Springfield Hellcat

Glock a spol.


slavikmiro
Příspěvky: 8

Příspěvek#766 » stř 31. kvě 2023, 19:45

H11 Pro vlastním - možnost Uherské Hradiště a okolí



j.j.
Příspěvky: 16

Příspěvek#767 » stř 31. kvě 2023, 21:52

H11 Pro mám - možnost Praha ideal Magnum



Erwien
Příspěvky: 9

Příspěvek#768 » čtv 1. čer 2023, 11:56

H11 pro mají na půjčení v Gun centrum Hradec Králové



Tyty
Příspěvky: 1

Příspěvek#769 » úte 6. čer 2023, 17:13

Mám H11 Pro - Šumperk.



Radhagupta
Příspěvky: 117

Příspěvek#770 » úte 6. čer 2023, 21:13

Jarair píše:Ahoj mám dotaz na ostatní majitele. V úterý jsem pořídil po dlouhém rozmýšlení mezi 365 XL, H 11 Pro.
Ve středu nastřílel 65 a o víkendu zlehka vyčistil. Nastalo malounko překvapení, když pod hadrem začala mizet povrchovka, asi jako by to bylo namalované vodovkama. Ne, že by mne to nějak trápilo, jen jsem byl překvapen. Můj starý G-17 3.gen po letech nic a ostatní dlouhé také ne (s výjimkou SDM), tak by mě zajímalo, je-li to tak i u ostatních, nebo ji zkrátka dělali v pátek ... Jinak fajn zbraň, sedla mi a tak. Je na nošení, takže nic řešit nebudu, jen jsem zvědav.
IMG_0844.JPEG
IMG_0855.JPEG
IMG_0857.JPEG
IMG_0860.JPEG
IMG_0851.JPEG


Hoja,
tak jak to s tou ošoupanou hlavní a povrchovkou dopadlo? Posílal jsi prodejci/výrobci fotky? Co odpověděli?
Díky za odpověď



Jarair
Příspěvky: 8

Příspěvek#771 » pon 12. čer 2023, 21:28

Ahoj, poslal jsem jen dotaz prodejci a odpověď byla, že by asi reklamace neklapla.
protože použití neschváleného čistícího prostředku :-))



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#772 » úte 13. čer 2023, 05:56

Čím to bylo čištěné? Že to nejde na záruku?



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#773 » úte 13. čer 2023, 06:17

Asi ocelovým kartáčem :D , co je to za prodejce?



Jarair
Příspěvky: 8

Příspěvek#774 » úte 13. čer 2023, 14:42

Čističem brzd, jako všechny moje hračky. Prodejce za to nemůže. Zřejmě by to šlo reklamovat,
ale bude to pakárna, výsledek nejistý a i kdyby to skončilo novou hračkou, bude to lepší ? Nevím. Asi mi to nevadí, spíš to překvapilo.
Taková SDM kvalita, jen za evropskou cenu :-)



Foxrem
Příspěvky: 21

Příspěvek#775 » pát 14. črc 2023, 15:55

Má někdo nové poznatky ohledně Hellcat Pro? Spolehlivost, funkčnost atd. je to pouze natažený ,,malý” Hellcat? Nebo se jim něco při zvětšování nepovedlo? Malého Hellcata znám a neměl jsem za pár tisíc ran žádný problém, ale jak to bývá z blbosti jsem ho prodal a teď přemýšlím kterého… Na zahraničních fórech jsou bohužel rozsáhlé testy jen malého Hellcatu, ale o něm vím své, zajímá mě velký…



vojtas.m
Příspěvky: 1

Příspěvek#776 » úte 8. srp 2023, 20:55

Ahoj,

neměl by někdo na vyzkoušení Hellcat Pro v okolí Brna? Marně sháním po střelnicích, ale všude je dostupná jen klasická malá verze. Předem děkuji za odpověď.



Tvrdolín
Příspěvky: 6

Příspěvek#777 » ned 29. říj 2023, 20:52

Ahoj. Všichni tu chválíte Apex spoušť. Jako začátečník to asi moc nepoznám. Byl by mě někdo ochoten nechat vystřelit z Hellcatu s Apex spouští? Ideálně Ústí n.L., případně Praha. (Příp nemají to někde na střelnici k půjčení?)



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#778 » pon 30. říj 2023, 02:15

Když se podívám, co se u apex spoustě mění a jaký to může mít vliv na průběh chování spoustě, tak třeba tohle mi přijde mnohem smysluplnější:
https://powderriverprecision.com/prp-ba ... r-hellcat/
Pro ty, co si myslí že nejvíc pomůže vzhled páčky, existuje ještě kit s páčkou:
https://powderriverprecision.com/prp-tr ... at-models/

Vyzkoušené to nemám, takže to berte jen jako námět k zamyšlení, pokud budete takový druh úprav zvažovat.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#779 » stř 1. lis 2023, 13:34

A mám tu nový problém. Před časem jsem s H11 začal zkoušet střelbu jednoruč a zjistil jsem, že nejméně po každém druhém výstřelu pistole nepřebije. Prázdnou nábojnici sice vyhodí, ale nový náboj se zasekne na půl cesty ze zásobníku do šachty. Je potřeba ručně potáhnout a znovu pustit závěr.
Poprvé se mi to stalo s náboji Aguilla, což mně až tak nezarazilo, ty tehdy zlobily ve všech zbraních. Ale pak se situace opakovala i s Vlašimí a STV. Kontroloval jsem úchop, závěr si rozhodně nebrzdím. Pistoli mám třetím rokem, je poměrně málo střílená a čištěná po každé střelbě. Nějaký nápad, čím by to mohlo být...?

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#780 » stř 1. lis 2023, 13:48

Jenom jednoruč ? Tak kde by možná mohla být chyba ? Ve slabém držení třeba,tzv. limp wristing ? ;)

Ta závada je až typický signál.
https://www.youtube.com/watch?v=Ka556--WF2o

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů