Walther PDP

Glock a spol.


bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#286 » pát 29. říj 2021, 19:09




R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#287 » pát 29. říj 2021, 19:12

JeeT píše:Nema nekdo info kde se daji koupit 18 rane zasobniky na PDP? Nebo kdy by mohly byt dostupne? Diky


Asi dobre zminit pro jakou verzi potrebujes.
Pro compact verzi to asi bude jednodussi, protoze lze pouzit ze starsi PPQ - mi nabizeli par mesicu nazpet ve Streleckem servisu v Praze.



JeeT
Příspěvky: 11

Příspěvek#288 » pát 29. říj 2021, 20:31

Myslel jsem obyc zasobnik (18ran) na Full Size



bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#289 » pát 29. říj 2021, 21:43

Taky do toho pasuji Canik zasobniky, kdyby si fakt nemoho najit.. zalezi, jak spolehlive podavaji no.

Uživatelský avatar
Uton
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#290 » úte 9. lis 2021, 10:20

Máte tady někdo zkušenost se zásobníkem na 18 od Caníka v PDP?



meconium
Příspěvky: 40

Příspěvek#291 » pát 12. lis 2021, 23:37

To se jakoze neda nikde sehnat desticka na kolimator Holosun?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#292 » sob 13. lis 2021, 21:13

Ale da, 3 chpws na PDP mam ted na ceste, bohuzel chpws me ted dost na*ralo, protoze poustej ven zmetky, pokulhava jim tezce vystupni kontrola. Ted mi prisla na Glocka uplne dodrbana desticka.
Celkem risk ted kupovat u nich neco, na 509T na MOS to mam rok poresene lepsi destickou ocelovou nizkou, na RMR ted budu zkouset FCD ocelovou, ta by mela byt top kvalitka, ale na jine pistole nez Glock a jine kolimy nez RMR a 509T nic jineho nez C&H Precision (CHPWS, taham to tu z USA) nejsou proste.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#293 » čtv 18. lis 2021, 23:24

Mozna uz se to nekde psalo, tak se predem omlouvam, pokud jo, ale zajimalo by me, zda tu ma nekdo PDP i Glock 19 a mohl by srovnat spouste obou zbrani…pretravel, odpor, reset a celkove pocit z te spouste.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#294 » pát 19. lis 2021, 14:20

PDP je lepsi, nez tovar Gen5 19 ale ten se da luxusne i levne vyladit. Ale o spousti to neni.
Superluxusni spoust mi je naprd, kdyz nejaka pistole kope jak mula nebo cykli jak slimak.
Spoust je uplne to posledni, zaklad je v rukach a v tele ne ve spousti.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#295 » pát 19. lis 2021, 21:38

Mkabar takze uz si strilel z PDP konecne? A teda kope rikas podle tebe? Nebo si myslel ze glock kope?



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#296 » pát 19. lis 2021, 23:30

Ach jo…Glocka 19 jsem mel, vim jakou ma tovarni spoust, zkousel jsem ji i ladit, ale proste mi nesedla chtakakterem a prubehem a tudiz sel z par mesicu z domu. Proto jsem se ptal, jaka je ta spoust PDP celkove oproti Glocku.
Samozrejme si ze zbrane zkusim nekde vystrelit, ale zatim se jen ptam.

to Eagg: Cetl jsem a videl par US recenzi, kde bylo, ze je PDP takove uskakanejsi, ale ze to jde celkem slusne eliminovat spravnym uchopem.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#297 » sob 20. lis 2021, 07:21

Mno PDP je “lehky,” proto vic kope. :) pokud nejsi 50kg susinka, tak ho udrzis. Mistr sveta amoleta IPSC stim nebudes, ale to neva ne?



bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#298 » sob 20. lis 2021, 08:35

Mozna se ptas na zkusenosti nejakyho kovanyho glockare, ja mam jen 100 ran z G19. Z PDP (full size, 5") tak 2-3tis.
Moje zkusenost je stejna jako co ses asi docetl:
1) spouste na tovarnim G vs PDP jsou hodne jiny. Budu schvalne trochu dramatickej, samozrejme obe ty spouste jsou naprosto pouzitelny a hlavni je trening: U G jsem mel pocit, ze malinko drhne a na komci ji tahnu bahnem proti pruzine, nez ji premluvim, ze ma skocit. PDP spoust ma dve jasny faze, prvni prakticiy bez odporu (rekl bych min nez 1kg), pak narazis na stenu a musis ji protahnout. Ta stena je velice kratka a ne moc tezka. U PDP teda pri normalni strelba skoro nejde nepripravovat spoust, protoze o te prvni polovine skoro nevis. Jestli to cloveku vyhovuje je kazdyho vec. Reset G si popravde nepamatuju, u PDP kratkej hned na stenu.

2) Uchop Glocka je Glock. Mne celkem vyhovoval a planuju se s tim vic naucit az poridim. Samozrejme je to cihla. Super je, ze kdyz si zvyknes na Glock, mas dost moznosti. Uchop PDP je hned dost intuitivni, padne do ruky bezvadne, muzes ji drzet fait vysoko snadno. (Jedna nevyhoda je, ze ani po par tisicich ji nejsem schopnej drzet vysoko a zaroven nedrazet zachyt zaveru, takze mi zaver zustava vzadu fakt raritne, nebo kdyz strilim jednou rukou ;) )

3) PDP (alespon muj 5") skace v ruce pocitove vic nez Glock. Nevim proc, neporovnaval jsem vahy zaveru atd, proste to tak je. Nezkousel jsem delsi glocky..



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#299 » sob 20. lis 2021, 12:19

Walther, stejne jako Canik maji vysoke zavery vysoko polozene. Tak se pak nedivte, ze to skace.
Mimochodem vicero lidi se shoduje, ze pdp ve 4" se chova lip jak v 5".



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#300 » sob 20. lis 2021, 17:57

Blacky píše:Mno PDP je “lehky,” proto vic kope. :) pokud nejsi 50kg susinka, tak ho udrzis. Mistr sveta amoleta IPSC stim nebudes, ale to neva ne?

Jenze Glock 19 je lehci nez PDP a udajne ma skakat/kopat vice. Asi ti bude tim vysoko polozenym zaverem

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: postalcz a 10 hostů