Walther PDP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1 » úte 16. úno 2021, 20:26

Stal se zazrak a u Walthera pochopili po 20 letech, ze grip pro hobity cpat i do velkych 5" radoby sportovnich pistoli je fakt dost blbost.
Asi jim to konecne vysvetlil Jedi/Scott Jedlinski/ModernSamuraiProject. Aneb novy Walther PDP s rukojeti pro chlapy na 18:


Obrázek


https://youtu.be/fPPxgyLs874

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#2 » úte 16. úno 2021, 21:18

Sakra ta fotka je blbe. To je hybrid od Jediho. Pardon, oprava:

Obrázek

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#3 » úte 16. úno 2021, 21:19

Polymer ram, ale tipuju ze velky 5" sportak udelaj celoocelovy zase.

Ta prvni fotka to je ocelovy full size ram s kompakt zaverem a zavitovkou a PMM compikem a 509T Holosunem.


Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 242

Příspěvek#5 » stř 17. úno 2021, 11:25

https://www.youtube.com/watch?v=fPPxgyLs874

Tak takto si představuju "reklamu" na novou pistoli. :D

Ale koukám, že evropský Walther to nemá ani na stránkách. Jen americká verze ji tam má



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#6 » stř 17. úno 2021, 13:56

Aspon ze jsou ty vysoke zavery k necemu dobre- da se do nich utopit optika.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#7 » čtv 18. úno 2021, 02:18

Akorat ten priserny zachyt kilometrovy tam furt strasi. A hlaven pry je identicka puvodni z PPQ.



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#8 » pát 26. úno 2021, 09:38

Mě se to líbí (vizuálně tedy), ovšem je fakt v dnešní době nějaký důvod zvolit ocelový rám před plastem? Plastová těla zbraní jsou pomalu už nesmrtelná, pokud je neohlodá pes.

Kde se aktuálně Walthery vyrábí? Ještě v Evropě nebo přesunují také do USA?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#9 » pát 26. úno 2021, 09:53

Naopak velka paka vypousteni zaveru je super. A oboustrana. I v rukavicich ji clovek trefi, aniz musi mrknout okem. Hole zmrzle prsty taky. Není nic blbejsiho, nez si odirat prsty o prtavej kousek plechu na G apod.

Střelec. Ocelák je holt pro sportovní speciály a když uz se dělá, tak i na ostatní modely. Stále je velká skupina strelcu, co "plast" nechce, třeba protože si myslím, že za 50 let zpuchří. .)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#10 » pát 26. úno 2021, 09:56

Honzajan píše:Aspon ze jsou ty vysoke zavery k necemu dobre- da se do nich utopit optika.


JJ mám Q5 s malickym RMS a to posazeni DO mířidel je super. I při mířence mi umožní rychle "píchnout" na terč a pak mířidlama dorovnat desítku :) Ušetřím tak nějaký setinky a v závodech, kde mám 50sec na 10 ran mi to dost pomohlo.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#11 » sob 27. úno 2021, 08:06

Prostřednictvím instagramu jsem kontaktoval reklamní oddělení Walther arms, ceny a dostupnost pro EU by měli být známe během března a v případě ze nedojde k zásadním problémům, zbraň by se měla v EU objevit Srpen 2021. Každopádně v severní Americe pro svůj vzhled a cenu se stala hitem a je po ni obrovská poptávka.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#12 » sob 27. úno 2021, 08:21

A nebo spis je o pdp zajem, protoze je ted v ameru vsecko vyprodane. Covid a novy prezident jsou nejlepsi prodejci zbrani. S tim, jestli je to hezka nebo levna pistole to nema nic spolecneho.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#13 » ned 28. úno 2021, 23:25

Vypada to zajimave a rozhodne se na to tesim. Treba konecne budu schopen s Waltherem neco nastrilet. Pry to ma mit lepsi spoust nez PPQ a lepsi ergonomii gripu.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#14 » ned 28. úno 2021, 23:58

Reklamní video mě teda překvapilo, nečekal jsem, že se dá reklama na pistoli natočit v podobném duchu jako na vody po holení :). Jinak se mi líbí, že je to optics ready rovnou a nedělají s tím vědu, jako CZUB, která si nechá zaplatit jednak za to, že si člověk může OR vybrat v konfigurátoru, a pak znovu za vlastní OR "destičku".

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#15 » stř 3. bře 2021, 21:43

Strelec - ale tohle ma polymerovy ram.
Blacky - velka paka je naprd, kdyz tu pistoli drzis poradne vysoko, aby se vubec nezvedala, pak si to chytas furt.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host