Walther PDP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#331 » sob 4. pro 2021, 15:02

Potkali se u Kolína... Kdyby to četl někdo, kdo PDP nezná, tak byste mu to vy dva pěkně znechutili. PDP kope úplně normálně, není to nijak vybočující z toho, co člověk zná. Pravidelně střílím z G19/G43/PDP a pocitově jsou rozdíly minimální (a to mají moje géčka něco nalítané). Když to srovnám s dalšími pistolemi, které mi prošly rukama (CZ75 krátká i dlouhá, CZ P10, HK), rozdíly jsou pouze v úchopu, jinak v tom není nic nepředvídatelného. Samozřejmě záleží na střelivu, jinak se to chová s Alsou a jinak z Black Mambou, ale furt v normě.
Pokud jde o mířidla, tak nechápu, kde máš problém. Je nás tady víc, co jim to z kufru chodí na desítku, akorát ty to honíš po střelnici. Buďto jsi trefil zmetek, nebo máš ruce volšový a strháváš to.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#332 » sob 4. pro 2021, 17:56

Tak ja urcite PDP neznechucujem.
Ja svoje pdp mam rad. :roll:
Ale tym ze ma vyssi zaver uz bolo predpokladane ze bude vic kopat. To "vic kopat" nevim porovnat s ostatnima kedze sem nesrilel jine (okrem par ran cz 75) ale to nepocitam. V te dobe to boli moje prve vystreli a to sem bol v euforii kdy sem nic nevnimal.
Ja si myslim ze prispevky mkabara maju hlavu aj patu a ze strilet umi kedze to dela zavodne. A strili prave Vogela, takze Topka
Pdp je skvela zbran. Len mne mrzi ( kedze sem se hodne nechal naVogolovat) ze to neumim chytit jako rob vogel
https://youtu.be/45QhpvY9LZc
Zhledol sem vela jeho videii jak chyta glocka jalk s nim strili a mne to proste tak neide ani chytit.
Uz sem si ale minule rekl ze musim si najit svuj spusob a neopicit se po jinich.
ZA mne PDP skvela zbran. Ved je moje prvni :-)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#333 » sob 4. pro 2021, 18:48

Mate to nekdo na walthera PDP to jdde koupit v ramci vieruhodneho "realneho" treningu strileni na sucho
https://coolfiretrainer.com/asccustompa ... &recNum=11
na zimne veceri a uzavretych strelnic skvela vec si myslim. (i ked trocha draha)
https://www.youtube.com/watch?v=jhGJspmlxjY&t=20s



meconium
Příspěvky: 40

Příspěvek#334 » sob 4. pro 2021, 19:50

Ja jsem si taky musel zvednout hledi uplne nahoru a lehce doprava a strili to hezky, vcera jsem z mého comp4 strilel druhy krat, pomenil střenky, ucil se jak vubec zbran drzet a uz nemam pocit, ze to kope. FS se mi zdalo ze ale kope o neco vice.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#335 » ned 5. pro 2021, 00:29

Zrovna dneska jsem na střelnici správci líčil svoji frustraci z toho, že nejsem schopen ze svého PDP vystřelit rovně, ale mám to doprava a dolů. Prostě se mně ta hlaveň po uvolnění spouště v ruce vždycky zakvedlá. Nejhorší na tom je, že to vidím i při sušení a vím, co to způsobuje, ale nepřišel jsem zatím na to, jak to chytnout a jak to odpálit, aby se to nedělo. S Hellcatem nebo Shadow 2 tenhle problém nemám (pravda Shadow 2 má trochu jinou dynamiku).

Taky mám hledí doprava, což je zřejmě vlastnost, protože jsem to viděl i na fotkách, které jsem našel na cizích fórech. Co se týká kopání, řekl bych, že spíš než zpětný ráz to má větší snahu se vytočit nahoru.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#336 » ned 5. pro 2021, 00:46

Risa2000 a co to spusobuje teda?
Skousel si strilet s oporou ci se to sprava rovnako?

Meconium a ktoru strenku si tam nakonec dal?



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#337 » ned 5. pro 2021, 00:51




Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#338 » ned 5. pro 2021, 01:17

risa2000 to uz tady sem minule cetl ze pri nespravnom uchopu glock mu delal potize. ale to je blbost. videl sem videa kde chlapik to drzel medzi prstem a palcem a odpalil to bez problemu jako kdyby to drzel oboma rukama.
ja nevym ja sem zacatecnik ale kdyz mne to nedela proc by to delalo tobe jako skusenemu (minimalne o par let) strelcovi.

Ja to drzim takhle. (za rukavice se omlouvam ale delam pracu ktera mi nici ruce a stidim se je predvadet na verejnosti) ale v mojim uchopu to nic nemeni. a strili to presne. uz jen se naucit zvladat recoil.
a skousel si treba aj jinou PDP strilet nez svoji?

Obrázek

Obrázek



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#339 » ned 5. pro 2021, 03:31

Eagg: Já jsem taky začátečník :). Každopádně, věřím tomu, že to je chyba u mě, a pracuji na tom, abych se jí zbavil. ;)



meconium
Příspěvky: 40

Příspěvek#340 » ned 5. pro 2021, 11:10

Z Ska sem tam hodil Mko a mam lepsi kontrolu nad pistolkou.
btw mne toto video dost pomohlo + hickok
https://youtu.be/-mBI0DgK4Wg
ale to, ze sa nam z toho nestrili uplne optimalne bude isto v nasich chabých baby gripoch a v malo skusenostech
a po novem mi vrze pojistka v spousti haha



Oginecek
Příspěvky: 1

Příspěvek#341 » ned 5. pro 2021, 17:51

Zdravím všechny.
Nemá někdo navíc destičku pod kolimátor 02 (2859220). Tu pod Holosun, zkouším jí už měsíc sehnat, a nikdo v ČR ani blízkém okolí je nemá a nejsou k sehnání. Za každé into budu rád. Díky



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#342 » ned 5. pro 2021, 17:53

Na krame jsem si osahal fullsize verzi a za me teda dost zklamani, jakej je to “kopac” velkej. Snad bude compact to ruky lepsi…



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#343 » ned 5. pro 2021, 19:05

Risa2000 pises ze mas vic zbrani tak proto sem dumal ze budes skusenejsi strelec. To si si je koupil naraz? To asi ne. to pdp se drzi hezky jediny problem vidim v drzeni pistole v zime. Kdyz je 0 stupnu tak je to o necim jinym, kdyz v lete sem si vychvaloval cely ten grip ty trojholnicky male kterym mi je cely grip posypanej, tak strilet v zime z toho je znacne utrpeni kdy kazdy ten trojuholnicek se mi neprijemne zarejva do kuze. To ale neni chyba zbrane spis skrehnutych ruk ze zimy. (Asi by v te chvili uvital hladsi rukojet)

Meconium a co ten najvatsi nastavec s tym ocasem? Skousel si to? Docela sranda. Ja s tym jeste zapasim. Mnel sem nejmensim pak najvatsi. Pak zase ten stredny. Rikal sem si cim vic moznosti u nerozhodneho tym hur. Mneli mi tam dat jeden a bol by pokoj. A to si neumim predstavit Hackler koch kde se mneni aj bocne nastavce rukojeti a ma to celkem asi 24 moznosti nastaveni :?

Antonspelec
Compact 4" je velmi prijemny co se tyce velkosti. Za mne vhodny aj na kazdodenne noseni. Delsi si neumim predstavitm puvodne sem mnel rezervovan u armed.cz 4.5 fullsize ale sem rad ze sem nakonec vzal compact 4"



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#344 » ned 5. pro 2021, 21:04

Mám normální ruce,ale na compact je nějak nemůžu poskládat,takže jdu do 4.5 fullsize. I na střelbu mi připadá příjemnější4.5,zkoušel jsem jak malou 4,tak dospělou 4.5,no každýmu vyhovuje něco jinýho.Z obou to na 15m lítalo stejně.Jen mě mrzí ty miřidla,chce to kovový,už proto,že na některých kurzech je vyžadují.S kolimátorem jsem na vážkách,nemůžu se rozhodnout jestli jo,nebo ne.Zatím mám nastříleno málo z půjčených,pro svoji jedu v lednu.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#345 » ned 5. pro 2021, 21:55

Drzel sem 4.5 fullsize a nejak nechapu tu poznamku se skladanim ruk. Hrubsi to neni spis rovnake zalezi jaky zadni nastavec si tam das. Jinak to jiste.
Akurat ti vic dolu trci rukojet. Nedrzis predse slabu ruku dolu ale spis nahoru ne?
Umne to vypada jednoruc takhle.
Mam docela velke ruce a ten compat mi je akurat do ruky. Takze zakladem je drzet to co nejvyssie ke kluzavke zaveru a druha ruka se prikryva k uchopu co nejvys. Takze ci tam mas dlhsiu rukojet nebo kratsi neni rozhodujici pro mne protoze by to jen spis vic trcelo. (Ale 18 naboju bych uvital, to je velke plus)
A milo sem prekvapenej ze u compactu nemusim menit uchop a pri zasuvani zasobniku a dorazeni razantne si neskrypnu kozu spodnej casti ruky. Co se mi stavalo u rexa delty1 (a kurevsky to boli :x .) Takze za mne compik dostatecne dlouhy i kdyz je jako compact povazovan za kratky u PDP
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů