Walther PDP

Glock a spol.


bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#106 » úte 27. črc 2021, 09:47

Já nevim, jestli si někdy viděl ty nástřelný terče z továrny (když je ještě dávali k ČZ třeba), ale na nich litá to všude možně od záměrného bodu :D
Spíš tam jde asi o ten soustřel, aby se ověřilo, že je hlaveň v pohodě atd. Pochybuju, že někdo ve Walther továrně ladí tvoje hledí na zbrani za 19 tis.

Teoreitcky se to stát asi může - není to tam 100% na pevno. Osobně bych asi s plastovýma mířidlama moc taktického natahování o nohu židle nedělal, ale pokud se to nemá hýbat při tom přetížení, které zažívají při střelbě, tak drcnutím o pouzdro je snad neposuneš.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#107 » úte 27. črc 2021, 12:00

Na zkušebně se zbraně nenastreluji panebože. Tohle mi říct prodavač tak nebudu moct na to oponovat, protože to je pro mě hovadina přes čáru a spadne mi brada.

V továrně před zabalením výrobce podle mě někdo jo a někdo nenastreluje. Jestli ne není to nevýhoda. Stejně si byste zbraně pak měli doladit podle sebe v případě zájmu.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#108 » úte 27. črc 2021, 12:36

Moze byt ze to taha dolu vuci miridlum aj proto ze hlaven v zaveru kdys je uzamcena je uplne dole a vytvary hore takovou diru? Teda spocatku sem se lek ze to je chyba, zhlednul sem ale hodne youtube videii a na kazdem z nich to tak je. Mate to take tak? (Foto pridam pozdejic mam na navsteve Maminku a nechci aby vedela o zbrani v dome)
Foto z youtube

Obrázek

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#109 » úte 27. črc 2021, 12:41

Měl bys míň zkoumat své zbraně a teoretizovat na netu a více získávat reálné zkušenosti s manipulací a střelbou na střelnici. Není to sportovní speciál a vůle tedy odpovídají služebnímu zařazení této zbraně...
A když stáhneš závěr vzad, pochopíš proč tam nějaká ta vůle je...



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#110 » úte 27. črc 2021, 12:45

To tak má každá pistole. Přetahuj závěr a sleduj, co dělá hlaveň :wink:



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#111 » úte 27. črc 2021, 13:41

McFly ved prave, to prave cekam az se budu realizovat prakticky strelbou (ono ty strelnice nejsou otevreny kazdy den) u nas to je jen v nedeli pro verejnost na 3 hodiny. Pak se da individual, to sem dnes chtel ale spravce strelnice nemuze. az do konce tydne
Manipulaci nacvicuju kazdy den na sucho.

Jinak co sem se dival na jine pistole tak takovou diru hore nemaji. tak mne len napadlo to proto ze hodne lidem to taha dolu. tak ci ne proto. sem jenom laik a teoretik (zatim), pockejte par let a uz budu aj neco vedet.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#112 » úte 27. črc 2021, 14:59

Ma to tak kazda pistole. Dira je ovalna kvuli zakluzu a vychyleni hlavne kvuli odemykani. Muj Springfield XD MOD 2 .45 ACP 3.3" ma tu mezeru nahore jeste vetsi a strili presneji nez Sig Sauer GRS 1911 .45 ACP 5".
Hledas problemy tam, kde nejsou.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#113 » stř 28. črc 2021, 01:48

Prvni varka CHPWS desticek je doma a zaroven taky rozebrana, podcenil jsem pocet, objednavam dalsi...



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#114 » stř 28. črc 2021, 05:41

MKabar Co to je prosim ta, "CHPWS desticek"?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#115 » stř 28. črc 2021, 11:46

Okej tak presunuli nam puzdra a aby sme sa nenudili tak dame novu temu.
Jaky mate zadny nastavec gripu?
Ja sem mnel ten stredny co sa s tym dodava abolo to okej ale nejak mi tam furt neco vadilo. Tak so. Skusil ten najvacsi s tym chobotom a super. Paprcu mam velku kedze mam cez 2 metre tak ked chytim zbran do jednej paprci tak takmer ju obopnem okolo. Ciastocne to riesi ten najvacsi nastavec.

Jo a este mi najviac sedi ten najvacsi preto lebo ked stlacam spust tak mam prst v pravom uhle. S mensimi nastavcami je stredny klb prstu pred spustou a pri mackani spuste to neni v pravom uhle voci spusti.

Co mate vy?



Střelec
Příspěvky: 1665

Příspěvek#116 » stř 28. črc 2021, 12:02

Eagg: Sice DPD nemám, ale přijde mi, že si s tím kvérem moc hraješ, radši jdi střílet.

Edit: Všiml jsem si, že to už o pár příspěvků výše píše MKabar.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#117 » stř 28. črc 2021, 12:17

Sak idem v nedelu. Skor sa neda. Delam 14 hodin denne a volno mam len cez vikend a nedelu len na 3 hodiny je otvorena strelnica :-( ale nakonec sa podaarilo domluvit individual otvorenie lebo tuto nedelu bude inak zavreta



risa2000
Příspěvky: 846

Příspěvek#118 » stř 28. črc 2021, 22:47

Tak jsem při prolézání fóra o pouzdrech narazil na tenhle post, kde borec vyfotil přesně stejně posunuté hledí doprava, jako mám já :)
https://www.waltherforums.com/threads/p ... st-1270414
Už začínám věřit tomu, že to je "standardní" nastavení (ať už standardně blbě, nebo podle standardně uhýbající hlavně :))



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#119 » čtv 29. črc 2021, 00:21

Uvidime jak to bude strilet s tym posunutim hledi.
A jak je pripevnene to hledi u PDP? Je tam skrutka uprostred nebo je to prilepene?



Střelec
Příspěvky: 1665

Příspěvek#120 » čtv 29. črc 2021, 11:09

Já měl na glocku hledí zase úplně vlevo, aby to chodilo má flek a ničemu to nevadilo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů