Springfield Hellcat

Glock a spol.


risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#721 » čtv 15. pro 2022, 23:34

Moc se svým Hellcatem nestřílím, ale teď jsem ho po dlouhé době vytáhl a říkal si, že musím něco udělat s tou spouští. Takže teď už je jasné co :). Dal jsem na něj Handle-it gripy, co tady inzeroval jiný kolega. Takhle to dopadlo. Je to o něco příjemnější na držení, ale spíš je větší rozdíl ve vzhledu :D.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#722 » pát 16. pro 2022, 07:05

Grip je na hellcate praveze dobry, s tymito lepkami nemam dobre skusenosti, po case to pri silnom uchope (ako mambyt) zlieza dole.

Ad spust - zatial som s nou len susil, ma to byt este lepsie po zastrielani nejakych 100-200 ks, potom si ma sadnut a znizit odpor



samui
Příspěvky: 14

Příspěvek#723 » pát 16. pro 2022, 09:48

Myslím, že časem budeš muset upravit hřbet. Ja jsem koupil v Armedu kus Talon gripsu a ten hřbet udělal větší, hlavně strany.,,,
IMG_6492.jpeg
IMG_6495 (3).jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#724 » pát 16. pro 2022, 10:12

Machead: Vlastní grip na hellcatu je v pohodě, ve smyslu, že je akorát tak zdrsněný a relativně dobře tvarovaný. Proč jsem na to chtěl dát potah, bylo to, že mám relativně dlouhé prsty (a velkou ruku) a nějak přirozeně a současně pevně "objemout" ten tvar mi nejde. Takže (abych to fakt stiskl pevně) musím rukojeť nějak natlačit prsty do dlaně a ty tlaky prsty na ten "hranol" moc příjemné nejsou. Přirovnal bych to k tomu, snažit se holou rukou pevně chytnout (malý) hranol a nebo ho mít omotaný cyklistickou páskou. Jak dlouho to vydrží se uvidí.

samui: To řešení hřbetu mi přišlo nešikovné už když jsem to lepil. Kdyby to bylo z jednoho kusu, bylo by to určitě lepší. Teď mi to zatím nijak v úchopu nevadí, jestli se to časem bude posouvat, nebo se to odlepí, tak to nějak vyřeším, nebo ten potah sundám. Zatím jsem vystřílel prvních padesát, takže jde fakt jen o první dojmy :).



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#725 » pát 16. pro 2022, 14:46

Daj si tam pasku na hokejky a mas to poriesene :D



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#726 » úte 27. pro 2022, 15:59

Takze dnes som sa dostal na strelnicu. Spust Apex si krasne sadla a je makkucka tak, ze povodna sa nechyta. Az na ten dlhsi chod (voci P-10) dany celkovo konstrukciou spuste to je parada.
Odporucam.



Cita
Příspěvky: 41

Příspěvek#727 » úte 27. pro 2022, 19:15

Když jsem zkoušel různé krátké devítky, tak jsem například kvůli dlouhé spoušti ihned zavrhnul Berettu Nano, protože než vystřelila, tak už jsem mířil někam jinam. Samozřejmě netuším jak moc dlouhý chod má Apex spoušť, asi bych se bál ji koupit bez vyzkoušení :-/.



Renegade
Příspěvky: 66

Příspěvek#728 » úte 27. pro 2022, 21:58

Machead píše:Takze dnes som sa dostal na strelnicu. Spust Apex si krasne sadla a je makkucka tak, ze povodna sa nechyta. Az na ten dlhsi chod (voci P-10) dany celkovo konstrukciou spuste to je parada.
Odporucam.


Změnila se nějak v nějaké fázi délka chodu spouště, nebo se pouze snížil odpor?



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#729 » stř 28. pro 2022, 19:11

Chod sa skratil voci povodnej o odhadom 2-3 mm, nic moc ale potesi.
Odpor dost zasadne, udava sa viac nez 500 g, niekde az okolo 750 g.
Kazdopadne chod je celkovo cistejsi, plynulejsi a reset citatelnejsi.

Urcite to nie je tak ako sa tu vyssie jeden obava ze chod sa predlzi po instalovani Apex spuste, naopak :)



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#730 » ned 22. led 2023, 11:39

Jak řešíte náhradní díly / opravy?

Pokukuju po nějaké mikro pistolce na nošení a v podstatě se mi zdá, že poměr cena/výkon bude u Hellcatu vždycky nejlepší. Jediné, co mě trochu odrazuje je 'údržba'. V eshopech po ničem ani zmínka. Otevřu brownells.cz a stránka buď nefunguje, nebo tam není nic k nalezení.

V podstatě mě to mentálně tlačí do P10m, která je papírově snad ve všem horší (kapacitu teda neřeším, jsem klidný i s 5 ranným revolverem), ale u které vím, že zajdu do podnikovky a pánové mi pravděpodobně vytáhnout cokoliv z pod pultu.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#731 » ned 22. led 2023, 11:56

Nijak. Budu to řešit až se to rozbije. Pravděpodobnost za mého života malá. Děláte jako kdyby pistol byla auto, kde se furt něco vyměňuje. Ježíšku na křížku...



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#732 » ned 22. led 2023, 12:07

Díky za skvělou reakci. Moje chyba, položil jsem samozřejmě špatný dotaz.

Čau majitelé Hellcatů,
měl bych dotaz na ty z vás, kteří z jakéhokoliv důvodu kupovali náhradní díly pro Hellcat: Kde jste je objednávali? A jak dlouho jste na ně čekali?



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#733 » ned 22. led 2023, 12:31

Tak náhradní díly by měl řešit dovozce a to je Kozap, ptal bych se tam.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#734 » ned 22. led 2023, 14:31

Kolega má na jeho nové h11 pro tak zvlněné čelo závěru, až to trochu sráží dno nábojnice. Hned od prvních ran. Díval jsem se následně na další dvě v jiném obchodě, jednu malou a jednu pro a každá měla viditelně nerovné čelo závěru. Neříkám, že to nějak moc vadí, jen doufám, že to je nějaká rozsahem omezená nekvalita a ne konstrukční vlastnost. A to se mi pomalu začínala malá h11 líbit.



slavikmiro
Příspěvky: 8

Příspěvek#735 » ned 22. led 2023, 15:28

Na mé H11 Pro žádné zvlnění čela závěru nemám, vše je jak má být a v pořádku. Kupoval jsem ji těsně před vánocema, úplně čerstvě dovezena k mému prodejci z Kozapu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů