,klasika.



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#147 » úte 7. pro 2021, 21:19

Díky . To budou mít tedy asi všechny modely .



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#148 » čtv 9. pro 2021, 11:18

Jakoli , můžeš popsat nějaké zkušenosti . Spoušť a tak

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#149 » čtv 9. pro 2021, 14:31

Když jsem si vybíral poslední pistoli zůstaly mi nas tole po vyřezení dvě. Canik a CZ-P10c. Měl jsem na to dost času abych obě porovnal. CZ mělo z výroby podstatně lepší spoušť než Canik. Kratší chod i reset. Nevím jaké je to po tisíci výstřelech, ale u nové to bylo jednoznačně ve prospěch CZ. Rozhodla i ergonomie rukojedi. Canik je na úchop asi lepší než Glock, ale CZ prostě sedla do mé ruky líp.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#150 » pát 10. pro 2021, 16:54

Letec 12 , prosím tě, s kterým Canikem porovnavas CZ P10?? Určitě ne s Elite Combat, protože ta má super spoušť a reset tak krátký, že kratší už snad ani nejde. Jinak mé zkušenosti po cca 600 vystrelech jsou zatím výborné. Žádné šrámy ani ožužlany závěr nemám jak tady někdo psal. Mám větší ruku, tak jsem tam rovnou dal větší grip abych pak zjistil, že mi víc vyhovuje ten menší. Za celou dobu jsem neměl jedinou závadu a to střílím zatím ještě náboje SB a prebijenky cca 15 let staré, které jsem si nasyslil :)) Jediné, co by mohlo někomu vadit je dlouhá páčka zachytu závěru, takže nemůžete palec střílející ruky opřít o druhý ale je ho třeba strčit pod něj a opřít o čudlík zachytu zásobníku, jinak si jim budete tlačit na zachyt závěru a shazovat ho. To jsem ale věděl už když jsem pistoli kupoval. Závěrem... zatím maximální spokojenost.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů