Walther PDP

Glock a spol.


Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#346 » stř 8. pro 2021, 17:14




t.dudis
Příspěvky: 39

Příspěvek#347 » stř 8. pro 2021, 20:06

Jaký kydex pouzdra používate na zásobníky? Ty pro PPQ na 15 ran?

Uživatelský avatar
Susa669
Příspěvky: 18

Příspěvek#348 » čtv 9. pro 2021, 12:07

Dudis: Jestli chces vyzkouset jak tam sedi tak Praha, pripadne ceske budejovice muzu poskytnout. =)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#349 » čtv 9. pro 2021, 14:01

Ohladne puzdier pre PDP som vytvoril inu temu. Tak mozna se zahram na admina a poprosim presunut debatu sem.
viewtopic.php?f=48&t=13560

Nic ve zlem samozrejme.



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#350 » pát 10. pro 2021, 10:02

Měnil někdo miřidla na PDP a proč a jaký?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#351 » pát 10. pro 2021, 10:34

Ja sem mnenil (je pravda ze za cinany kupene z Ali) a dopadlo to katastrofalne. Na blizko okej, krasne. Ale na vatsiu vzdialenost to strielalo dole. Robil som si srandu ze ked by dom chcel utocnika trafit do nohy musel by som strielat na srdce... (a to je kurnajs velke riziko) takze som tam dal povodne. Tie su uzastne.

Mne ako zaciatocnika poplasili reci typu ze plastove su na hovn* ale neni to pravda. Tie co su tam nesu zle. Strielaju pekne po mensom nastaveni hledi a ze su plastove vobec nevadi. Ked budem jedneho dna nuteny obtiahnut zaver o puzdro alebo stol ci inu tvrdu hranu, tak to uz budem v peknom pruseri, zraneny ci chraniaci inu osobu a to mi bude srdecnee jedno ci tie mieridla vtedy vydrzia 1 ci 5 takych obtiahnuti, lebo to uz pojde fakt o zivot. (Chran buch pred takou situaci)....

A uprimne dobrovolne to obtahovat o stol razantne na nejakom kurze, tak aj ocelaky by mi bolo luto lebo predsa sa potom nici opracovanie tych mieridiel.
Taze za mna povodne su super a netreba dat na keci okolo.
Ked to dobre strielaju tak neni co riesit.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#352 » pát 10. pro 2021, 15:13

Az na to, ze bez treningu mas celkem malou pravdepodobnost, ze kver obtahnes za miridla. Takze aby to k necemu bylo, je treba trenovat->kovove miridla. Nebo si priznat, ze to nikdy poradne umet nebudu, nebudu obtahovat za miridla=budu o neco min pripraveny.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#353 » pát 10. pro 2021, 19:57

Neco na tom bude. Trening dela mistra, takze mas pravdu.
A ten zaver na tom PDP jde docela tezko oproti glocku co sem skousel v predajni.
To ani nevym jestli by se dalo obtahnout o miridla.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#354 » pát 10. pro 2021, 20:30

Eagg píše:A uprimne dobrovolne to obtahovat o stol razantne na nejakom kurze, tak aj ocelaky by mi bolo luto lebo predsa sa potom nici opracovanie tych mieridiel.

Ber to tak, jak to je - PDP je relativně levná služební zbraň, na které prostě nějaké šrámy budou. Není to hogo-fogo leštěnka do vitríny, zvlášť pokud ji vezmeš na dril. Kovová mířidla by to měla vydržet a když ne, tak je časem vyměníš.

PS: piš slovensky, většina z nás ti bude rozumět a bude to snad bez chyb



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#355 » pát 10. pro 2021, 22:01

CzechJoker snad ma chapes ze je to moja prva a ze sa o nu staram , lestim, vytieram bordel z tych drazok na zavere, aby bola pekna :-) zatial ju nehadzem nikde a ked ju pokladam tak jak batola :lol:



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#356 » stř 15. pro 2021, 08:56

nosíte někdo pdp 5 fs?



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#357 » stř 15. pro 2021, 09:28

Eagg píše:To ani nevym jestli by se dalo obtahnout o miridla.


Cvičil jsem nouzové natažení PPQ přes hledí o kovovou sponu na IWB pouzdru (jiný způsob se mi nedařil). Ani po několika pokusech není na hledí vidět ani škrábanec.

Předpokládám, že PDP na tom bude s tovární výbavou stejně.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#358 » stř 15. pro 2021, 10:25

Z logiky věci se tá závěr přetáhnout o cokoli co má dost ostrou hranu, aby to drželo. V pohodě sem to dělal i plastovým hledím na P99, jak o fobus pouzdro, sponu opasku i hranu boty. V nouzi je dobre cokoli. Pro trening to holt muze to hledi servat, ale netrénuješ to kazdy den a ev se hledi proste vymeni no.

Uživatelský avatar
Uton
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#359 » stř 15. pro 2021, 11:17

Měnili jste už někdo spoušť na PDPčku za Walther Dynamic Performance? Nebo máte s ní někdo nějakou zkušenost u jiného Waltheru?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#360 » pát 17. pro 2021, 15:35

STOUPA 666 píše:nosíte někdo pdp 5 fs?

Uprimne uz mi zacina vadit aj noseni te nejmensi 4" compacta. Neumim si celkem predstavit noseni fullsize pistole.
Mozna mne rozmaznal CzechJoker ze jde nosit aj OWB, podle toho jak to pekne popsal vo vlakne PDP pouzdra. tak to skusim aj ja.

Owb sem s chtel stejne koupit na strelnici a kurzy tak mozna pri troche snahy se bude dat nosit aj v civilu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: crow75 a 14 hostů

cron