Rex Delta pistole

Glock a spol.


Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#61 » úte 20. črc 2021, 11:07

Par foto este... je to v poriadku alebo je to na lekarsku konzultaciu u psychologa? Ale je to skvely relax takto vyskladat naboje hehe. Zaroven som pocital ci v tom balicku je ich naozak 250 kuskov. A je tam presne tolko.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#62 » úte 20. črc 2021, 11:11

Na psychologa zatím ne, přestane tě to bavit časem samo i bez psychofarmak. Pokud ne, tak bych objednání se k psychiatrovibteprve řešil. :)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#63 » úte 20. črc 2021, 12:47

Jak jsem psal, naplnit zasobniky do plna a nechat lezet klidne furt, dokud problemy neustoupi.
Zaver se natahuje o neco hur nez treba u Glocka, protoze zdrsneni a tvar zaveru moc nefunguji a jeste je k tomu o neco silnejsi vratna pruzina. Ta se mi casem ochodila, ze uz to pak bylo lepsi, presto o tuhsi nez je prumer v dane tride. Tady si muzes pomoct vystavenim zaveru a nechat to lezet spolu se zasobnikama.
Nutno podotknout, ze jsem ale zadne z tvych problemu nemel. Skoro mi to az pripada, ze se s ni mazlis, misto abys ji poradne chytl a delal s ni razne.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#64 » úte 20. črc 2021, 14:30

Nevym co myslis tym mazlenim ale zaver normalne natahnu a razantne pustim (ale spociatku proste neuzamykal, ted uz je to okej) ale co sa tyka natiahnutia zaveru s plnym zasobnikom tiez idem na to drsne ale proste to nepretiahnem ani silou. Vid to video co som poslal na predchadzajucej strane kde to nenatiahol ani skuseny strelec....
Skusim vsetko co si mi odporucal a dufam ze sa to vsetko pekne poda.
Dakujem vsetkym za vas cas a rady co s tym robit.
Zajtra pojdem na strelnicu tak potom napisem aj svoje amaterske dojmy z delty atd. Mozno pridam aj terc :-)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#65 » úte 20. črc 2021, 16:48

Tak zaujimava vec, (opat) mam uz na ceste puzdro tak zbran vymenit je uz neskoro (hodnes som to ale zvazoval)... takze stale verim ze to bude dobre... o co ide?
Naplnil som zasobniky do plna a odkladam ich. Pri odkladani 17 ranoveho som zistil ze mi tam neco chrasti jak decke chrastitko. Tak som sundal tu botku. Pozrel pruzinku, ten pliesok a podavac ale tam nema co chrastit... chrastit zacina od 10 vlozeneho naboja, ked je tam menej ako 10 nabojov tak nechrasti. Ked je tam viac ako 10 chrasti. To mne ta delta asi skusa? :-). Co to moze byt?

Uživatelský avatar
AT.50
Příspěvky: 49

Příspěvek#66 » úte 20. črc 2021, 17:25

Chrastí tam volný náboj.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#67 » úte 20. črc 2021, 17:31

No praveze zaden neni volny protoze ta pruzina je tak silna ze kdyz je napaskovany 17 ranovy full tak palcom ani ten 17sty nevysuniem. Strasny problem ho palcom vobec vytlacit. Nedivim sa ze si ten naboj zaver nevie nabrat ked ja ho nedokazem palcom vytlacit ven na podavac..



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#68 » úte 20. črc 2021, 19:01

Tvl, na to fakt nemam nervy. Chrasti ti tam volny naboj.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#69 » úte 20. črc 2021, 19:16

Honzajan píše:Tvl, na to fakt nemam nervy. Chrasti ti tam volny naboj.

Ok pardom. Len mi prislo divne ze moze byt nejaky naboj volny v zasobniku ktory ma hodne tuhu pruzinu ze tazko vyhodit rucne posledny naboj. Uz budem viac pocuvat a menej mudrovat. V kazdom pripade som si podal novu ziadost o kupu kategorie B a pri sebe mensej chybe zajtra odstupujem od zmluvy. Akosi uz nemam na to nervy. A hlavne ak vezmem ze ma to byt sebaobranna zbran nebudi vo mne konkretne tento moj kusok ziiadnu doveru zatial.
Zajtra ma poslednu sancu na strelnici.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#70 » čtv 22. črc 2021, 04:03

Tak aj napriek tomu ze delta sa mi stale paci a urcite sa jej nevzdam , tak isla ta moja prva vcera z domu v ramci 14 dnovej zakonnej lhute odstupenia od zmluvy. (Nebol som ju nakoniec ani strielat ako som to mal v plane)... Tych veci tam bolo prilis a aj napriek tomu ze sa mi velice pacila uz som tomuto konkretnemu mojmu kusku prestal doverovat ako sebaobrannemu prostriedku. Ten proces vratenia bol trocha zlozity z mojej strany (pretoze som vracal pistol skor nez som si vyzdvyhol od policie prukaz zbrane ktory uz bol vystaveny, takze ked som dostal sedivak siel som na policiu prevzal prukaz zbrane a hned ho odovzdal :-) ale aj napriek prvotnemu rozhorceniu zo strany beareka ked som im oznamil ze chcem pistol vratit... lebo som pochopil preco bola na nej takto nizka cena... , nakoniec sa postavili k tomu celom a aj napriek vsetkemu sme to zvladli..

Co sa tyka zbrane tak jej nic nechyba. Akurat som narazil na spatny kus. Ak by bola este nejaka skladom v CR tak pojdem do nej znova. Ale kedze pokrok ide do predu a stale sa mi pacila delta 2, tak prii delte ostavam a v najblizzsich dnoch si pojdem po novucicku deltu 2 gen X OR sedej. Takze pokracovanie v inej teme (dufam ze uz len kladne) :-)



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#71 » stř 8. pro 2021, 13:46

Když naplníš zásobník do plna zkus zmáčknout poslední náboj ještě dolů musí tak o 3 až 4 mm

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti