Walther PDP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#31 » čtv 22. dub 2021, 23:05

Zasobniky jsou ty same uplne :-). Pouzdra jeste nejsou, bo nikdo jeste nema pistoli podle ktere byto vyrobil :-). Az budou pistole budou i pouzdra se svitilnama.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#32 » pát 23. dub 2021, 06:28

Zasobniky tezko muzou byt ty same, kdyz fullsize ma delsi rukojet. Takze zasobniky jsou u fullsize delsi, ale do pouzder budou pasovat, jen o neco vic trcet.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#33 » pát 23. dub 2021, 11:03

Jj, kompakt je identicky ten 15 ranak z PPQ a full size je jen delsi, ale je stejny, pasoval by i do PPQ.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#34 » pát 23. dub 2021, 13:24

Vymenit bodku a je to.



t.dudis
Příspěvky: 39

Příspěvek#35 » pát 23. dub 2021, 23:17

Super, takže na magy můžu koupit na PPQ a na kvér objednám z USA, tam už je mají a posílají i k nám, co jsem zjišťoval :)



RIVL
Příspěvky: 86

Příspěvek#36 » ned 6. čer 2021, 08:57

PPQ mám a pošilhavam po OR, Proto PDP. P10 xx mě kupodivu oproti PPQ moc nenadchla. Tady je srovnávací video : https://youtu.be/wTNRnbW7Cbo
Chtěl bych si otlapkat PDP Compact s 5" hlavní :-)
Jestli tady video už je, tak se omlouvám



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#37 » pát 2. črc 2021, 06:35

Včera začal prodej v ČR, tak jsem jednu hned ulovil :)
Obrázek

V recenzích byla dost vychválená, ale pro mne nejdůležitější části (úchop a spoušť) jsou alespoň na sucho ještě lepší, než jsem čekal.

Jediné čemu moc nerozumím je, kde vzít tu montážní destičku na kolimátor, který jsem rovnou vzal i s ní.
V USA byl přibalený QR kód a odkaz na https://waltherarms.com/optic-plate-request/ pro první destičku zdarma. Tohle ale není pro EU.
V českém letáku je maximálně napsané, že je prodávají (ani neprodávají) na https://www.guns-trade.cz/.
Napsal jsem dotaz na Walther pobočku v Německu, ale kdyby někdo věděl, nebo byl rychlejší, řekněte jak na to.. :)



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#38 » pát 2. črc 2021, 06:53

Odhaduji, že to je 5" Compact. Proč zrovna tuhle? Ptám se čistě ze zvědavosti, sám uvažuji o 4.5" full size :).



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#39 » pát 2. črc 2021, 07:06

Není, možná je to trochu úlem, možná trochu tou délkou 5", ale u záchytu dokonce vidno napsané "FULL SIZE". :)
Popravdě řečeno i ten full size má úchop kratší, než jsem čekal. Vejdu se na něj pohodlně s malinkou rezervou, ale tak vysoké jako třeba P10F to není.



partykiller
Příspěvky: 60

Příspěvek#40 » pát 2. črc 2021, 09:00

Pěkná, Určitě pak napiš dojmy po střelbách. Koukám po ní, zatím tedy po 4" compact. Ale uvidí se podle úchopu. díky



safka.radek
Příspěvky: 1

Příspěvek#41 » pát 2. črc 2021, 13:04

Tak full size 5" je doma, naprostá spokojenost, ergonomie, spoušť, chod závěru, všechno ok, teď jen aby se někde začali objevovat holstery.Obrázek

Odesláno z mého Mi Note 10 Lite pomocí Tapatalk



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#42 » pát 2. črc 2021, 16:00

bbobb: Jo tak to FULL SIZE moje vetché oko po ránu na mobilu nezvládlo. Nicméně, otázka zůstává, proč zrovna tuhle? ;)



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#43 » pát 2. črc 2021, 16:43

Aha, já myslel, že tě zaujala zrovna Compact 5". To by mi přišlo totiž taky jako vtipná kombinace.

No a proč FS 5"? Tak nosit to stejně nebudu, mám akorát CZP01, která je krátká, tak jsem chtěl zkusit trochu opak.
Nějak jsem nenašel důvod, proč chtít kratší hlaveň. Teoreticky by měla být přesnější (to je stejně fuk v mých rukou) + jsem nevěděl, jestli mi astigmatismus dovolí ten kolimátor, takže s delší by se mělo lépe mířit.

Navíc i když je velká, pořád je to o 300g+ lehčí než ten můj ocelový compact.
Jestli se z toho bude střílet hůř, nebo lépe, než z kratší varianty nemůžu posoudit. Když tak na https://www.streleckyservis.cz/walther/ mají obě k vyzkoušení. :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#44 » pát 2. črc 2021, 18:05

S tím už se dá střílet nějaká lokální "fun" soutěž. :) Kočička. Bude to supr pistolka. W je TOP.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#45 » úte 6. črc 2021, 14:44

K těm destičkám - žádná "první zdarma" se pro EU nekoná. Trochu smutné, ale co už.
Co mě štve víc je, že ji pustí do prodeje o X měsíců později, ale ty destičky se stejně nedají v Evropě ani koupit (vlastně nikde jinde, protože obchody z USA tu OEM, ani třeba chpws.com, do Evropy nepošle).

Teď mi psali z Walther, že je budou distributorům rozesílat "tento měsíc".
Holt okrajový trh. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti