Walther PDP

Glock a spol.


risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#76 » ned 25. črc 2021, 11:52

Eagg: Mně to LAG Tactical ukazuje, že je z Nevady. Mají sice "dealera" v Estonsku (https://rifle.ee/en/), ale tam žádné holstry od LAG Tactical nevidím.
Pro zaslání z US se připrav na DPH (z ceny i poštovného) a pokud to půjde nějakou službou jako UPS, FedEx, nebo DHL, tak zaplatíš ještě "manipulační poplatek" té službě za vyřízení, což je tak kolem 400/500 Kč.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#77 » ned 25. črc 2021, 13:24

No tak to sa asi nevyplati. Co teda navrhujes?
Cekame teda kym nebudou v cr?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#78 » ned 25. črc 2021, 17:19

Dobra sprava pre vsetkych co chcu puzdra pre Walther PDP z KYDEXU
Mam spolocnost co nam ich urobi, puzdra vyrabaju sami

Na vyrobu sablony si zbrane zabezpecia sami
Vsetky verzie PDP
Compact 4", 5"
FullSize 4", 4,5" a 5"

Kdo ma zajem napiste mi SZ.
Nech viem pocet ludi.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#79 » pon 26. črc 2021, 01:14

TRex umim dotahnout.



Caddy
Příspěvky: 20

Příspěvek#80 » pon 26. črc 2021, 14:18

Taky mám PDP v hledáčku jako první zbraň. Ještě se rozhoduju mezi P10C a HK SFP9 tak teď sháním informace kterou vybrat :) Sloužit by měla k občasnému nošení a střelnice. Kterou by jste mi poradili?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#81 » pon 26. črc 2021, 14:24

No jasně že PDP :) Na to rada není. Osahej si všechny, klidne si zapis jak se která drzela a jak na tebe pusobila, co ti ev. vadilo, nebo se ti zdalo ,ze ti vadi. Vystrilej aspon dva zasobniky a pak se rozhodneš.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#82 » pon 26. črc 2021, 14:29

Idealne zajst do obchodu kde maju vsetky tvoje favority ale na druhej strane taky asi neni :-) i ked najviac sa tomu priblizil armed v brne (v prahe by to bolo asi este lepsie)

Len tak mimochodom, Co to je "obcasne" noseni?



Caddy
Příspěvky: 20

Příspěvek#83 » pon 26. črc 2021, 14:38

Tak nemyslím že bych jí nosil každej den do práce ale když se takhle někam vyrazí tak pojede se mnou :)



Caddy
Příspěvky: 20

Příspěvek#84 » pon 26. črc 2021, 14:40

Jinak armed v Brně by byl v pohodě, jezdím tam celkem často tak kouknu co tam mají za kousky ;)



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#85 » pon 26. črc 2021, 15:44

Podle mně je nesmysl vybírat zbraň na nošení na základě rad online.
Pokud ji chceš nosit, tak si z ní musíš něco vystřelit (a nebo počítat s tím, že ji vrátíš). V podstatě říkáš, že vybíráš věc, se kterou chceš chránit svůj/další život. Nějaká střelnice nebo blbnutí mi přijde pro takovou zbraň naprosto druhotná.

Osobně bych ti nabídnul vyzkoušet to PDP v Praze, ale mám tu největší a ta není podle mne nositelná ani příležitostně.

Pokud si to zúžil na tyhle tři, pak v Praze ve střeleckém servisu mají všechny tři (a a spoustu) k vyzkoušení: https://www.streleckyservis.cz/zkouseni-zbrani/

Tzn. když tam přijdeš s tím, že si jednu koupíš (platí se tam celkem velká 'záloha'), můžeš si z nich vystřílet a vybrat.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#86 » pon 26. črc 2021, 16:08

Caddy: Pokud to fakt budeš chtít nosit, tak si myslím, že to bude rozhodující omezující kritérium. Na druhou stranu, jsou borci, co mohou nosit PDP Full Size a jiní, co mají problém někam schovat P365. To za tebe nikdo nevyřeší, ani nerozhodne.

Navíc je to první zbraň, tak bych se na to neupínal. Vyber si z těch, cos jmenoval, tu která se ti bude nejvíc libit/držet/střílet a ostatní pak přijde samo. Třeba si na nošení pořídíš jinou, nebo zjistíš, že tuhle v pohodě můžeš nosit (nebo naopak, kterou nosit nemůžeš), atak.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#87 » pon 26. črc 2021, 16:28

Při sušení jsem si všiml, že mám celé hledí posunuté doprava a v něm tu posuvnou část s tečkama také doprava. Je to vidět třeba proti tomu výřezu v zadní stěně závěru (co je v ní krytka s nápisem PDP). Odhadem tak 0,5-0,7 mm.

Díval jsem se, jestli není třeba křivě muška, ale ta vypadá poměrně přesně na středu. Vzhledem k tomu, jak precizně vypadá hlaveň i závěr, tak si říkám, kde se taková odchylka může vzít. (Zatím předpokládám, že to je seřízené z fabriky správně, protože ještě nemám papíry, abych to vyzkoušel.)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#88 » pon 26. črc 2021, 16:45

Moje to má v podstatě stejně. Holt to tam do té rybiny asi narvali víc. Kdyby se ti chtělo a měl si nářadí, může si to posunout zpátky ;)



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#89 » pon 26. črc 2021, 16:51

Kdyby to narvali víc do rybiny na jednu stranu, a pak to posuvem toho posuvného hledí kompenzovali na druhou stranu, tak bych to chápal, ale tady to je zjevně obé trochu doprava a tudíž dohromady víc doprava. Jak je vidět relativně k tomu výřezu v závěru, který předpokládám je přesně.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#90 » pon 26. črc 2021, 16:58

Jinak co me ted zklamalo vic (krome toho, ze jsem si ted ten zaver skrabnul :D) je, ze jsem to hledi sel dat trochu vys (o vikendu mi to dal litalo mirne nad stred) a uz je tak vysoko, jak to jen jde.

Ono to be skutecnosti lita 'spravne', ale jsem u CZ zvyklej mirit skrz tecku na musce, zatim co tady budu muset klasicky nad no.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti