Walther PDP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#826 » čtv 27. dub 2023, 20:13

Já myslel vysokoteplotní pastu, nebo něco jako je v odkazu , tj na brzdové destičky nebo závity šroubů -40 až 1200°C
https://www.mxtech-eshop.cz/Vysokoteplo ... escription



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#827 » čtv 27. dub 2023, 20:23

Tak to jo. To mě nenapadlo mazat něco, co se povoluje, v domnění, že namazané to bude držet víc.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#828 » čtv 27. dub 2023, 21:00

Namazaní ti umožní důkladněji to dotáhnout a po střelbě zase snadněji rozebrat... žádná magie. Ten nápad není můj.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#829 » pát 28. dub 2023, 06:04

Ale jo, zkusit se má všechno. Akorát, že měděným mazivem se maže to, co má jít povolit i za hodně dlouhou dobu a co by se jinak do té doby zakouslo. Měl jsem za to, že tady je problém přesně opačný. Což ovšem nevylučuje, že husté mazivo to slepí dost na to, aby se závit hned nepovovolil.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#830 » stř 3. kvě 2023, 09:17

Kluci a vy co máte SDéčko, máte někdo tlumič? Mě to samozřejmě láká, ale je to raketa a na střlnici stejně se sluchátkama...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#831 » stř 3. kvě 2023, 09:25

Zatím ne. Ani nevím, zda do něj půjdu. Mám na malorajdu a na .223 a vlastne nevím, zda to za to stojí. .22 vyjde tlumitko na 3000Kč, trosku to funguje, ale pšouk to není a i kdyz je lehkej, tak na pistolce je to bago. Tj. ne moc praktický. U .223 de-fakto neexistuje sub strelivo, ale vytok plynu to docela utlumí. Vazi ale pul kila a to uz je na pusce znat.Tj. pro delsi blbnuti na strelnici je to oser. No a na 9mm prostě nevím, zda to k necemu, nez "must have" bude. :)



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#832 » stř 3. kvě 2023, 09:28

Ale jo, znam strelnici, kde bohuzel baraky jsou docela blizko a lidi frflaj, pokud maji poslouchat bordel v nedeli odpo. Takze i na 9 mm ten tlemic smysl ma, ale fun factor ze strelby je fuc, protoze strilet jen subsonikama v teto razi ve vetim mnozstvi je oser. A to se nebavim o cisteni tlemice.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#833 » stř 17. kvě 2023, 13:29

Ahoj, tak jsem se po dlouhém procesu právě také stal šťastným majitelem PDPečka (4 palcový compact v OD GREEN). Rád bych se zeptal na Vaše doporučení, co si k němu pořídit. Říkal jsem si, jestli nemám rovnou vyměnit pružinu za DPM, než si jako čerstvý zelenáč začnu zvykat na tu z výroby? Případně bych poprosil radu, kde ji konkrétně koupit, kdybych mohl.

Protože chci zbraň primárně na chalupu na samotě v lese (2km od nejbližší vesnice), tak jsem si už krom pouzdra od RH holsters objednal i svítilnu TLR 7A.

A upřímně přemýšlím nad kolimátorem. A hodně by mě zajímalo, jestli někdo v reálu požíváte mikro kolimátor s průhledem na mířidla? Nebo normální kolimátor se zvyšenými mířidly. Respektive bych ocenil radu, jaký kolimátor koupit. Nechci vzít srágoru. Ale zase vzhledem k tomu, že jsem a zůstanu amatérem, nepotřebuji top produkt. Spíš bych si představoval takový lepší střed. Předpokládám, že je tu hromada lidí, kteří řešili totéž, tak bych byl za pár tipů opravdu vděčný :-).

https://photos.app.goo.gl/N1vzDigAGxFaVEYS6

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#834 » stř 17. kvě 2023, 13:38

Mám mikro kolimc od Shieldu na PPQ a spokojenost. Pokud uz dobre strilis na mechaniky, tak ti tohle jeste o chlup zrychli reakce. Zas tolik jich na vyber nebude. Proste jukni co je a sedne na PDP líbí se ti a chces zato ty prachy dát. Vse to je kolem 10 000Kč. CB dováží Browe, Shieldy RMS taky jdou, Holosun.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#835 » čtv 18. kvě 2023, 07:31

Dík! A ještě k těm dotazům výše - taky sis měnil hned pružinu? Případně, kde ji, pls, pořizujete?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#836 » čtv 18. kvě 2023, 07:50

Mnoo mám to PPQ reps Q5 match combo custom, takze mam pruzinu s wolframovym vedením, aby to bylo tezsi na predek. Pruzina origo. Na polomirenku co stim strilim to staci.

Pro PDP sem se nechal zlakat tady tema DPM a poridil tu kompaktni. Zkousel sem to prendavat a zkouset, ale nic zasadniho sem nepoznal. Mozna trosku :) Klasickou sem odjel kurz u HT DP2 a stou DPM 2 denní pistoli u NTCS a tak nejak sem nastrilel dobre oba. :) U super strelce, co má uz vse ostatni na 100% to asik bude znát. Já to na jisto nemuzu rict.

No a na to Q5 sem si koupil taky, osadil strdnima a odjel jeden zavod. Taky sem nepoznal rozdil. Ale taky jsou ty pruziny 3 +3+3 , tak to musim casem pro-testovat.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#837 » čtv 18. kvě 2023, 07:51




Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#838 » čtv 18. kvě 2023, 09:50

Jsi zlatej dík. Jestli to chápu správně, nabízí se dvě:
https://www.dpmsystems.cz/produkt/770-v ... slide.html

A tato:
https://www.dpmsystems.cz/produkt/2293- ... tured.html

Poradím se s nima, co vzít. A Případně jak silnou tam pak dát, aby to běhalo 100%. Sorry, že otravuju, jsem v tom prostě zelenáč ;-).



Lonestar
Příspěvky: 180

Příspěvek#839 » čtv 18. kvě 2023, 11:06

Kup si tu dělenou, s ní užiješ více srandy :lol: - viz Satanáš strana 53 - viewtopic.php?f=18&t=13201&start=780#p289209

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#840 » čtv 18. kvě 2023, 12:03


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů