Walther PDP

Glock a spol.


xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#91 » pon 26. črc 2021, 17:41

Čím více budeš zvedat hledí, tím výše to bude lítat na terči. :-)
Jinak mně to šlo z krabice úplně vlevo dolů, dal jsem světlovody od Zendla a nastřelil a hledí je přesně na střed. A výškově to taky sedí.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#92 » pon 26. črc 2021, 18:07

Jasny, napsal jsem to blbe :)
Ale zkousel upravit spravne - zadni sroubek po smeru hodinovych rucicek. A vic to nejde.
Kazdopadne mne to netrapi, mam na ni prioravenej Holosun 507C, ale kdyby si to chtel nekdo upravit dle sveho, tak ma smulu.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#93 » pon 26. črc 2021, 18:29

xdman: Jsem zvědav, kam to půjde "z krabice" mně, ale taky by se víc líbilo, kdybych to hledí měl v ose ;). Těma světlovodama jsi myslel něco jako tohle SVĚTLOVODNÁ MÍŘIDLA ZENDL NA PISTOLE WALTHER, MUŠKA ČERVENÁ, HLEDÍ ZELENÉ



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#94 » pon 26. črc 2021, 18:37

Ano, ale musíš koupit mířidla na Glocka ne na Walthera. Na PDP udělali připevnění mířidel shodný s Glockem, což byl podle mě chytrý tah. Nyní bude veliký výběr, každý si tam může dát mířidla jaká chce. Na Glocka je toho dost.

Odesláno z mého SM-A326B pomocí Tapatalk



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#95 » pon 26. črc 2021, 19:30

Ja,sem si dnes bol zrovna pro papire. Rychly boli.
V patek pred zaverecnou som podal zadost a dnes o 14ste boli hotove :-) kdyz nepocitam vikend tak to bol 1 den.

Jinak se jdu take podivat na ty miridla....
Pan prodejce rikal ze memam s tym hybat ze pistol bola nastrelovana skusebnou (nemoch najit nastrelny list) vy ste ho dostali?

Takze nemam stym zatim hejbat. A vypada to takhle vid foto (snazil som sa rovno nafotit)

Obrázek Obrázek

Obrázek



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#96 » pon 26. črc 2021, 19:32

Xdman jake presne si tam dal miridla? Posles prosim linku? Dekuju a muzes poslat aj foto jak to vypada?



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#97 » pon 26. črc 2021, 19:44




xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#98 » pon 26. črc 2021, 19:48

Špatně se to fotí.Obrázek



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#99 » pon 26. črc 2021, 21:27

Eagg: To tvoje hledí je úplně stejně posunuté jako to moje, jak ta základna, tak ten posuvný vnitřek. To jsem teda zvědav, co z toho nastřílíme (já jsem dnes byl registrovat, takže mám ještě čas).



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#100 » úte 27. črc 2021, 00:28

Risa2000 to bude seriova chyba :-) doraz udelaji zvolavacku heh. Ale ne vazne. Uz sem pochopil cos myslel. Dneska to premerim detailneji. Ale takto kdyby si na to neupozornil ani so toho nevsimnu.

Xdman hezke miridla, a to nejsou stelovatelne ze? Ako si ich nastavil? Nebo to tam jen das a hotovo? Jinak mozna casem upgrade. A zajimalo by ma proc si je menil, ty waltheracke nesu dobre?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#101 » úte 27. črc 2021, 00:47

Na kolik metru zistujete presnost pistole z krabice?
A kdyz zistujete presnost tak se oprete nekde o stul aby se ty miridla vubec nehejbali anebo to strilite normalne ve stoji obouruc?



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#102 » úte 27. črc 2021, 07:40

Tak zjišťovat by si to měl na vzdálenost, na kterou chceš střílet. Nemůže to být přesné jak na 5m, tak na 30m. Podívej se na ten článek v tomhle příspěvku, pro mířidla to je to samé: viewtopic.php?f=47&t=9102&start=75#p260238

Za mně dává smysl těch 20-25m.

Kdyby mi to lítalo úplně do háje, tak to opřu, ale když se soustředím a letí to +- bullseye ve stoje, tak nemá cenu řešit milimetry, takovej střelec nejsem.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#103 » úte 27. črc 2021, 09:06

bbobb uz tomu zacinam rozumiet. akurat nechapu jedne veci. ked nastralim si walthera na 25 metrov ze budem mierit na stred a on streli do stredu terca, tak potom musim mierit na 10 metrov vyssie alebo nizssie oproti 25 metrom ktore su takto nastrelene ako som vyssie popisoval?
asi to teraz ani neni podstatne, lebo casom sa k tomu stejne dopracujem sam. ale tak zaujala ma tato diskusia v ramci toho nastrelovania tak som zacal zbierat aspon teoreticke skusenosti. aj ked je pravda ze sme uz mimotemu. Sam som zvedavy jak to bude strielat. Mal som ist dnes v ramci individual otvorenia co ponukaju u nas na strelnici, ale spravca nemohol.

V kazdom pripade co sa tyka walthera.
ked zarovnate hornu hranu hledi s hornou hranou musky. tak mate zarovnane aj tie 3 biele tecky? Lebo ja nie. ja ked zarovnam hledi s muskou tak tecka na muske (ta stredna) je vyssie. Nerozumiem preco. Stretol sa s tym niekto?

Prikladam Foto
Obrázek Obrázek

Ako sa potom mieri? je pravda ze take blbosti na pociatocnom zoznameni so zbranou pred skuskami na ZP som neriesil,
tam mi povedal instruktor ze mam zarovnat hornu hranu hledi s hornou hranou musky a vycentrovat.
ale ako sa spravne mieri? hrana alebo tecka?



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#104 » úte 27. črc 2021, 09:23

Tohle sem už dost nepatří - jak ti napsal v druhém vlákně o nástřelu, koukni na balistiku toho náboje. Na tuhle konkrétní vzdálenost - 10m bys pak většinou musel mířit o nějaký cen centimetr výš.

K těm tečkám: zase, to hledí je stavitelný, takže pokud to máš trochu pod úhlem, tak to nemusí být na mikrometr přesně. Koukám na to a možná, možná by ta bílá tečka byla o čtvrt milimetru výš, ale nic výrazného.

edit: neviděl jsem foto - máš to trochu výraznější, než já. Když nad tím tak přemýšlím, tak je pravda, že já mířím na hrany (protože u svojí ČZ žádný tečky stejně ani nevidím) a možná, kdybych to zarovnal na ty tečky, tak mi to ten centimetr, co mi to lítá nad střed, smazal.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#105 » úte 27. črc 2021, 09:40

Mozna kazdy ten walther PDP je nastaven zvlast pri nastrelu na skusebne.
lebo defaultne by to bolo nastavene tak zeby bola tecka aj muska zarovno s hledim ne?
V kazdem pripade je dobre ze to ma PDP nastavitelne, strelec si tak muze nastrelit ci chce mirit na zarovnane tecky nebo horni hranu.

Muze se stat ze to hledi na waltheru se nejak hne kdyz ho nastavim? Ja nevym treba ho bouchnu o pouzdro kdyz to budu vkladat, Nebo pri nudzovom natahnuti zaveru kdy se natahuje o hranu puzdra nebo o okraj boty muze se nastaveni hnout, nebo je to uplne bezpecne a bez nastaveni sroubku se to proste nehne?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti