Glock 19X

Glock a spol.


MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#76 » čtv 27. dub 2023, 08:30

Prelestit tiahlo a blokator udernika, jemnejsiu pruzinu pod blokator, 4lb. biciu a 2,5 kg stojinu. A idealne aj hlinikovu spust. RR Arms si vies objednat aj samostatne a nahodit na povodne tiahlo. A tiez nie je zle dat ocelovu tycku vratnej pruziny a jedpramenovu vratnu. Mne na fabricke strelivo vyhovuje 13lb. Zbran sa lepsie chova a ovlada.



RychlySlimak
Příspěvky: 16

Příspěvek#77 » pát 19. kvě 2023, 18:58

Ahoj, mám dotaz, lze na 19X osadit závěr z 19ky gen5? Důvod? Chci černý závěr na 19X, aby zbraň nebyla v barvě jednolitá. Velmi se mi zamlouvá kombinace černý závěr, tělo coyote. Případně, neznáte prosím, kdo by v Praze dokázal závěr kvalitně nastříkat? Vyšlo by to levněji. Proč to řeším? Nejsem zastánce Glocku ani Waltheru PDP, ale první zbraň má být hezká a dělat radost při pohledu. PDP ve FDE je nádherná zbraň, Glock v černé nebo FDE je barevně jednolitý.

Také bych se rád zeptal, zda si někdo nechal měnit spoušť za “Perfomance”? Dnes jsem zkoušel Walther PDP Compact 4” a Glock 19/19X, kde je u Glocku spoušť pro mě nečitelná (osobní dojem). Na ledacos si zvyknu, ale PDP má spoušť kulervoucí špičkovou, na druhou stranu je PDP takové lehce roztěkané, což se údajně dá vylepšit DPM pružinou. Pomohla by výměna spouště u Glock 19X za performance v ceně 2,5k, což je cca cena DPM pružiny do Walther DPD?

Je to můj první příspěvek, první zbraň na nošení a takové to žvýkání na střelnici, aby mě po 100ce neboleli klouby, tak na mě buďte hodný :) Čtu a studuji co se dá, ale praxi a zkušenosti některých z Vás to nenahradí.

Díky



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#78 » sob 20. kvě 2023, 07:48

G19X ma uzasnu farbu zaveru (urcite treba pozriet na zivo). Ale ak sa ti ta farba nepaci, kup G45. Je to v podstate to iste, len G45 ma natahovacie drazky aj v prednej casti zaveru. Telo zbrane si mozes nechat streknut Ceracotom na aku farbu chces.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#79 » sob 20. kvě 2023, 21:38

Trvas na 19x? Pokial chces mix FDE a ciernej, pozri na G17 ediciu pre francuzsku armadu, este by mala byt zohnatelna (FDE telo, cierny zaver - viz https://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?t=13336. Za mna 19x vzhladovo super, ak si ju nevidel, pozri si ju nazivo, bol to prvy (a predposledny) Glock co sa mi kedy pacil, so spustou bohuzial neporadim - na plastovy krompac ma G5 podla mna velmi slusnu spust z krabice, necitil som potrebu na nej cokolvek menit. Tu to mas na foto, akurat cistim 19x po dnesnom vetrani, tak som vytiahol aj 17ku "French Edition".
G5.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 194

Příspěvek#80 » sob 20. led 2024, 22:34

Musím říct, na to jak jsem si říkal že si nikdy nekoupím Glocka, tak ta 19x je fakt hezká zbraň. Už se mi v hlavě roztáčí kolečka že si ji asi časem pořídím.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#81 » ned 21. led 2024, 10:31

Měl jsem to stejně, pak jsem vracel SIG P322 kvůli závadám no a tak jsem si za vratku koupil 19X. No a popravdě, teď je u mne jako primární zbraň. Pak jsem jí půjčil kolegům a dva už jí mají taky. Prostě "Glokařem" jsem se stal, nikoliv narodil.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 194

Příspěvek#82 » ned 21. led 2024, 12:10

No já na něj právě koukal poprvé minulý rok, byl jsem na kurzu od Hardtasku a jeden klučina tam z něj vedle mě střílel. Si řikám že je to zajímavá povrchovka a nějak mi vrtalo hlavou jestli je to úprava na míru nebo tovární, tak jsem šel googlit a od tý doby mě to v hlavě nahlodává. Včera jsem ji na střelnici držel v ruce a je to fajnový. Za ty prachy, 3 zásobníky k tomu, nový stojí polovinu toho co HK.... Mám na nákupním seznamu letos ještě pár kousků ale letošní vánoce bych si glockem zpestřit asi mohl :))

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#83 » ned 21. led 2024, 15:15

Povrchovka zatim super i přes řešení závad jednoruč o kydex (taky jsem ho měl na HT :-D ) a podobné jiné "praseni". Jen jsem dokoupil GPT a jeden zásobník. Po HT i rozšířený záchyt závěru. Mě se líbí že v základu jsou tri a zásobníky a ocelová tritia, vlastně zbraň z krabice rovnou funkční. Po té úpravě což je cca 3tkč (spoušť a záchyt) je to opravdu super!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů